Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere...(3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna dimineata,

Cu putin noroc,poate ne vedem azi.

Daca e cald!

M-am plictisit de vremea asta infernala,care ma tine in casa.

Aissaid="red">,am ajuns ieri acolo!Si am si cumparat desi nu e chiar ce mi-am dorit.Dar daca atit m-a tinut buzunarul...

[pup]

 

Violeta mami de printesa Cristiana Bianca

POZE CU BIANCA

 

Daca plingi ca ai pierdut soarele...,lacrimile te vor impiedica sa vezi luna.id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Ce mai faceti? Eu am revenit din concediu...Pacat ca a fost asa de scurt...

Aissaid="red"> te-am vazut in parc lunea trecuta pe 16. Eu mersesem in parc sa mai citesc din legislatia rutiera si tocmai cand ieseam am vazut pe carut insigna. Stateai cu bebita la umbra. Dar n-am avut curaj sa te abordez. Deh, timiditatea asta...

 

I wish I were an angel...

 

http://photos.yahoo.com/anangel_lexi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by anangel_lexi

Buna fetelor! Ce mai faceti? Eu am revenit din concediu...Pacat ca a fost asa de scurt...Aissaid="red"> te-am vazut in parc lunea trecuta pe 16. Eu mersesem in parc sa mai citesc din legislatia rutiera si tocmai cand ieseam am vazut pe carut insigna. Stateai cu bebita la umbra. Dar n-am avut curaj sa te abordez. Deh, timiditatea asta...I wish I were an angel...http://photos.yahoo.com/anangel_lexi


id="quote">id="quote">Data viitoare poti s-o abordezi cu incredere.E o tipa super si nu se supara.Si eu tot in parc am "agatat-o" si tot datorita insignei.Apropo,acum am si eu insigna.tot pe carut.Doar ca eu nu prea stau la umbra,ci dau ture...Astept sa te cunosc.[pup]Violeta mami de printesa Cristiana BiancaPOZE CU BIANCADaca plingi ca ai pierdut soarele...,lacrimile te vor impiedica sa vezi luna.id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna !

Aissa id="red">si Viovioid="red">, cum ati facut rost de insigne, ca vreau si eu...

Eu altceva dacat ziulica Mariei nu mai am in cap...

Pe 26 vrem sa mergem pe la doctorul cu care am nascut sa-i ducem o sticla de whisky si dvd-ul cu videoclipul cu Maria, apoi seara la restaurant doar noi 2, sa sarbatorim...

Am cam terminat cu pregatirile care trebuiau facute din timp...

Acum mai avem curatenia, papa, bautura si... petrecerea !

Trebuie sa eliberam sufrageria, sa vedem pe unde le bagam, ca vom fi in jur de 20 de adulti si 10 copii...

Va pupic pe toate si toti piticii !

 

Daca iei totul prea in serios, faci riduri !Zambeste !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca ies azi afara. Si aseara era innorat si Tony se speriase, asa ca nu vroia in parc, dar l-am convins pana la urma si am stat pana pe la 7,30.

Anculina, insigne am pentru ca am comandat la Buburuza.

Anangel, si mie mi-e jena sa agat lumea, ca daca nu le stiam pe fete decat din descrieri nu eram asa sigura. Dar eu de aia am pus insigna ca sa stie lumea sigur ca eu sunt. Asa ca daca ma mai vezi chiar as fi bucuroasa sa mai cunosc una din fete!

 


Cristina si [zana] Alexandra (30.09.2004)id="violet">[foto]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...