Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vrancea(6)


Recommended Posts

Speranta, imi pare bine ca te debruiezi putin. Sper sa fie de ajutor mamei tale. Si imi pare bine ca esti multumita oarecum ca ai rezolvat un punct ce te durea.

 

Aha Eurovisionul. Luminita Anghel. As vrea si eu, o sa caut pe net.

 

Si va pup. Cand o sa fac o prajitura beton o fotografiez si eu, caci tare mi-au mai placut imaginile acelea. Apetisante, as spune.

 

Roxi: Succes la interviu. Oricum merita pentru experienta de a fi dat interviul. Sotul meu ajunsese la un moment dat expert in interviuri, desi nu mai cauta job. Trecea tot felul de teste, de fapt prospecta piata muncii cred. Si asta in Romania. Normal ca a ajuns un viciu pe care l-a practicat si in Canada. Uite ca am zis din casa.[alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Fetele,ati vazut ca s-a calificat Romania?[bis][bis][bis] Mi-au placut si Zdob si Zdup si ma bucur tare si pt ei.Despre Islanda...s-au prezentat nasol tare.Videoclipul este muuuult mai reusit.

 

Acum...sa le tinem pumnii alor nostri si pt sambata!

 

Aaaa,am votat de pe 3 telefoane [bis]

 

Pupici si noapte buna(la noi e soare inca [:D]!)

 

"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugoid="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by flori76

Fetele,ati vazut ca s-a calificat Romania?[bis][bis][bis] Mi-au placut si Zdob si Zdup si ma bucur tare si pt ei.Despre Islanda...s-au prezentat nasol tare.Videoclipul este muuuult mai reusit.Acum...sa le tinem pumnii alor nostri si pt sambata!Aaaa,am votat de pe 3 telefoane [bis]Pupici si noapte buna(la noi e soare inca [:D]!)"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugoid="red">


id="quote">id="quote">Si eu tot de pe 3 telefoane am votat![:D]Mie mi-a placut mult melodia Islandei si mai mi-a placut cea a Olandei.Dar Luminita Anghel a fost cea mai tare...[flo]Poze cununie civilaDiverse poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FETELOR, va salut scurt si va pup pe toate .Cand sunt un pic mai libera va voi povesti ce tot fac.

ISELIN,iti multumesc mult ca te gandesti la mama .Ea este destul de bine ,face tratament si speram sa fie bine.Copiii mei sunt fiecare cu activitatile lor ,iar Nasti,cum i se spune lui pe acest forum ,adica Doru este intr/o continua alergare.

Va urez un sfarsit fericit in aceasta saptamana si sa faceti lucruri cat mai bune ptr voi.

 

Sa ai ce-ti doresti si sa iti doresti ceea ce ai....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, m-am intors! Va multumesc pentru incurajari![pup][pup][pup]

Din punctul meu de vedere a fost bine, numai ca nu stiu dintr-al lor![:D] Mai vedem noi ce va fi! Oricum vad ca astia de la agentia unde m-am inscris sunt foarte activi! In fiecare zi ma cauta sa imi spuna ca mi-au mai gasit cate un job la care m-as potrivi, dar pacat ca nu gandesc la fel si cei care au jobul![bang]

V-a placut Eurovisionul aseara? Mie tare mult si m-am bucurat pentru Luminita Anghel ca s-a calificat! Melodia Belgiei a fost tare plictisitoare...eram sigura ca nu se califica! Asta e situatia![:D]

 

Speranta, e foarte bine ca ai rezolvat macar in parte problema asta care cred ca te framanta de ceva timp! Eu ii doresc sanatate multa mamei tale si poate daca se poate deplasa si singura, va capata mai multa incredere in propriile puteri si poate va avea si moralul mai ridicat![pup][pup]

 

Flori, cum ai rezolvat cu fetitele de la sala?[pup][pup][pup]

 

Andra,la noi a fost foarte frumos, aproape 24°C, dar nu stiu ce timp vom avea in we, ca parca e ca un facut ca in timpul saptamanii sa fie frumos, iar in we sa ploua de toata frumusetea![pic]

[pup][pup][pup] la fata!

 

Iselin, nu stiu cum de am avut eu bafta, dar in Romania nu am umblat prea mult dupa un job, dar aici...m-am saturat de trimis CV-uri si de faptul ca nu ma chema nimeni, iar acum ca ma cheama ma simt un pic nesigura pe mine si desi am citit tot felul de carti despre cum sa te prezinti la un interviu, sunt convinsa ca mai am multe de invatat! [;)]

 

Restul fetelor unde sunteti? Lorena, ce mai faci? Nu ne mai povestesti ce alte tari straine ai mai vizitat?[bonjovi][EU]

 

Cristina, cum e cu regimul? A dat rezultate? [flo]

 

Flori, si eu am intrat le bebei de martie-aprilie sa vad de Kata, dar am vazut ca nici acolo nu a mai intrat! Ma gandesc ca s-a suparat sau poate a renuntat la postat ca era prea addictive si cu 2 copii...Nu mai facea fata! Ce sa zic! Pacat![q]

 

Vad ca ieri a fost ziua lui Josefine...iti urez acum "La multi ani" , sa fii fericita si sa ai cat mai multe bucurii! Cred ca am citit o postare de a ta in care ne povesteai ca ai papat cozonac bun de Paste facut de mama ta, dar de atunci nu ai mai venit pe la noi! Noi te asteptam oricum!

 

Fetelor, va pup pe toate si va urez un we placut!!!![pup][pup][pup]

 

Roxana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut si eu pe net melodiile calificate. Nu am citit nici un clasament, am vazut doar videoclipurile melodiilor.

 

In dorul meu de Europa mi-au placut toate. Si mi-a placut mult Luminita, nu stiu ce sanse are, dar tin pumnii. E ceva nesperat sa organizeze Romania Eurovisionul. Ar primi niste fonduri nerambursabile. Cool! Sau vise?

Am vazut ca este o moda a tobelor si am ami observat ca melodia Turciei nu se mai ridica la standardele de anul trecut.

 

Va pup.

La multi ani! (Se pare ca am ramas in urma)

Astept povestiri despre si cu voi.

Pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetitele mele dragi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bine v-am gasiiiiiiiiiiiiiiit!

Imi cer mii de scuze fata de voi, cred ca v-ati pus intrebari despre lipsa mea de-aici.Nu m-am suparat, timp pentru voi gasesc oricind,...problema a fost ca modemul meu zapp a MURIT! Nu stiam care-i problema si am dus laptopu' la doctor.[alcool]...si sincer mi-a prins bine si o pauza asa lunga, si la cite am de facut zilnic ma intrebam de unde gaseam timp si pentru forum!>?

Mi-a fost dor de voi!!!!!!!!!!!!

Acum o sa-mi ia o saptamina sa citesc tot ce-ati scris si voi si mamicile.Dar nu pierd nici un rind, promit.

 

Va pup dulce, si vorbim.,dupa ce va citesc.id="Comic Sans MS">id="teal">

 

Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">

"Citi bani dai pe tine, atit dau si ceilalti"id="green">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...