Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cum trebuie sa procedez?


Recommended Posts

Buna ziua la toata lumea.

Cred ca am gasit America !!!!!!!!!!!!

Am stat si am "cugetat" ce as putea sa fac sa ii dau sotului meu de lucru pana vin eu acasa, ca a nu il mai gasesc in fata blocului si cred ca am gasit. I-am cumparat, in rate ce e drept, DVD-ul pe care si-l dorea de multa vreme. Acum timp de cateva luni va fi fffffffff incantat de noua achizitie si o sa am liniste in casa. Cel putin asa sper.

Dar stau eu si ma intreb: Ce fac dupa ce o sa i se ia de DVD? Ce sotuluie o sa mai gasesc?

Oricum astept sugentii despre cum ar trebui sa il dezvat de obiceiul lui de a face ce am relatat mai devreme ca face, fara sa fiu obligata sa ii cumpar ceva anume.

Va pup,

Sa fiti sanatosi

 

catalina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 31
  • Creat
  • Ultimul răspuns

eu zic ca esti o draguta ca i-ai cumparat DVD -ul [flo]

da' cred ca, in locul tau, eu faceam scandal [blabla][mariaj][duel] iar si iar, pana il lamuream! noroc ca nu e cazul, eu nu pot suferi vecinii care stau si beau si petrec la scara blocului... si el e de aceeasi parere!

in fine, cred ca daca tot el are serviciu mai lejer, ar trebui sa incerci sa-l convingi sa faca cate ceva prin casa, mancare, curatenie, cumparaturi, etc...

 

HRISTOS A INVIAT!

anamaria, mami lui Bogdan - 04.07.2000 si Tudor - 13.06.2003

poze:

http://community.webshots.com/user/miremirion

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by catty

Buna ziua la toata lumea.Cred ca am gasit America !!!!!!!!!!!!Am stat si am "cugetat" ce as putea sa fac sa ii dau sotului meu de lucru pana vin eu acasa, ca a nu il mai gasesc in fata blocului si cred ca am gasit. I-am cumparat, in rate ce e drept, DVD-ul pe care si-l dorea de multa vreme. Acum timp de cateva luni va fi fffffffff incantat de noua achizitie si o sa am liniste in casa. Cel putin asa sper.Dar stau eu si ma intreb: Ce fac dupa ce o sa i se ia de DVD? Ce sotuluie o sa mai gasesc?


id="quote">id="quote">ii cumperi o alta jucarie.Bau!http://community.webshots.com/user/carolaeu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna din nou,

Ii inteleg pe cei care ma acuza ca i-am luat DVD ca unui copil, dar se pare ca asa o sa am liniste macar pana aproape de Craciun, sper. Acum este f interesat sa inregistreze filme, in ziua in care i l-am adus acasa ma astepta cu masa pusa, aseara era mama pusa, daca el a adormit pana am ajuns eu acasa. Asa ca am stat la usa vreo 15 minute, timp in care am sunat de mi-a venit rau si la telefon si la sonerie. Intr-un tarziu s-a trezit si a deshis usa. Am inceput sa fac scandal, dar cand am vazut masa pusa mi s-a mai inmuiat inima, asa ca am lasat-o mai moale, chiar daca mancarea era rece si nu se putea manca decat reincalzita. Sper macar ca a invatat ceva din certurile avute. Voi ce credeti?

Sper ca sunteti toti bine si fericiti, atat cat se poate.

Va pup

 

catalina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by catty

Buna din nou,Ii inteleg pe cei care ma acuza ca i-am luat DVD ca unui copil, dar se pare ca asa o sa am liniste macar pana aproape de Craciun, sper. Acum este f interesat sa inregistreze filme, in ziua in care i l-am adus acasa ma astepta cu masa pusa, aseara era mama pusa, daca el a adormit pana am ajuns eu acasa. Asa ca am stat la usa vreo 15 minute, timp in care am sunat de mi-a venit rau si la telefon si la sonerie. Intr-un tarziu s-a trezit si a deshis usa. Am inceput sa fac scandal, dar cand am vazut masa pusa mi s-a mai inmuiat inima, asa ca am lasat-o mai moale, chiar daca mancarea era rece si nu se putea manca decat reincalzita. Sper macar ca a invatat ceva din certurile avute. Voi ce credeti?Sper ca sunteti toti bine si fericiti, atat cat se poate.Va pupcatalina


id="quote">id="quote">Eu sint din ce mai mult convins ca are farmece facute. Te-ai uitat prin buzunarele hainelor lui dupa ghemotoace de hirtie? Cu fostele iubite mai are contacte? O vizita la un parinte ar fi utila.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Canuta On Sucit

Sotul meu stie ca la noi in casa nu intra decat rudele si prietenii f apropiati, care nu sunt multi. In rest ne place intimitatea si uram persoanele care vin neanuntate.

Nu va chema nicodata la noi vecinii pt ca nu ii place sa vada oameni care se zgaiesc la cum avem in casa, mai ales ca de abia ne-am mutat.

Sper ca solutia mea sa se dovedeasca buna. Oricum saptamana asta a venit sa ma ia de la serviciu de 3 ori. Asta este un lucru bun cred. Nu?

Sa fiti sanatosi si fericiti

 

catalina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Te-ai gandid ca poate si lui i-a fost greu in casa noua, dar n-a indraznit sa spuna, orgolios fiind. si atunci si-a gasit alte ocupatii?

in cateva cuvinte, sa-ti spun ce am patit noi. Cu cativa ani in urma ne/am cumparat apartamentul in care stam. A mai durat vreo trei luni pana l-am aranjat si ne-am putut muta. De unde abia asteptam sa avem casa noastra, nu ne-am putut adapta imediat. Ers primitoare, frumoasa, totul nou, dupa gustul nostru, si totusi ceva nu se lega. Pe mine ma enerva ca nu gaseam nimic in dulapurile cele noi, pe sotul meu ca nu gasea loc de parcare, ca vecinii sunt zgomotosi sau mai stiu eu ce alte prostioare. de fapt, eram obositi de cat ne dorisem aceasta casa, de cat muncisem in ea, de cata energie si bani investisem. Ce a foat si mai grav (acum pare amuzant) este ca nu mai puteam face dragoste in patul cel nou. Asa ca plecam la sf. saptamanii, sau mergem la mama, unde statusem pana atunci, si...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...