Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere...(3)


Recommended Posts

Aissaid="red">,cred ca nu mai plec azi nicaieri.

Poate ne intilnim in parc.

Mi-e un somn de mor,caci vecinii au avut chief de dans azinoapte pina pe la 3 si la 4 m-am trezit sa-ltrimit pe adi la serviciu si apoi m-am apucat de mincare,dulceata si alte ....chiestii...

Asa ca acum nu stiu ce sa fac.Sa ma intind linga bia sau sa astept sa se trezeasca si sa iesim...

oricum ia sarafanul la tine azi.

[pup]

 

Violeta mami de printesa Cristiana Bianca

POZE CU BIANCA

 

"Viseaza ca si cind ai traii vesnic,dar traieste ca si cum ai murii azi"id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Pai, ieri dimineata m-am intalnit cu Vio, pe seara am avut programul decalat.

Vad ca mandra mea are acum program special, dupa ce papa de dimineata trage un somn lung. Acum de exemplu doarme de la 8 jumate (si e 11 jumate) asa ca nu mai ies afara pana diseara ca e prea cald.

Cand ai nunta? Noi facem 10 ani saptamana viitoare de la nunta, ce imi lipseste atmosfera asta de dinainte de eveniment....

 

Cristina si [zana] Alexandra (30.09.2004)id="violet">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari, la multi ani si multa fericire in continuare. Sa ne inviti la o cupa de sampanie la aniversarea celor 50 de ani, oki?

 

Pai daca iti lipseste atmosfera, nu ma ajuti si pe mine la pregatiri?[;)] Nunta e pe 22.10. Week-endul asta mi-am gasit rochita, saptamana asta dau comanda, ca ceea ce am vazut eu expus era un numar prea mic, asa ca nici macar nu stiu daca imi vine bine modelul. Eu sper ca da, pentru ca e asa de frumoasa rochia!!! De cand am vazut-o numai la ea ma gandesc [il]. Mi-am facut o lista pe saptamani cu ce mai trebuie rezolvat si bifez cand mai fac ceva. Mai avem 17 saptamani!

 

I wish I were an angel...

 

http://photos.yahoo.com/anangel_lexi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor !

Pai sa gasesc eu Rahova cea colorata pe pagina 3 ?...

Noi ne-am intors de la mare, a fost suuper, Maria a fost o comorica, s-a simtit excelent, toate grijile si emotiile mele au fost degeaba.

Vineri seara ne-am intors de la mare, am fost pe la nasi la ziua nasei, sambata am plecat la Brasov, am petrecut tot week-end-ul la munte, a fost superb si acolo( la Timisul de sus ).

Azi am fost in Sebastian vreo 3 ore ( de pe la 1 pana pe la 4 ) cu Maria si nepotica mea de 8 ani.Eu n-am recunoscut pe nimeni, m-a recunoscut cineva ?

Cand am putin timp va pun pozele de la mare, sa vedeti un piticot pt prima oara la mare...

Pupici la mamici si pitici.

 

 

Daca iei totul prea in serios, faci riduri !Zambeste !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anculina, ma bucur sa aud ca ai fost in vacanta. Astept pozele ca anul asta cred ca ma multumesc sa vad doar asa marea......

Ieri eu si Vio am fost in parc dar la 12 eram acasa.....tu ai venit dupa noi. Lasa, daca acum te simti bine poate reusim sa stabilim intalnirea (eu cu Vio ma intalnesc mai mult intamplator ca fetele nu au aceleasi ore de mese....).

 

Cristina si [zana] Alexandra (30.09.2004)id="violet">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineatza fetele, bine v-am regasit, ma bucur ca sunteti bine

noi ne-am intors aseara de la mare, a fost fff frumos, totul cu exceptia drumului de intoarcere cand ambii copilasi au fost nelinistiti...alex vroia sa mearga pe jos si mai aveam 100 de km[:D]si ruxi se zmiertaia in legea ei...bine ca ne-a ajutat Dumnezeu si am ajuns cu bine acasa...acum spalam lucrusoarele si cand se usuca o luam din nou la galop...spre munte de data asta.

azi noapte ruxi a tusit de vreo 3 ori si a facut si febra 38 asa ca az dimineatza am chemat dr-ul dar a zis ca nu se vede nimim ciudat in gat a ascultat-o si totul ste ok...poate sa fie de la dintisori a zis...o sa-i dau niste panadol si mi-a dat si ceva pentru tuse dar nu a mai tusit deloc... o sa vad cum evolueaza lucrurile.

va pup si va doresc numai bine voua si fetitzelor[pup][pup][pup][pup]

 

monica

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...