Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vrancea(6)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Dana, pentru Focsani restaurantul e bine, bine. Organizare buna intotdeauna, mancare buna, servire impecabila. Nu-ti face probleme in privinta aceasta. Presupun ca aveti invitati multi (si buni...). Si invitatiile sunt frumoase. Sa ne spui povestea nuntii. Ceva despre nasi? Biserica e frumoasa, e chiar in centru.

Intotdeauna e destinul la mijloc. Oricare dintre fete, si eu (normal) iti pot povesti despre coincidente ciudate, care impletite se numesc destin (cred eu). Dar asemenea povesti dupa nunta. Acum nu cred ca ai timp liber. Iti sunt datoare cu informatii, o sa le ai pe privat).[pup]

Cati ani ai, ca sa stiu daca mi-a trecut varsta de frumusete sau vine de acum...[:I]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by iselin

Dana, pentru Focsani restaurantul e bine, bine. Organizare buna intotdeauna, mancare buna, servire impecabila. Nu-ti face probleme in privinta aceasta. Presupun ca aveti invitati multi (si buni...). Si invitatiile sunt frumoase. Sa ne spui povestea nuntii. Ceva despre nasi? Biserica e frumoasa, e chiar in centru.Intotdeauna e destinul la mijloc. Oricare dintre fete, si eu (normal) iti pot povesti despre coincidente ciudate, care impletite se numesc destin (cred eu). Dar asemenea povesti dupa nunta. Acum nu cred ca ai timp liber. Iti sunt datoare cu informatii, o sa le ai pe privat).[pup]Cati ani ai, ca sa stiu daca mi-a trecut varsta de frumusete sau vine de acum...[:I]


id="quote">id="quote">Poze cununie civilaDiverse poze[hia]M-ai linistit in legatura cu retaurantul.Nasii nostri sunt din Piatra-Neamt.Sunt prieteni de-ai sotului meu,au in jur de 45 de ani,si ne sunt foarte dragi.[bis]Eu am 24 si jumatate.Fetelor,daca nasii nostrii sunt catolici oare am putea avea probleme la biserica?Am uitat sa intreb preotul[bang] si deja am dat invitatiile.Sper sa nu avem probleme.Va pup![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata la fete!

 

Mama, ce mult ati scris!!!

 

Andra, frumoase tare pozicile! Am sa ma uit mai pe indelete le ele putin mai tarziu! S-a notat si reteta de chec, dar cum nu am tava, inca nu pot sa il fac!

 

Flori, ma bucur ca esti mai vesela! Cred ca si faptul ca mai aveti putin si plecati acasa, te face sa fii asa! Te inteleg pentru ca si la mine are acelasi efect!

 

Pup si restul fetelor si va urez o zi insorita![pup][pup][pup]

 

 

 

Roxana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...