Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Arad...??? (30)


Recommended Posts

La multi ani fetelor! La multi ani si copilasilor vostrii!id="Arial">id="size2">id="red">

 

Gabi, nu mergem luna asta in concediu ca nu avem cum sa ne lasam treburile in regula in 2 saptamani, dar prietenii nostrii merg, o pereche in croaziera cu plecare din Italia, 7 zile, si ceilalti in Tunisia 7 zile. Noi vom vedea cand vom merge, poate tot ca in anii trecuti pe la sfarsitul lui august, inceputul lui septembrie.

 

Magda, chiar vreau sa merg azi in piata Mica asa ca o sa caut ingrasamant. Da ce id="Arial Black">id="size1">id="brown">ma fac daca infloresc ca nebunele [:D][:D][:D]id="Arial Black">id="size1">id="brown">

 

[foto]pozici[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns

La multi ani tuturor copilasilor! [bum][bis][copil][copil][copil]

Dragosid="blue">,Dragosid="green"> (alina33),Raulid="teal">,Tudorid="purple">,Alesioid="limegreen">,Carina & Alexandraid="red">,Biancaid="orange">,Deniid="pink">,Vladutid="brown">, Anamariaid="red">, sa cresteti mari si cuminti.[majoreta][pup][:X][pup]

(sper ca n-am uitat pe nimeni :) )id="size1">

 

 

 

[mamica] Alinaid="Trebuchet MS"> id="red"> & id="navy">Dragosid="Trebuchet MS"> [copil](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue">

[foto]poziciid="blue">

[foto] Dragos la 3 aniid="size2">id="blue">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANi tuturor copilasilor nostri si noua deasemenea[;)]id="red">

 

La noi totul e vraiste, mult praf si mizerie[alcool] Dar deja imi place tot ce vad[:D] Azi l-am zapacit pe Clau sa nu cumva sa ma lase fara net, dar cica ciuciu ca n-are cum altfel[bang]

 

Am pus poze noi cu Raul, asta daca vreti sa vedeti smecheria de omulet pe care o crestem[:D]

 

Va pup si pana ne vom revedea va pup cu drag!

Aaaa daca cumva o puneti de o intalneala imi stiti numarul, asa ca va rog nu ma uitati (promit sa ma spal inainte[:-)))])id="size1">id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau fetelor!

 

Clau id="black">si cat nu vei avea net?

 

Magda id="red">vad ca n-ai pus pozele...astept!

 

Alinushid="pink">, Flaviaid="orange">, Gabiid="purple">, Dianaid="blue">, pe unde umblati fetelor???

 

Noi deja ne confruntam cu crizutele de nervi: cand nu-l las sa faca tampenii(ca el asa ar vrea-de ex sa umble la prize, sau la cabluri....sau tot felul). incepe sa urle si se da de pamant[:D]!Da' degeaba ca io-s cam surda[:D]....cand vreau!

 

Pupici!id="green">

 

 

 

Ioana[olala]&[bibe] Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)id="green"> [foto] cu bazucu'id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by pufymic

Clau id="black">si cat nu vei avea net? id="green">Ioana[olala]&[bibe] Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)id="green"> [foto] cu bazucu'id="purple">


id="quote">id="quote">Ioanaid="red">, draga mea inca mai am net si voi avea net, numai ca acces la el nu voi mai avea de ai dupa masa cand vine Clau si-l demonteaza(calculatorul[:D])Deja aveti "crize de personalitate"?? Ar trebui sa infiitam clubul surdelor[:D]id="navy">id="Comic Sans MS">
Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy"> Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, acum am venit de la injectii. Are mana usoara asistenta dar totusi am deja cate trei injectii in fiecare buca si se simte. E bine ca nu ma mai doare spatele asa ca zilele trecute si sper ca daca incep si fizioterapia sa fie si mai bine.

Maine daca nu se intampla nimic se opereaza sotiorul meu. El saracu nu a mai fost in spital nicodata si nu-i place ca trebuie sa stea pana sambata. Speram sa fie bine.

Va scriu maine dupa ce il opereaza, ca eu voi veni la lucru dupa.

 

Ioana, bine faci cu BB ca altfel si-o ia in cap. Si sora-mea ii interzice unele lucruri, doar ca ea e deja mai maricica si intelege cat de cat. Sa-ti dau un exemplu ... Lisa tot umbla la aragaz si soramea ii zicea ca-i ars, etc. si intr-o zi a umblat soramea cu o oala de pe foc si Lisa prezenta si stii ce a facut... a lasat-o sa puna mana (nu era chiar asa fierbinte) ca sa vada ea si de atunci de cate ori vede foc sau aragaz zice "ash" sau ceva de genul asta.

 

Daca sambata iese de dimineata din spital si e ok atunci poate mergem pe strand la casuta. Daca nu m ergem duminica, ca sa nu stam in casa.

 

Maine dupamasa vreau sa ma tund putin mai scurt ca mi-e cald deja si vreau sa-l si filez ca sa mai scap de el. O sa vad cum reusesc.

 

Restul ce mai faceti? Ce planuri aveti pt weekend?

 

[pup]id="Arial Black">id="size1">id="brown">

 

[foto]pozici[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...