Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Drumul Taberei (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 135
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Ziua buna tuturor

 

Daca va mai intalniti , emma sa ma treci si pe mine pe lista.

 

Pupici

 

 

 

A sti, a putea sa te opresti exact unde trebuie, iata marea putere in arta, ca si in viata!" - Al.Vlahuta

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Theiuta cum sa nu tin minte daca am fost atatia ani colegi de banca?Plus ca in catalog eram unul dupa altul[:D] eu la U si el la W[:D] Pe colegi.ro nu am mai intrat de foaaaarte multa vreme[:D] Chestia cu placutul sincer nu aveam nici o idee dar povestisem de o colega de.a noastra care scria pe tabla numele nostru cu + si cat de nebuna era fatuca asta[cheers] si asa a venit vorba....Pe site.ul ala nu am mai intrat pt ca nu mai era nimeni de la noi din clasa inscris....Aaaaaa...am uitat sa va spun: sa va traiasca baietelul [pup]este frumos fooooocccc[pup]

 

[gravi]5+

 

Monica

http://community.webshots.com/user/maraki36

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele, sunt tare necajita. Ca nu prea stiu ce sa fac.[bang] Am o rugaminte la mamicile cu copii mici sa ma invete si pe mine. Ce mananca un copil de 8 ani operat la cap? I-am facut supa si niste compot, dar nu mai stiu altceva. Ce sa-i mai duc la spital, ce mancarica?

Emma tare as vrea si eu sa vin in parc, daca nu sunt la spital la prichindel vin si eu. Daca am inteles bine, pe la 16-17 in parc. Dar unde in parc? Irismetal e grea operatia aceea pe care ai facut-o baietelului tau, pentru ca am inteles ca si piticul sufera de asa ceva? Se poate face si in alt spital? De exemplu la Urgenta?

 

 

Pupici[flo][flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor[flo]

 

Am venit de la plimbare....nu am mai ajuns la muzeu caci copii cu care trebuia sa mergem au luat parte la alta activitate ....totusi am ramas la centru de plasament(Sfanta Ana) unde am mers si ne-am jucat cu cativa copii..am pus aici si cateva ..oricum am venit acasa[bang]...am pus si cateva poze

Dupa am fost cu 2 colegi si nepotica uneia dintre ei in parcul Cismigiu

 

Maraki ma bucur ca ti-au placut pozele,ti-am spus am fost pe fuga si din cauza asta nu am pozat blocul din toate partile ...dar mai fac [:D]

 

Fetelor imediat refac si listuta pentru maine! Va intreb si pe voi la ce ora va convine la 16:30 este bine??? a ramas ca ne intalnim in parc ...ne intalnim pe insulita ?!?!?!langa pod sau la barcutele de inchiriat?!?!?! O sa va trimit un PM si va dau nr meu de telefon!

 

 

Emma[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor si La multi ani Elenelor si Costicilor daca avem prin cartier...

Emma,ti-am promis ca te anunt daca nu pot veni duminica....si daca e vremea asa ploioasa nu stiu daca apar....ca m-am trezit cu amigdala stanga plina de puroi (de-aia nu ma simteam eu bine...)si "le cam zac" in pat...Oricum sunt cu ochii pe voi si daca aflu locul,ora,nu ploua si nu mai am febra [bang] poate apar si eu!

 

Inaid="size4">id="Script MT Bold">

id="orange">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...