Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Arad...??? (30)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Magdaid="red">, am vazut-o pe Bia in poza...e draguta, sa-ti traiasca![pup]

 

Flaviaid="red">, tinem pumnii![pup]

 

Am primit azi un sms de la AlinaM id="red">si mi-a zis ca de 3 zile nu are net si ca azi merg la Tinca, cred ca daca imi amintesc bine au nunta[:D] Asa ca distractie placuta![pup]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi Clau!id="Arial">id="purple">

Am pus 2 pozici cu muscatele fixe din terasa, mai precis de pe scarile de la terasa.Acum au inceput sa infloreasca si muscatele curgatoare(le pozez peste vreo o luna) iar peste vreo 2-3 zile se vor deschide trandafirul roz si cel portocaliu, abia astept.id="Arial">id="purple">

Flaviaid="Arial Black">id="red"> tu cum stai cu muscatele?id="Arial">id="purple">

Merg la nani ca dimineata la 8 ma trezesc , la 8.30 deja stau la soare ca dupa ora 11 nu se mai poate sta ca prea arde.id="Arial">id="purple">

 

Magda [ispita] si [zana] Biancaid="Arial Black">id="red">

 

http://community.webshots.com/user/danut1965

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flavia, ai dreptate, eu lucrez la Directia Fiscala, iaR sotul meu are o firma de soft axata pe aplicatii web si grafica( si ma opresc aici-ca daca incep sa imi laud sotul nu ma mai opresc).

Gallorini este la Boul Rosu, putin mai in fata de statia de tramvai, chiar pe colt. Nu am vazut firma expusa afara, dar o sa vezi papuci in geam. Eu l-am descoperit asta iarna intamplator. Mi-am luat atunci o pereche de cizme. Au numai papuci din piele si au si posete. daca vrei sa vezi ce au aprox te poti uita pe site www.gallorini.com Sandalale mele nu le-am gasit pe site, doar pantofi aceeasi culoare si cu talpa identica.

 

www.stoc-studio.ro/tudor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabiid="red">, si eu vroiam sa te intreb unde e magazinu asta, bine ca ne-ai luminat[:D] Acum imi amintesc de el, dar n-am mai fost tare de mult pe acolo[:D] Imi amintesc ca atunci cand s-a deschis , acum vreo 2 ani, daca nu si mai bine, au avut preturi tare bune...acum habar n-am, ca n-am mai fost prin centru de o viata[:D]

Oricum m-ai spart cu site-ul lor[:D] M-ai omorat![:D]

 

Magdaid="red">, sa sti ca nu mai e de stat afara dupa ora 11...azi am fost cu Raul dupa 10 si asa de tare l-a prins soarele cu toate ca ccc cat puteam il feream dar tot degeaba...eu nu ma supar ca m-am fript ca mi-am luat intentionat o rochita decoltata[:D], ca trebuie sa ma bronzez pentru cambata viitoare mergem la nunta si am o rochie cu jumate de spate gol..sexi[:D][alcool]

Cum stai cu studiile?? cred ca ai un chef nebun pe vremea asta[bang]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabiid="red">, Gallorini nu e ala exact de pe colt?? Stiu si unde e Zimand Shoes...sigur nu le cunfund...mergeam des e acolo, aproape saptamanal...mergeam in Aradu Nou la sora mea si ma opream sa-mi mai spal ochisorii[:D] Sper sa nu-l confund cu alt magazin[:D]id="navy">id="Comic Sans MS">


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau fetele!

Magda id="red">e tare draguta Bia ta[dual]! Si florile-s frumoase!

 

Clau id="purple">ce mai faceti?Cum stati cu santierul?

 

Noi ne pregatim sa iesim un pic cand se trezeste Alesio ca tare fain e afara! Dar nu-mi place ca suntem numai singurei, ca tati e la Sibiu dupa masina....sper sa vina odata cu ea cu tot!

 

Pupici!id="green">

 

Ioana[olala]&[bibe] Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)id="green"> [foto] cu bazucu'id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clau ai dreptate, gallorini e ala exact pe colt.N-am stiut ca e asa de multa vreme acolo., ca nu au nici o firma afara.

Fetele, vrem sa vindem Dacia, daca stiti pe cineva interesat sa imi spuneti. E din 2003 si are 19500 km la bord. E in stare foarte buna, nu am avut nici o problema cu ea.

 

www.stoc-studio.ro/tudor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata fetelor!

 

Noi ne-am trezit deja!!!Bazucu asta la ora 7 fix e in picioare(si la propriu si la figuat!).......asa ca bantui si eu pe aici...

Ieri am venit de la Craiva(sambata dupa-masa am plecat...a fost fain...l-am tinut pe Alesio afara la soare...i-a placut tare mult.

Vestea faina e ca am fost cu masina lui Ovi(de la lucru), care e un Citroen C3 nou-nout!Asa ca de acum incepe si ovi lucrul cu adevarat[:D]....ca la spital s-a jucat numai[:D].

 

Voi ce mai faceti?

Alinush id="red">cum a fost la nunta???

 

Flavia id="purple">azi o sun pe tanti.

 

 

Pupici!id="green">

 

Ioana[olala]&[bibe] Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)id="green"> [foto] cu bazucu'id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...