Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Drumul Taberei (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 135
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Mishulina

Fetelor,ati vazut ce vreme urata e afara? Numai buna de dormit!Emmaid="red">,cum adica nu ti-a mai mers netul de la ploaie? Adica ce,al tau nu e waterproof ?[:D]


id="quote">id="quote">.Vreme numai buna de dormit si de mancat.... ca am mancat cat o mic porcusor!!!![bang]Acum sunt in vizita la o prietena [:D]Mishulina... pana acum mergea netul si pe ploaie... insa de data asta.. la ce fulgere au fost...s-au ars cam multe swichuri...si toata reteua pentru 14 ore nu a mers deloc....cand aveam net la Astral...mergea pe (aproape) orice vreme ( caci si cu ei am avut problemeeee[bang])Pupici [pup]Emma[foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mishulina... eu cand ma duc sa platesc cablu (platesc 3 facturi-adrese diferite) sunt tare atenta cine este si la ce coada stau...

 

Cu internetul: prima oara nu mi-a mers netul... ei dadeau vina pe calculatorul meu...intre timp chiar am schimbat si calculatorul tot nu mergea... si dupa 1 saptamana isi cer scuze ca este de la ei.... si am mai patit o data asa... setari peste setari...suna la ei ..stai pe telefon...asteapta=i acasa ..si nu veneau...si dupa ii auzeam frumos..ne cerem scuze era de la noi

Am schimbat ip-ul si nici macar nu m-au anuntat... raman fara net... e de la noi..se rezolva... sa rezolvat in trei zile..cand ma anunta ca s-au schimbat ip=urile

 

Cu doamnele de la caserie alta problema....imi scoate chitanta pe al nume...super mare diferenta ...zis NU Atanasiu...era o diferenta si la adresa...si normal ca era vina mea...ea ce sa faca sa plateasca acum factura?!

Internet de la ei am avut 1 an si 9 luni..si dupa vreo 3 luni..eu tot primeam factura de internet Astral[:D]

 

Asa ca iti dai seama ce mult ii iubesc eu [box][box][box]

 

Emma[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mda...te inteleg,nici eu nu-i iubesc prea tare! De cate ori ma duc sa platesc "duoamnele" sunt in "pauza de masa" de vreo 2 ore![bang] si nu te baga in seama nici cu [indecent]! Ca sa nu mai zic ca imi trimit factura de cablu si pe cea de net o data in aceeasi factura,alta data separat,o data prin posta,data urmatoare cu un nene si tot asa..[alcool]

 

Inaid="size4">id="Script MT Bold">

id="orange">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor!!![flo2]

Ce mai faceti???

Cred ca numai prin parc stati de nu mai apareti si pe aici!!!!

Noi am iesit azi si s-a facut Alex ca un mic porcusor, era din cap pana in picioare cu nisip ud, noroi si de te miri mai ce!!![bang]L-am lasat asa sa umble pe unde vroia el, ca daca il tineam langa mine, inebuneam[alcool]!Se vede ca a crescut, a inceput sa si asculte, adica daca ii spun vino la mine, se intoarce si nu fuge chiar in toate directiile, cum facea inainte!

La sfarsitul saptamanii trebuie sa-mi iau si eu permisu, ca deja n-am rabdare sa conduc "singura"!!![il]

 

Va pupam si ne mai auzim!!![pup]

 

[mamica]Alinaid="red"> si [copil] Alex Andreiid="blue">(22 noiembrie 2003)id="blue">

[pup]poze cu Alexid="limegreen">[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetelor[flo]

 

Eu doar am citit repede ce sa scris pe aici...caci am avut minunata surpriza ca ieri sa aflu ca dam teza la chimie si nu saptamana viitoare cum trebuia....[q][q][q] si mai am si maine alta teza

Acum ma uit cum este afara [bang]

 

Am mai iesit si eu asa putin pe afara..chiar duminica dupa ploaie si eu tot un mic porcusor am ajuns acasa...cu toate hainele de pe mine direct in masina de spalat

 

Azi am fost sa platesc si cablu....teapa... erau cel putin 35 de persoane..si o singura casiera [bang]...m-am enervat si cu cei de la Germanos ca tot nu mi-au dat telefonul [bang].....am avut o zi asa reusita [bang]

 

Va pupici si sper ca sunteti bine [pup][flo]

 

Emma[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!Sunt un pic cam noua pe DC.Pentru ca locuiesc in Drumul Taberei ( Favorit) vreau sa va rog sa imi spuneti si mie un coafor mai bun pentru un machiaj de ocazie si un coafat.Merg sambata la o nunta si nu stiu unde sa ma aranjez un pic.Va multumesc anticipat!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...