Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Arad...??? (30)


Recommended Posts

Salutare fetelor.

Noi am fost pe strand acuma seara,la ora 11 am ajuns acasa,a fost foarte multa lume pe-acolo.[invazie]

 

Clauid="green">,a iesit bine mobila...si Dragos e incantat de schimbare[9cer].Noi am avut dormitor si acum am schimbat putin,am combinat mobila tineret cu dormitor(avem numai 2 camere).El inca doarme cu noi in camera in patutul lui.[patut]

Nu am mai vorbit cu Cristina,o voi suna cand ne hotaram sa ne intalnim,sigur va veni si ea.

 

Ioanaid="orange">,fain ca ati avut timp frumos la Craiva si ati putut sta pe-afara[bis].Noi mergem saptamana viitoare la tara ca mergem la nunta.

 

Claudiaid="red">,aveti grija de carucior sa nu vi-l mai taie nebuna! [;)]

 

Lindaid="purple">,bine ai revenit printre noi.Imi pare rau ca ai avut probleme cu calculatorul[(pc],stiu si eu ce groaznic e fara DC.Ce mai face Vanessa?

 

Va doresc o saptamana frumoasa! [pup][:X][pup]

 

 

 

[mamica] Alinaid="Trebuchet MS"> id="red"> & id="navy">Dragosid="Trebuchet MS"> [copil](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue">

[foto]poziciid="blue">

[foto] Dragos la 3 aniid="size2">id="blue">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Ieri am fost in oras cu Alina 33 si cu pruncii, bineinteles. Ne-am intalnit si cu Flavia in piata Avram Iancu. Am fost la drive test cu Loganu'. Azi-noapte m-a innebunit cipri ca lui ii trebuie logan. Noi nu am avut o parere foarte buna pana acum despre el ,dar ne-am schimbat-o. Am fost si la Perla, de-abia am gasit o masa libera.

 

www.stoc-studio.ro/tudor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor,mi-am cumparat azi rochie,in sfarsit,de la Elis.O s-o vedeti in poza,dupa nunta.Am lasat-o sa mai imi faca ceva modificari la lungime si inca ceva,miercuri merg dupa ea.Culoarea e mov deschis din ceva material subtire si in partea de sus combinat cu saten.[ispita]

 

Gabi,Calin a inchiriat pt.o zi Logan de la Verbita si nu a fost deloc incantat,si el vroia sa-si cumpere.El a ramas "indragostit" de Solenza.[:D]

Alina33 ce mai zice,de ce nu mai intra pe-aici? Dragos e tot asa neastamparat? [copil] Se joaca Tudor cu Dragos?

 

[mamica] Alinaid="Trebuchet MS"> id="red"> & id="navy">Dragosid="Trebuchet MS"> [copil](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue">

[foto]poziciid="blue">

[foto] Dragos la 3 aniid="size2">id="blue">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina cat a platit Calin pentru inchirierea Loganului?

iti dai seama ca noi am condus 5-10 min fiecare. Probabil ca daca o studiezi indeaproape gasesti multe bube la ea.

Alina cred ca nu mai intra pentru ca Daci are mult de lucru si nu prea are acces la calculator. Copiii se joaca impreuna. Tudor o iubeste foarte tare pe "Ina", cum ii zice el. In fiecare zi aprope o pomeneste si se face ca o suna.

Azi -am inatalnit cu claudelu la plimbare. Se pare ca in fiecare zi ma intalnesc cu cineva de aici[:D]

Alina, o fost scumpa rochia?

 

www.stoc-studio.ro/tudor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by gabitzica

Alina cat a platit Calin pentru inchirierea Loganului?iti dai seama ca noi am condus 5-10 min fiecare. Probabil ca daca o studiezi indeaproape gasesti multe bube la ea.Alina cred ca nu mai intra pentru ca Daci are mult de lucru si nu prea are acces la calculator. Copiii se joaca impreuna. Tudor o iubeste foarte tare pe "Ina", cum ii zice el. In fiecare zi aprope o pomeneste si se face ca o suna.Azi -am inatalnit cu claudelu la plimbare. Se pare ca in fiecare zi ma intalnesc cu cineva de aici[:D]Alina, o fost scumpa rochia?www.stoc-studio.ro/tudor


id="quote">id="quote">Gabiid="red">,40 de euro a fost inchirierea Loganului pe 2 zile.Noi am fost plecati la Bihor cu ea,de sambata dimineata a luat-o si luni dimineata a trebuit s-o predea. Singura conditie ca sa inchiriezi e sa ai 1 an de cand ai luat permisul.A vrut un prieten de-a lui Calin sa inchirieze si nu avea 1 an de la permis si asa am inchiriat noi,i-am dat lui masina noastra ca vroia sa plece undeva in week-end.[sofer]Rochia a costat 3.480.000 lei,cam scumpa...,dar mi-a placut si deja eram "disperata" ca nu-mi gasesc pana sambata.[batcap] Au lucruri foarte fain acolo...rochii,costumase...tot felul de accesorii.[olala]Ce fain ca voi cele din Vlaicu va intalniti mai des.[;)][mamica] Alinaid="Trebuchet MS"> id="red"> & id="navy">Dragosid="Trebuchet MS"> [copil](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue">[foto]poziciid="blue">[foto] Dragos la 3 aniid="size2">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Ce putina miscare pe aici...

 

Alina ma bucur ca ti-ai gasit rochie. Abia astept sa vad poze de la nunta. Unde ziceai ca mergi la nunta?

 

Sa vedeti ce bronzati sunt Tudor si Dragos. Sunt niste dulci. Ma bucur ca am cunoscut-o si pe Alina33. Sper sa va cunosc pe toate.

 

Spuneti-mi unde gasesc sandale faine, chiar daca sunt mai scumpe, dar sa fie calapodul ok si eventual de piele? Stiti cumva daca sunt lucruri faine de vara la Gia Moretti in spate la teatru?

Pupici.[pup][pup][pup]

 

Ioana sa-mi spui daca ai rezolvat ceva.id="Arial Black">id="size1">id="brown">

 

 

[foto]POZE[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau fetele!

 

Flavia id="red">o sa o sun diseara pe tanti si apoi iti trimit un PM sa-ti zic ce am rezolvat.[dual]

 

Alinush id="orange">asteptam poze cu rochia!Sa te distrezi fain la nunta!

 

Mai fetelor din Vlaicu, pe unde va plimbati voi de eu nu ma intalnesc cu nimeni????Noi iesim la soseaua principala....dar degeaba!

 

Deja e jale cu bazucu meu ca nu mai sta o clipa locului!Numai in picioare vrea.....si se ridica de tot ce apuca!Ufffff.....tare greu mai e!

 

Pupici!id="green">

 

Ioana[olala]&[bibe] Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)id="green"> [foto] cu bazucu'id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clau id="red">mi-a zis Ovi ca v-ati intalnit cu el...noi acum am venit de la plimbare...voi sunteti mai matinali.

Zi-i te rog la Anico ca daca are cumparator la carut sa-l dea ca nu ne mai intereseaza(vreau sa ne luam unul mai usor-sport).

 

Pupici!id="green">

 

Ioana[olala]&[bibe] Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)id="green"> [foto] cu bazucu'id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor!

Flavia,mergem la nunta la Tinca,la baiatul nasilor nostri si noi vom fi nasi la el.

Am vazut sandale fain in mai multe locuri in oras(zilele astea m-am plimbat nu gluma).Eu mi-am luat pantofi inchisi in fata si decupati in spate,doar cu o curelusa,de la Cameleon.Aveau si acolo sandale.Sunt din piele din aia moale ca o manusa (si in interior),toate incaltamintele de la Cameleon, sunt super.[cool] Am probat mai multe perechi si chiar daca au tocul mare sunt foarte comozi,am observat ca au calapod bun.

 

Azi am fost si eu in trecere cu masina prin Vlaicu si m-am uitat dupa voi,dar nu v-am vazut.[:(]

Clau,tu te-ai vopsit roscata cumva? Am vazut o tipa cu carucior cu 3 roti,era roscata,semana cu tine.[vampa]

 

Ioana,ti-ai gasit femeie pentru Alesio? [mamica]

 

[mamica] Alinaid="Trebuchet MS"> id="red"> & id="navy">Dragosid="Trebuchet MS"> [copil](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue">

[foto]poziciid="blue">

[foto] Dragos la 3 aniid="size2">id="blue">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flavia la Galorini si la Belaggio am vazut sandale faine. la Gia moretti nu am mai fost de mult, si acolo nu prea ai ce sa alegi ca au marfa putina de obicei.

Si mie imi place Cameleonu, am doua perchi de pantofi de acolo(foarte comozi).

 

 

www.stoc-studio.ro/tudor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...