Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Arad...??? (30)


Recommended Posts

Gabi id="blue"> de ce nu ai zis nimic eu eram[:D][:D]ca eu pe la ora 12 incep prima tura de plimbare si mai ies si dupa masa dupa 5 depinde,trebuia sa vii la mine ca asa am facut si eu cu CLAUDIA ,deci daca ma mai vezi trage_ma de maneca[;)][;)]

 

[mamica]Claudia_Maria si bubulina Ana-Maria[copil]id="blue">Poze[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Claudiaid="red">, m-am uitat acum pe pozele voastre si am reusit sa-i Anei Maria vad ochisorii aia scumpi...sa-ti traiasca, e o frumusete de fata![pup]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clauid="Arial Black">id="red"> 1 000 000 pt wc???Fi serioasa, n-ai ce face cu banii[alcool]?(eu sunt o fire economicoasa[batcap]).Cumperi un capac pt copii si ai terminat!id="Arial">id="purple">

Fetelor nu putem sa amanam intalnirea catre sfarsitul lui iunie?Am intrebat doar nu dati cu [zid].Chiar vreau sa vin si eu [pk].Atunci sunt in concediu si chiar daca m examene tot evadez ca doar am vreme sa invat toata ziua.id="Arial">id="purple">

Acum va las(acum m-am trezit[;)]), merg in terasa sa-mi beau cafeaua si ma apuc sa fac papica[papica] ca azi intru de la 19 iar saptamana viitoare sunt libera, numai bine ca am seminar urat joi.Cica ne da un test(dr.Ioiart) cu 20 de intrebari si pt 5 trebuie sa faci corect 15[mariaj].id="Arial">id="purple">

 

Magda [ispita] si [zana] Biancaid="Arial Black">id="red">

 

http://community.webshots.com/user/danut1965

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hahahahahaha Magdaid="red">, ala nu e WC, e scaun de baie[:D]

Sa sti ca si mie mi-ar conveni sa ne vedem colo pe la sfarsitul lunii iunie, macar mai termin si eu cu santieru si sunt mai linistita[alcool] Acum sa vedem ce zic si fetele!

Eu propun, daca sunteti de acord sa tragem o intalnire si prin iulie, ca vine Rayuela id="red">la mine, cateva zile[bis]

No ma duc si io sa fac curatenie, profit de faptu ca baietii mei sunt la plimbare[bis]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau fetelor!

Nu mai pot de obosita,azi am lucrat mult chiar daca a fost sarbatoare [biz].Ne-a adus mobila azi,incepem sa revenim la "normal"[:D],debandada e pe sfarsite,saptamana viitoare incep curatenia generala. [vase][spala][rufe] Acum am terminat de copt snitele.Dragos a fost plecat la tusi de azi dimineata si acum a mers Calin dupa el,deci am lucrat linistita,nu m-a deranjat nimeni.

A,sa nu uit,va dau un suc si o cafea de "Constantin si Elena" [cafea][pepsi],pe mine ma cheama si Elena.[:)]

 

Clau,eu cred ca Raul e prea mare acum pentru scaunul ala de baie,nu stiu...mai intreaba pe fetele de ma "mamici" care au.

 

Imi convine si mie sa ne intalnim la sfarsitul lui iunie.[colegi]

 

[mamica] Alinaid="Trebuchet MS"> id="red"> & id="navy">Dragosid="Trebuchet MS"> [copil](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue">

[foto]poziciid="blue">

[foto] Dragos la 3 aniid="size2">id="blue">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau fetele,mi-a fost dor de voi.Acuma mi-a terminat sotiorul computerul ca am avut probleme cu internetul si a trebuit sa stearga tot,asa ca neavind timp,a trebuit aproape 2 saptamini sa astept sa pot sa intru in internet.Asa ca doar la sora-mea am avut o singura data ocazia sa intru in internet.Ma omoara cind nu am internet.De abia am asteptat sa am iar internet.

Am sa mai intru.

Va pup[pup].

 

 

LindaG

 

Hoy si,y mañana tambien!!!

 

http://community.webshots.com/user/lindaparmina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor!

 

La multi ani Elena(Alinushid="red">)!!!!

 

Noi suntem mai intarziati cu urarile ca numai ce am venit de la Craiva(am plecat pe neasteptate.....)! A fost bine ca a fost cald si am stat afara....

 

Acum mergem sa ne spalam de praful de pe acolo...[:D]!Pupici!id="green">

 

Ioana[olala]&[bibe] Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)id="green"> [foto] cu bazucu'id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Liid="red">, bine ai revenit! Te asteptam cud rag cu noi vesti![pup]

 

Ioanaid="red">, ce super de voi ca ati fost la Craiva...aer curat...super, ma bucur pentru voi...ALesio ce mai face??[pup]

 

Alinaid="red">, cum ti-a iesit mobila?? Off abia astept sa temrinam si noi cu tot, sa vina si mobila! Dragos ce mai face si ce mai face??[pup]

Ai mai vorbit cu Cristina sau e in Germania??id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau feteleid="size3"> si noi am fost plecati la soacra_mea ca e si ea ELENA,nu stiu dupa ce venim acasa cel putin eu sunt franta de oboseala despacheteaza,pregateste pentru a doua zi ,calca, spala fetita of,of.

Ce cald a fost si azi,am inteles ca si maine va fi la fel,eu deja sunt tot mai neagra dac ma mai plimb mult nu stiu cum o sa arat deja sunt bronzata in trepte depinde cum eram imbracata[:D][:D].

Avem carucior nou ,este mai mic si mai usor sper sa nu am iarasi probleme cu el ca oricum nu cred ca o sa il urc sus ca de coborat eu nu mai cobor cu liftul asa ca ne riscam iar,sper ca ia venit mintea la cap la nebuna daca nu[box][box]vai de capul ei.

Ma duc si eu la[baie],Paul a ramas el sa o culce pe Ana-Maria

 

[mamica]Claudia_Maria si bubulina Ana-Maria[copil]id="blue">Poze[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...