Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere...(3)


Recommended Posts

anculinaaaaaa....am scris eu aiurea...nu eu am fost cu rolele...asta-mi mai lipsea[:D]alex a fost cu rolele, ruxi in carucior si eu abia ma tineam in pantofi dupa ei[:-)))]nici nu vreau sa-mi inchipui cum era daca eram si eu pe role....dar promit sa incerc si varianta asta...[iartama]pentru neintelegere

noapte buna, mor de somn dar nu-mi vine sa plec de pe dc[:D]

 

monica

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Monica, eu am fost ieri in parc pana pe la 1, dar m-am tot schimbat de pe o banca pe alta, asa ca se poate sa nu ne fi vazut. Ca ma si enerveaza unele fumei in parcul asta. Ma asez pe banca si incerc sa o adorm. Ma vede ca legan carutul, se aseaza pe banca de vis-a-vis o bunica cu un baiat si incep sa joace fotbal. Dar cum? Bunica sta la 10 cm de carutul meu si tipa la baiat sa se duca dupa minge [bang]. Imi venea sa ii zic vreo 2 dar m-am gandit ca e mai ok sa ma ridic si sa plec, asa ca m-am mutat. Dar in chioscul ala erau niste putoi cu chef de artag si tipau cat ii tineau plamanii la niste fete care mancau pe o banca si la altii de pe alta banca dupa tigari....

Of, sunt tare batrana de ma tot enerveaza astea, dar zau ca uneori imi vine sa tip de nervi cand vad in ce lume trebuie sa traiesc...

Aseara si eu am iesit dar pana sa ajung in Sebastian m-am intors de frica furtunii care nu a mai venit....dar eu am intrat in casa si nu am mai iesit.

 


Cristina si [zana] Alexandra (30.09.2004)id="violet">[foto]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi nu am mai iesit deloc. La pranz a inceput sa picure asa ca ne-am jucat putin si a adormit. Dupa masa de pranz nu am avut curaj, prea se innora rapid, turbata vreme. Pe la 5 a scos-o Tony un pic, a zis ca erau mai multi tatici in parc de data asta, eu am tras un pui de somn ca am o durere de cap care ma tine ametita de 2 zile...

Mi se pare ca e un aer irespirabil, e cald si multa umezeala, eu sunt invatata sa stau cu toate geamurile deschise, dar acum mi-e teama sa nu raceasca pitica, asa ca stau si fierb in casa...

Sa vedem cum o fi maine, astia vad ca anunta ca se incalzeste tare vremea.

 


Cristina si [zana] Alexandra (30.09.2004)id="violet">[foto]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

of, ce vreme tampita...ploaie, cald si umezeala[bang]la geam inca nu avem plasa de tantari, aerul nu pot sa-l las ca recesc astia mici [bang]si sunt lesinata de cald.

nici noi nu am fost azi in parc, de fapt am fost plecata mai mult cu alex...de dimineatza dupa cumparaturi de cadou si pentru alex ca altfel nu se poate si dupa amiaza la clubul arlechino unde si-a serbat ziua de nastere baietzelul. a fost super frumos si alex a fost cumintel.

pe ruxi a plimbat-o mama printre picaturi...si parea asa frumos de dimineatza[bang]...poate maine...cine stie....desi mi-am cam pierdut sperantza.

din cate am inteles e si andrea in bucuresti dar cu vremea asta....ciiiineee stie daca ne vedem.

va pup, noapte buna si bbei cumintei

 

monica

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor !

Ieri a fost ziulica Mariei.

Am fost la doctorul cu care am nascut, i-am dus ceva, am stat de vorba, a fost atat de placut surprins...

Apoi am avut eu niste treaba pe la Institutul Cantacuzino, apoi am venit acasa, am sarbatorit-o pe Maria in intimitate, cu noi 2 si cele 2 bunicute, am facut fotografii, am filmat, am mancat prajiturici, am baut suculet...

Seara dupa ce am adormit-o pe Maria am lasat-o cu mama si noi 2 am plecat sa sarbatorim doar noi 2 la restaurantul nostru preferat

- Terasa Doamnei -, a fost super... ne-am intors noaptea tarziu, Maria dormea linistita ca un ingeras...

Alexandraid="red">, multumim mult !

Azi e zi de cumparaturi si curatenie.

Maine - ultimele pregatiri - pana dupa-amiaza cand o sa inceapa petrecerea !

Fotografii va pun dupa petrecere !

Va pupic pe toate si pe toti piticii !

 

Daca iei totul prea in serios, faci riduri !Zambeste !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anculina sa-ti traiasca printesa, la multi ani!, multa sanatate si fericire[pup]...asteptam poze...

fetelor azi m-a prins o ploaie[pic] cu astia mici si ne-am adapostit intr-un magazin pana a mai trecut....offf...nu mai trece vreme asta de kko.

voi ce-ati mai facut?

va[pup]si va urez w e placut

 

monica

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anculina, sa-ti traiasca fata!

 

Monica, azi am iesit in parc pe la 1, am stat pana pe la 3 si m-am intalnit si cu Vio si cu Andreea. Dar, desi aveam crema la mine, nu am uns fata si mi s-a cam ars pe picioare. Iar acum seara, fetele ziceau ca ne vedem iar, dar noi am ajuns numai pana in coltul blocului cand s-a intunecat asa ca facuram cale intoarsa. Am zis ca mai stam la scara, dar a inceput ploaia si am urcat. Si in casa e asa de caaaaaald!

 


Cristina si [zana] Alexandra (30.09.2004)id="violet">[foto]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele...deci v-ati intalnit ieri...eu pana ies cu alex cu rolele pe langa bloc, pana una, pana alta...incepe ploaia...de-aia n-am mai ajuns in parc.

azi am vrea la zoo...dar cine stie ce si cum poate tati al nostru...daca nu mergem venim in parc

pupici si o zi buna

 

monica

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...