Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere...(3)


Recommended Posts

Anculina, la multe stelute [cheers] !

Daca nu reusesti sa gasesti ceva pe plac, te tin minte si daca mai comand de la ei o sa iti dau tie insigna nr.3 (ca nr.2 e cea de la Vio!)[^]

 


Cristina si [zana] Alexandra (30.09.2004)id="violet">[foto]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna fetelor,

As avea si eu o mare rugaminte la voi.Mama s-a mutat de curand undeva langa Sebastian,prima statie de tranvai spre Ferentari.Eu urmeaza sa merg in tara si mama mi-a spus ca nu a gasit nici un cablu de internet in zona.V-as fi recunoscatoare daca puteti sa imi dati niste raspunsuri.Si inca ceva,cum este lumea in zona,la ce sa ma astept.

Va multumesc pt viitoarele raspunsuri.

 

 

 

poze noi[foto]

iubirea mea [asia]

bubulinele [vampa] [hippi]

'Populatia planetei creste continuu, in timp ce inteligenta ei ramine constanta.'

Sabina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Devylla, eu am stat 30 de ani 2 statii spre Ferentari, asa ca stiu zona foarte bine. Oamenii sunt ca peste tot, amestecati. Dar nu iti trebuie bodyguard pe strada, stai linistita e chiar ok pe acolo. Mai departe, spre Zetari, e alta mancare de peste.

Despre cablu de internet ce sa iti zic. Ar trebui sa-mi spui strada. Reteaua in care sunt eu bagata e pana pe Telita sigur (care e paralela cu Ferentariul). Mai departe nu stiu cat se intinde dar pot afla. Nu stiu insa daca mama ta sta spre Rahova sau peste drum, adica peste liniile de tramvai. Zi-mi strada si daca te pot lamuri cu drag...

 


Cristina si [zana] Alexandra (30.09.2004)id="violet">[foto]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele, eu azi nu am ajuns in parc de dimineatza ca am avut cate ceva de luat de la piatza si apoi a inceput ploaia si am stat sub pom in fatza blocului...[bang]...acum seara am fost in vicina cu scaunelul pescaresc[:D]si iar am fugit ca se indrepta un nor maaaare direct spre parc hi hi

sper ca maine sa fie frumos

va puuup noapte buna

 

monica

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Acum e frumos, vad ca bate vantul, dar poate reusim sa iesim putin, desi eu cred ca numai seara o sa mai pot sta afara, la pranz e prea cald, Alexandra cam transpira la spate si eu am niste probleme cu pielea...

 

Viovio, daca iti povestesc ce am patit aseara cu Alexandra mori de ras. A turbat de SETE. Ai vazut ca incepuse sa plescaie, eu am tot zis ca ii e foame. Cand am intrat in scara s-a luminat toata. Ajungem sus, facem baie, papa 200 lapte cu cereale si tot nu se potolea cu plescaitul, plus ca mi-a baut apa din dus si era tot cu gura deschisa si f.f.f nervoasa. Si i-am dat in final, pe la 10 jumate ceai si dupa ce a baut vreo 50 ml a adormit instantaneu!!! Ce zici tu de fetele astea???? Eu m-am socat total, nu a mai baut de luni de zile. Ori a fost tare cald ieri si le-a facut sete si ei si Biancai, ori nu stiu ce sa mai zic. Acum dimineata a papat laptele alternativ cu ceai, cca 180 lapte si vreo 20-30 ceai. Cred ca e cald....

Sper sa ne vedem. Ziceai ca azi vine si Andreea?

 


Cristina si [zana] Alexandra (30.09.2004)id="violet">[foto]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor !

Aissaid="red">, esti o draguta, mersic !

Azi chiar ca e frumos, pacat ca eu am drumuri pe la spitale, ca am niste probleme...

Sa va zic tot de singura chestie care o gasiti in capul meu perioada asta...

I-am luat aseara cadou lui Piti...

O icoana de argint cu familia sacra pe care o sa o si sfintim.

Ni s-a parut cel mai potrivit cadou pt primul anisor, ceva unic de la mami si de la tati, cadou de prim anisor care sa ii ramana amintire mereu, toata viata ei, chiar si dupa ce noi 2 nu vom mai fi...

Pupici la fete si pitici.

 

Daca iei totul prea in serios, faci riduri !Zambeste !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele, eu astazi am avut putina treaba si a venit mama cu cei mici in parc(a stat pe banca la locul de joaca dinspre blocuri0 iar eu am ajuns in parc pe la 12,45 si am dat o tura de parc si nu am vazut pe nimeni...apoi am plecat cu alex la mc...ca ma zapacise de cap ca a vazut la un copil o jucarie de la mc care lui ii lipseste din colectie...semn ca ar fii bagat-o astia la mc[bang]

in seara asta am iesit cu rolele si caruciorul in jurul blocului fiindca se pregatea deja de furtuna...si curios...dupa cateva picaturi de ploaie a trecut totul si am stat afara pana la ora 21.

va pup...noapte buna

 

monica

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...