Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere...(3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns

[hia]

Anculinaid="red">,doamne,prin ce-ai putut sa treci(am citit subiectul).Sper ca acum esti deja mai bine.

Am vazut pozele mariei.O minune.Rochita a fost superba,tortul original(mi-a placut ideea si cred ca o s-o adopt si eu)!Cred ca v-ati distrat pe cinste!

Poate pina la urma te vom cunoaste si pe tine...

Aissaid="red">,sper ca te-ai distrat de minune la munte si abia astept sa-mi povestesti.

Monicaid="red">,simbata seara m-am conversat cu alin pe YM.Cred ca ti-a spus.Imi pare rau ca n-am putut sa te ajut mai mult dar cum aflu ceva concret va anunt.

[pup]

 

 

Violeta mami de printesa Cristiana Bianca

POZE CU BIANCA

 

"Viseaza ca si cind ai traii vesnic,dar traieste ca si cum ai murii azi"id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua fetelor!

Ne-am distrat bine, putine probleme cu burtica (mai mult eu am, dar si Alexandra e cam deranjata), dar am avut o vreme superba. Mare pacat ca am stat asa putin.

Am o tona de poze, daca aveti rabdare sa le priviti sunt aiciid="green">

 

Vio, sper sa ne vedem in parc, dar nu stiu sigur cand ies, acum doarme printesa, cand s-o trezi vedem. Daca nu o sa mai fii ocupata vorbim pe YM.

 

Cristina si [zana] Alexandra (30.09.2004)id="violet">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of, ce va invidiez ca puteti pleca in week-end din Bucuresti...Si eu tare mult mi-as dori sa pot merge la munte, mai ales ca mi-e taare dor de bunicii mei. Dar...avemd e pregatit nunta si asta o facem mai mult in week-end...Da' las' ca tot plecam si noi la brasov prin August...sa-mi iau io carnetu' ca dupa aia [recevere][;)]

 

I wish I were an angel...

 

http://photos.yahoo.com/anangel_lexi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, unde umblati? Noroc cu miresica noastra sa ne readuca pe prima pagina.

Eu nu am mai iesit in weekend de nu stiu cand, ultima mea plecare din Bucuresti a fost cea de anul trecut d ela mare si chiar simteam nevoia sa ma plimb.

Vio vii diseara in parc? Eu am iesit f.putin la pranz, am dat peste Andreea si Maria la umbra, am stat putin si apoi am mers spre casa. A ramas sa iesim mai pe seara in speranta ca o sa fie mai racoare. Poate ne vedem toate!

 

Cristina si [zana] Alexandra (30.09.2004)id="violet">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor !

Multumim pt aprecieri !

Am fost azi doar in trecere prin Sebastian, era super-soare, e atat de golas... nu mai cresc odata copacii aia... si am plecat in parcul din Eroilor, de la Municipal, era dat si drumul la fantana, a fost frumos...

Eu sunt mai bine.

Sambata plecam cu pitica la mare.

Abia astept !

Pupici.

 

Daca iei totul prea in serios, faci riduri !Zambeste !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by aissa

Vio vii diseara in parc? Eu am iesit f.putin la pranz, am dat peste Andreea si Maria la umbra, am stat putin si apoi am mers spre casa. A ramas sa iesim mai pe seara in speranta ca o sa fie mai racoare. Poate ne vedem toate!

 

Cristina si [zana] Alexandra (30.09.2004)id="violet">
id="right">


id="quote">id="quote">

 

 

Mai,te-am dat lipsa la apel!

Si aseara (cind te-am inlocuit cu un tatic ....singurel)

Si azi dar a venit andrea si am stat cu ea.

Nu mai lansa mai...provocari.

miine noi mergem la vaccin.Pe urma mai vedem.

 

 

Anculinaid="red"> ma bucur ca esti mai bine.

 

[pup]

 

Violeta mami de printesa Cristiana Bianca

POZE CU BIANCA

 

"Viseaza ca si cind ai traii vesnic,dar traieste ca si cum ai murii azi"id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, mie ba mi-a mers net-ul ba nu mi-a mers[bang]cand incercam eu nu mergea cand intra sotzul....zbarnaia[biz]

vio, saru' mana de informatii...pupam mamica si biencutza[pup][pup]

cristina, ma bucur ca v-ati distrat...[pup]si sper sa ne revedem curand prin parc.

anculina si noi mergeam in parc vis a vis de municipal cand era bunica internata acolo si-i placea tare mult lui alex.sanatate si pupici[pup]

noi suntem bine dar zmiertaite...nevoie mare, asteptam cu drag si dor data de 16 sa facem vaccinelul de 6 luni.

va pup, sa aveti o seara placuta

 

monica

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mda, aseara domnisoara mea a papat la 4, apoi cand sa iesim a adormit pana la 8 jumate, asa ca....am lipsit motivat.

Azi am iesit pe la 11, nu am vazut pe nimeni pe acolo, am stat putin pe iarba si cum era cam uda am plecat, pisica mieuna si mi-a adormit pe drum spre casa asa ca am ramas cu ea la scara pana s-a trezit ca mi-era teama ca se scoala daca intru in casa.

Nu mai zic nimic despre diseara......desi in principiu iesim [:D]

 

Cristina si [zana] Alexandra (30.09.2004)id="violet">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...