Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cum trebuie sa procedez?


Recommended Posts

Dificil de dat un sfat!!

Cu al meu sot merge de minune indiferenta, nu-i mai servesc masa,nu-i vorbesc, nu exista. Cu mine nu ar mai avea zi buna .[}:) Tu ii stii cel mai bine punctele lui slabe ,pe asta cred ca ar trebui sa mergi.

 

bafta[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 31
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by catty

Buna Guestus,Da am adus preotul sa faca sfestanie in casa la 3 saptamanai dupa ce ne-am mutat, dar nu inteleg de ce crezi ca este asa de important sa ma intrebi asta?


id="quote">id="quote">Cand o sa ai ceva mai multa experienta pe forum o sa inveti ca Guestus nu prea vorbeste serios [hot].
Our planet is a lonely speck in the great enveloping cosmic dark. In our obscurity, in all this vastness, there is no hint that help will come from elsewhere to save us from ourselves. id="blue">-- Carl Saganid="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu!! Buna tuturor celor care participa la acest subiect!!catty, eu am sa indraznesc sa scriu cateva randuri referitor la intrebarea pe care ti-a adresat-o Guestus si la raspunsul dat de tine.L-ai intrebat de ce i se pare atat de important daca a fost sau nu preotul in apartament?Eu cred ca Guestus a vrut sa iti scrie ca s-ar putea ca in apartament sa existe forta negativa a unor puteri, spirite malefice si de aici toata neintelegerea ta cu sotul tau si comportamentul lui.Guestus,sper ca nu te superi ca am indraznit sa dau un raspuns la intrebarea care de fapt iti era adresata!![asia]

catty, de multe ori conteaza cine a stat inainte in apartament, ce fel de oameni,cum se intelegeau ei, ce fel de energii emanau in jur.dar asta este o alta tema....mai paranormala in care nu am sa intru.oricum eu cred ca ai facut bine ca ai adus proetul in casa si daca vezi ca sotul tau nu-si revine,nu pierzi nimic daca mai aduci inca o data un preot bun pt sfintirea apartamentului.poate ca nu e cea mai buna explicatie pt comportamentul sotului tau,dar oricum nici de neglijat acest aspect nu e.rugaciunea face bine in orice imprejurare si pt orice problmea! Sa auzim numai de bine!!![olala]

 

Inca o zi(Mela)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu],,Kehleyr"eu te-as sugera sa fii mult mai atenta,pe forum mai ales cind raspunzi,si sa nu bagi un[asia]cind vrei tu,cu aceasta vaza efectiv te-ai referit,la fetele din japonia[japan]si din cite am opservat am fost singura cu parerea,buna ziua

 

hosen

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...