Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Arad...??? (30)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Claudeluid="red">, bine ca ai zis aseara de Eurovision , ca am uitat complet. Am vazut recapitularea si am apucat sa votez cu Zdub si zdob. Mie imi plac foarte tare si ma bucur ca s-au calificat. Si piesa noastra imi place , dar nu imi place ca se forteaza prea tare Luminita.

Claudia_mariaid="red"> cred ca ne-am intalnit azi , dar nu sunt sigura! sa imi spui tu. La unu fara ceva te plimbai cu caruciorul cu inca o tipa cu geaca rosie? Tu aveai ceva vesta gri? Nu am fost sigura ca esti tu, ti-am vazut aseara pozele (fetita ta e o dulceata), si dintr-o poza unde te-am vazut mai bine, nu mi-am putut da seama. Eu am fost cu Tudor de manuta,si vroia sa se uite la copii.

Alina Mid="red">, inca mai cauti rochie?

DianaRid="red">, ti-am vazut pozele. Ce a patit nazdravanul de Vladut la ochisor???

 

www.stoc-studio.ro/tudor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Iar nu mi-a mers internetul de ieri,chiar si acum se tot intrerupe,sper sa pot trimite mesajul.[bang][bang]

Fetelor,nu mi-am gasit rochie ca n-am mai cautat,mai merg luni in oras.Am fost si la Funny Lux si mi-a placut o rochita,dar nu avea marimea mea (eu nu sunt foarte slaba:-) ).[:D]

 

Claudia,e tare dulce fetita ta,sa va traiasca.[bis]

 

Magda,ce ti-ai cumparat azi de la Chic? Ne-am intalnit azi cu Danut in parcare si ne-a zis ca tu esti la Chic iti cumperi ceva. [ispita]

 

Ma duc sa-i dau sa manace la Dragos ca urla sa-i dau mancare.[yum]

 

 

[mamica] Alinaid="Trebuchet MS"> id="red"> & id="navy">Dragosid="Trebuchet MS"> [copil](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue">

[foto]poziciid="blue">

[foto] Dragos la 3 aniid="size2">id="blue">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara la toata lumea,id="Arial">id="purple">

Claudiaid="Arial Black">id="red"> e tare dulce fetita ta, sa-ti traiasca!id="Arial">id="purple">

Alinaid="Arial Black">id="red"> mi-am cumparat o pereche de pantaloni negri si spre bucuria mea mi-am gasit ca imi vin ca turnati iar spre marea mea satisfactie(hai sa ma laud[:D] port tot marimea 38[bis]!id="Arial">id="purple"> Azi am avut zi de malarit banii, ce-mi place...[;)]id="Arial">id="purple">

Clauditzoid="Arial Black">id="red"> mersi de urari, sa fie.id="Arial">id="purple">

 

Magda [ispita] si [zana] Biancaid="Arial Black">id="red">

 

http://community.webshots.com/user/danut1965

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau fetelor!

 

Magda id="red">spor la invatat(saraca de tine...[:D])si bafta la examene(si nu te mai plange atata ca sigur le iei pe toate si inca nu asa ci cu note mari[:D]-asta stiu de anul trecut)!

 

Alina id="black">tinem pumnii sa gasesti rochie!

 

Gabi id="orange">tu pe unde stai in Vlaicu????Poate ne intalnim la plimbare...poate si cu Clauid="purple">, si cu Claudiaid="blue">, si cu Flavia id="navy">daca are timp....[:D]!Mie mi-e dor sa mai iesim la o terasa, undeva....

 

Noa ma duc sa ma intind in pat sa mai visez si cu ochii inchisi(dc. ma lasa bazucu) ca cu ei deschisi visez destul!

 

Pupici!id="green">

 

Ioana[olala]&[bibe] Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)id="green"> [foto] cu bazucu'id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Gabi tu pe unde stai in Vlaicu????Poate ne intalnim la plimbare...poate si cu Clau, si cu Claudia, si cu Flavia daca are timp....!Mie mi-e dor sa mai iesim la o terasa, undeva....


id="quote">id="quote">

Ioanaid="red"> eu stau pe stupilor, (pe la Tic-tac).Mi-ar placea sa ne intalnim la plimbare.

Magdaid="red">, si eu port tot 34, ca inaite de sarcina(dupa marimile de la Chic). Te-am intrecut[:D]

 

www.stoc-studio.ro/tudor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da aveti dreptate ar fi super sa ne vedem, dar eu nu stiu cand si cum pot veni, ca se pare ca de miercuri joi incepem santieru si atunci va fi vai de curu meu...eu as prefera sa vin fara Raul ca numa liniste n-oi avea[alcool] Stabiliti voi o data de intalnire si eu va spun daca pot sau nu, bine??[pup]

A, sper ca facem o intalnire de grup, nu?? Adica toate toate...MAGDAid="red"> ai auzit??[zz]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor,eu saptamana viitoare nu pot sa merg la intalnire,dar in cealalta cred ca ar fi o.k.,mai vorbim noi.Poate se incalzeste si vremea pe atunci ca seara inghetam afara pe terasa.[;)]

As prefera si eu sa vin fara Dragos ca stau mai linistita,daca venim cu copii trebuie sa fim tot dupa ei.[aerob] Fiecare cum vrea!

 

Clau,succes cu santieru'[biz]! E groaznic,da' trece! [:D]

 

Mai fetelor,cam multe stati voi in Vlaicu! Sa vedem: Clau,Claudia,Gabi,Ioana,Flavia,Dita,Anto(are apartament),sunteti majoritare.[grup]

Si eu am stat in Vlaicu la Z 3 dupa ce ne-am casatorit am stat acolo in chirie 1 an jumate.

 

 

[mamica] Alinaid="Trebuchet MS"> id="red"> & id="navy">Dragosid="Trebuchet MS"> [copil](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue">

[foto]poziciid="blue">

[foto] Dragos la 3 aniid="size2">id="blue">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina, si eu ma gandeam intr-o zi ca majoritatea suntem din Vlaicu[:d], dar eu tot mai des ma vad cu Alina33[:D] ...ma rog are si ea socrii in Vlaicu...

Si eu as prefera sa vin singura ca macar atunci am timp sa mai respir si eu ca altfel tot fuguta dupa curu lu Raul am sa fiu si sincer n-am chef[:D]

id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Voi ce ziceti merita sa cumpar scaun de baie pentru Raul?? Am gasit ceva frumos la Buburuza si ma bate gandu sa-l comand... asta eid="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...