Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere...(3)


Recommended Posts

fetele, eu am dormit super bine azi noapte, ca niciodata ruxi a dormit pana la 7 i-am dat sa pape si apoi ea se trezea de tot de obicei...ei...azi a dormit fata mea pana la 9 fix...dar acum tot razgaiata este...tot la mine in brate si tot nu vrea sa stea singurica in patutz.

eu nu stiu sigur, sigur daca vin in parc...vreau sa ma duc sa caut role penru alex ca m-a zapacit de cap...

daca este ne intalnim acolo tot pe la 12 cred ca ajung...nu am cum mai devreme fiindca pana-i dau lui ruxi sa pape...duireaza si apoi pana o imbrac la fel[bang]

pupici sa aveti o zi buna

 

monica

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Monica, eu m-am intalnit cu Vio, am ajuns in parc pe la 12, dar m-am asezat pe o banca unde m-a si gasit ea. Pe la 2 fara ceva am plecat,d ar nu am trecut pe la locul de joaca.

Vio, Alexandra doarme acum (e 4). Probabil se scoala pe la 5, ii dau sa pape si ies iar. Dar banuiesc ca pe la 5 jumate. Poate ne vedem iar.

 


Cristina si [zana] Alexandra (30.09.2004)id="violet">[foto]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am mai plecat spre parc.

Pe Bianca o doare burtica si e miriita.

Poate ne vedem miine.

Aissaid="red">,pozele de care-ti spuneam sunt in albumul Bya funy.

Distractie placuta.

[pup]

 

Violeta mami de printesa Cristiana Bianca

POZE CU BIANCA

 

Daca plingi ca ai pierdut soarele...,lacrimile te vor impiedica sa vezi luna.id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio, imi pare rau ca o doare burtica. Noi am fost cam o ora, dar sincer nu cred ca mai ies seara acolo. Este ingrozitor de aglomerat, nu am gasit un loc sa ma asez, Alexandra nu poate sa doarma ca ba venea un copil la ea, ba aruncau cu mingea, ba treceau aia cu biciclete...ce mai nu imi place deloc asa. Nu stiu unde o sa ma duc dar si sa bat drumul pana acolo sa ma calc pe picioare cu toti.....

Mai vorbim vedem cum e vremea, vad ca astia tot anunta ca se strica. Pozele le-am vazut deja. Cand ne intalnim sa-mi zici ce programe folosesti.

 


Cristina si [zana] Alexandra (30.09.2004)id="violet">[foto]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele, eu am fost cu alex prin jurul blocului si in vicina in parc cu rolele...sunt asa de obosita ca abia ma mai tin pe picioare...de zici ca eu am mers cu rolele[bang]

dimineatza nu am mai ajus in parc...acum tuna si fulgera...sper ca maine totusi sa fie frumos si sa ne vedem[pup]si noapte buna

 

monica

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...