Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vrancea(6)


Recommended Posts

[hopsieu]

 

Danuta am citit acum despre faptul ca nasii sunt catolici.Cred,totusi,ca ar fi bine sa iei legatura cu un preot si sa-l intrebi daca e ok.Avand in vedere ca deja ati dat invitatiile,poate o sa ai nevoie de o aprobare de mai sus(Protoieria Focsani sau Episcopia Buzau).Sper,totusi,ca nu v-a fi cazul [flo]

 

Andrutz,pai daca e asa bun checul,cred ca o sa-l incerc si eu(cu toate ca noi nu prea ne omoram cu checurile).

 

Roxi,asa e...sunt atat de nerabdatoare sa plecam acasa...(Cezar spala masina de 2 ori pe sapt,cred ca o pregateste de plecare [:D]).

 

Iselin pupici multi la fetitz [pup][pup]

 

La noi e o vreme suuuuper,saptamana viitoare avem show-ul de sfarsit de an...apoi...vacantaaaaaa [bis][bis][bis]

 

 

"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugoid="red">

 

noi[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Flori,eu sunt aici, dar stresata rau ca maine am un interviu si a trebuit sa ma pregatesc! Nu ca as fi terminat, dar mi-am facut timp ca sa va scriu cateva randuri!

 

Multumesc pentru idee, Andra, dar poate ne cumparam si noi o tava! Eu am facut crema de zahar ars cu reteta de la tine in vas Yena si mi-a iesit foarte bine! Oricum checul din reteta ta arata foarte bine si rotund...[:D]. Eu nu am mai vazut niciodata!

 

Va pup fetelor![pup][pup][pup]

 

 

Roxana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

N-avea cum sa imi iasa checul ca cel din imagini pt ca eu am facut in tava dreptunghiulara, de cozonac...Dar la fel de pufos cum apare in imagini da. Si la fel de gustos cum il lauda fetele de acolo.

 

In weekend ma duc sa caut si eu tava din aia rotunda si il fac iar ca lui Lari i-a placut tare mult..

 

Si cred ca nu e nici o problema daca il faci in vas de ena, atata timp cat se coace. Nu conteaza forma.

 

[pup]

 

--------------------

 

Andra

NoiWeekend 2-3 aprilie

 

Paris1Paris2

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele,nu v-am uitat,dar timpul... si pentru ca ati fost alaturi de mine sunt datoare sa va spun ce am mai facut cu problema mea.Sa stiti ca am rezolvat intr-un fel, am gasit o filiala a soc. Romhandicap din Bucuresti la Bacau si am facut comanda de un baston cu trei picioare si au si un tip care sa ia masuri pentru orteze. Bastonul il am in 2 saptamani, urmeaza sa merg cu mama sa -i ia masuri si pt. orteze.Daca stiti pe cineva ,care e in necaz , sa -mi spuneti sa va dau nr. de telefon.

Gata nu mai vreau sa discut despre asta!

Va pup pe toate si va multumesc tuturor ca ati fost alaturi de mine si m-ati ajutat. Cand am timp o sa mai intru sa mai stam de vorba.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by speranta

Dragele mele,nu v-am uitat,dar timpul... si pentru ca ati fost alaturi de mine sunt datoare sa va spun ce am mai facut cu problema mea.Sa stiti ca am rezolvat intr-un fel, am gasit o filiala a soc. Romhandicap din Bucuresti la Bacau si am facut comanda de un baston cu trei picioare si au si un tip care sa ia masuri pentru orteze. Bastonul il am in 2 saptamani, urmeaza sa merg cu mama sa-i ia masuri si pt. orteze.Daca stiti pe cineva ,care e in necaz , sa-mi spuneti sa va dau nr. de telefon. Gata nu mai vreau sa discut despre asta!Va pup pe toate si va multumesc ca ati fost alaturi de mine si m-ati ajutat. Cand am timp o sa mai intru sa mai stam de vorba.


id="quote">id="quote">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Speranta multa,multa sanatate mamei tale [flo]

 

Roxi tinem pumnii stransi!Sa ne dai vesti bune,ok?[pup]

 

Andra cred ca m-ai convins sa incerc si eu faimosul chec [;)]

 

Fetele,io am nervi [blabla].Am ore pana la 20 in seara asta,iar la 19(ora Islandei) incepe Eurovizion-ul [bang].Sper sa vina putine fete si sa le pot trimite acasa,ca sa vad si eu...Ce ma enerveaza...ca doar au si ei concurenta in semifinala(a propos,sa-mi spuneti daca v-a placut melodia Islandei-mie imi place muuult).

 

Hai,va pupic pe toate acum...si sper sa ne calificam in seara asta.

 

"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugoid="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...