Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere...(3)


Recommended Posts

buna fetelor, nici eu nu am fost azi in parc la sebastian...era fff cald afara chiar si la ora 9 cand m-am dus eu la mama...asa ca am renuntzat la parcul asta si am cautat unul cu umbra

ma sunase si andrea daca nu merg prin parcul carol...nici azi nu am reusit sa ne vedem[bang]

vio, tu ce mai zici?

va pup pe toate...noapte buna

 

monica

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns

eu azi am asteptat dr-ul sa vina sa-i faca vaccinul lui ruxi si nu a gasit vaccinul pentru meningita si nu a mai venit....m-a sunat sa-mi zica...si intr-un fel m-am bucurat fiindca azi e ziua ei (6 luni) si o chinuia chiar de ziua ei hi hi...insa maine...nu cred ca mai scapa asa usor.

cand ai examen de sofat?

pupici si sa aveti o zi buna

 

monica

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi,am reusit sa ne intilnim,in formatie aproape completa :eu,Aissa,Monica si Andrea.Binenteles in faimosul parc...Sebastian.

 

Si,apropo,fetelor...

De ce credeti voi ca urla "cumintica" de Bianca ,azi,ca din gura de sarpe ?

I-a ghiciti ?

 

[cool] Avem un dintisor !id="red">id="size2">id="Arial Black"> [cool]

 

Pupici!

Am fugit la culcare.

[pup]

 

Violeta mami de printesa Cristiana Bianca

POZE CU BIANCA

 

"Viseaza ca si cind ai traii vesnic,dar traieste ca si cum ai murii azi"id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravooooooo! Felicitari Bianca, dintoasa lui mami!

Vio, pai cine l-a vazut primul trebuie sa cumpere fetei ceva alb!

Azi sa vedem cum ne intalnim, eu as fi iesit acum cat e inca suportabil dar trebuie sa ii fierb morcovei si abia cand o sa adoarma pot sa merg in bucatarie ca imediat ce dispar e ba sub masa ba la televizor, da ture cu premergatorul. Am gasit-o ieri sub masa cu totul, numai capul il tinea afara si bineinteles exact in dreptul unei vaze mari, daca se impingea putin ii venea aia in cap sigur, asa ca stau de paza. Sa o vedeti cum se ridica tinandu-se de masa sa vada ce poate sa ia. Exact acum cand va scriu a luat pentru a 2-a oara telecomanda desi ii schimbasem locul.....

 

Cristina si [zana] Alexandra (30.09.2004)id="violet">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor

cristina...ce frumos povestesti de alexandra...abia astept sa o vad si eu pe ruxi a mea cu premergatorul[:-)))]

viooooo!!!! felicitari pentru dintisor[pup][pup][pup][pup][pup]pe binecutza cea cuminte...ai vazut ca nu plangea ea saracutza degeaba

mey, azi noapte ruxi a fost agitata....cred ca mi-ati deochiat copilul...glumesc desigur...dar ea care doarme toata noaptea de cand s-a nascut azi noapte s-a trezit la 2 plangand(nu tare...dar plangea) i-am dat suzeta si a adormit pana la 6,30 apoi iar a plans si atunci i-am dat laptic si doarme si acum...ce-i fii fost cu ea? i-o iesi si ei vreun dintisor?...zic si eu asa ca sa am o axplicatie

eu nu stiu ce sa fac...mi se pare insuportabil de cald dimineatza in sebastian...dar cine stie pe unde ajung azi....va pup si daca e sa vin si voi sunteti in parc ne vedem pe-acolo

pupici si sa aveti o zi buna

 

monica

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai sa va mai spun, Monica, atunci.[:D] In timp ce ma-sa statea pe DC, domnisoara a ajuns pe hol. Cand m-am dus sa o trag de acolo ce credeti ca avea in mana (si supsese de zor la ea!)? O jegoasa de bucata de piele intoarsa cu care stergea Tony (ca nu l-am mai folosit de ani de zile) capul de la aparatul video. Va dati seama tone de praf plus spirtul cu care fusese imbibata de atatea ori, dar a spalat-o fata bine. Si ma mai mir ca face kk nu stiu cum....

Si numai cu cateva minte inainte luase dupa ea si prosopul cu care o stersesem pe cap aseara (ramasese pe canapea) si il tinea ca pe o trena dupa ea.... O sa vedeti voi, si inca asta nu e nimic, ea inca merge doar cu spatele si in lateral, in fata rar se arunca intr-un fel de topait....

Monica, cum ai in casa? Poate ii era cald lui Ruxi. Eu acum am dat drumul la aer pe functia de noapte, dar asta-noapte nu ama vut curaj si ne-am sufocat....

 

Cristina si [zana] Alexandra (30.09.2004)id="violet">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by monica-elizabet

 

cand ai examen de sofat?

pupici si sa aveti o zi buna

 

monica

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos


id="quote">id="quote">

 

Nu stiu, inca nu m-am programat ca nu mi-am terminat dosarul. Mai am analizele si n-am timp [bang]. Oricum prin august, da' daca o s-o mai lalai mult, probabil ca-l voi da in septembrie.

 

I wish I were an angel...

 

http://photos.yahoo.com/anangel_lexi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...