Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vrancea(6)


Recommended Posts

Neatza!

 

Katalina, bine ca esti ok, ne-am tot intrebat ce o fi cu tine, ti-am trimis offlineuri la YM, Flori ti-a trimis mail...bine ca nu a fost altceva si speram ca de acum sa nu mai ai pb cu modemul. [pup]

 

Restul fetelor, haideti la o cafelutza..

 

Cum v-a placut Eurovisionul? Eu am fost cam dezamagita de comentariile prezentatorului BBC1 si nici nu am putut sa ma bucur de melodii...oricum pot spune ca nu mi-a placut de nici o culoare Norvegia cu uratul ala ce-l copia pe Marlyn Manson [vom] si nu mi-a placut asa tare nici melodia castigatoare...dar asta e.

 

Va pup, va doresc o saptamana superba. [flo2]

 

--------------------

 

Andra

NoiWeekend 2-3 aprilie

 

Paris1Paris2

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Neata!

 

Kata,bine ca ai aparut si bine ca totul e in regula.Acum asteptam sa iti iei revansa si sa scrii cat mai des aici,ok?[;)]

 

Andrule,nici mie nu mi-au placut norvegienii deloc.Nici nu stiu bine ce melodie mi-a placut,dar cu siguranta Luminita mi-a placut mult(mai putin felul in care a fost coafata).

 

La noi e o zi super...ieri am fost la piscina,am stat vreo 2 ore,a fost fain tare.Azi..prin casa...Deja am intrat in febra plecarii..numai la asta ne gandim.

 

Va pupic si mai vb.

 

"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugoid="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am citit tot ce-ati scris si povestit, v-ati plimbat, care la Paris(viata mea), care la Vama Veche, v-ati innoit cu una alta, ati gatit cozonac(intentia conteaza Flori), cineva va fi mireasa in vara asta(casa de piatra, recomand coaforul Nicole, linga capela-1milion cocul),au aparut si alte fete(pe parcurs le retin numele),Bine-ati venit.

...in sfirsit va pup roxana,flori,andra,lorena, si cu noile forumiste,...abia astept sa ne cunoastem.

 

Multumesc pentru urarile pentru ziua mea.In acea duminica am lasat copiii la bunici, si am evadat cu sotul in Bucuresti,la mall, am luat masa si mi-am facut niste cadouri[il].M-am simtit excelent.

 

In acest week-end in Piata Unirii a fost salonul auto, multe masini si fete frumoase..

 

 

p.s au aterizat ziaristii...

Cite vesti bune in acest week-end: Si cu eurovisionul si aceasta!Doamne ajuta!id="Comic Sans MS">id="teal">

 

Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">

"Citi bani dai pe tine, atit dau si ceilalti"id="green">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup]Fetelor, sa nu va suparati ca nu am intrat pana acum! Dar eu iarasi voi avea un interviu si cum de abia am aflat azi-dimineata, am zis sa nu mai fac nimic prin casa si sa intru pe net ca sa culeg cat mai multe informatii despre companie! Interviul va fi maine la 10! Despre celalalt nu am nici o veste, ca v-as fi anuntat eu!

 

Ce bine ca ai revenit, Kata! [pup] Stii care e chestia? Si ai mei intrau cu Zapp pe net si mi-au zis ca au nu stiu ce probleme si nu am mai reusit sa vorbesc cu ei pe messenger! O fi ceva asemanator sau ...cine stie! Parca urmau sa cheme pe cineva, dar am uitat sa ii intreb ce au facut!

 

Andra, Flori, si eu am stat lipita de TV ca sa urmaresc Eurovisionul si mi-a placut foarte mult Luminita! Nici eu nu cred ca Malta trebuia sa iasa pe locul 2, dar cred au fost alte interese la mijloc! Despre comentariile celor de la BBC, m-am convins personal si am schimbat urgent canalul pe unul local, care a fost cat de cat mai decent!Comentatorul se amuza de felul in care tarile isi acordau punctele, dar in rest a fost destul de dragut si nu se lega de melodiile altor tari! Era relaxat tipul, mai ales ca Belgia nu mai participa la concurs![:D] Despre melodia noastra, a zis ca are potential si ca sigur va avea un loc bun! Ceea ce s-a si intamplat![:D]

 

Va pup si mai vorbim mai multe maine! In seara asta trebuie sa ma duc si la flamanda si nu cred ca mai intru deseara cand ma intorc![pup][pup][pup]

 

edit: Iarasi am facut greseli de ortografie...[:D]

 

Roxana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

..of, Android="brown">, m-ai imbolnavit cu pozele din Paris! Mi-e dor sa-l mai revad!

 

Roxanaid="brown">, succes miine la interviu!Tin pumnii!id="Comic Sans MS">id="teal">

 

Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">

"Citi bani dai pe tine, atit dau si ceilalti"id="green">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pupici la fete!!!! Sarut-mana pentru incurajari! Chiar sunt importante pentru mine! De abia astept sa va zic ca am si eu un job si asta datorita incurajarilor voastre! [pup][pup][pup]

 

Noi ieri am mancat scoici cu cartofi prajiti, ca asta e felul de mancare traditional al belgienilor ( ei spun pe scurt moules-frites )

si astazi am facut niste dovlecei la cuptor cu multa branza (am gasit un fel de branza care nu are asa de multe grasimi si e foarte buna ) si alaturi un steak de carne de vita la gratar. Nu stiu daca te-am ajutat cu ceva Flori, dar eu v-am zis ca nu ma omor cu gatitul, adica nu vreau sa fac feluri de mancare prea complicate, ca si asa am luat amandoi foarte mult in greutate de cand am ajuns aici![grasa] A ...si cartofii prajiti de duminica au fost asa ca o "adiere", ca nu am facut decat vreo 2, doar ca sa respect reteta...

 

Va pup fetelor si mai vorbim mai multe maine![flo][flo][flo]

 

Roxana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza!

 

Roxi, tin pumnii! Vino cu vesti bune!

 

Flori, am facaut supa cu galusti dar am dat-o in bara ca mi-a scapat piper cam mult in ea...Felul doi am facut fasole pastai de la cutie cu aripioare de pui...Ocazie cu care declar ca mi s-a luat de carnea de pui si drept urmare maine fac cotlete de porc la gratar si cartofi la gratar (am mancat in Franta, o nebunie...cartoful in coaja pus pe gratar si cand e gata se crapa in mijloc si se pune acolo o lingurita de unt...delicios)

 

va urma sigur o ciorba de perisoare...sambata am facut spanac cu oua ochiuri dar a ramas cam putin dupa fierbere asa ca ma bate gandul sa repet isprava...

 

Kata, ce faci?

 

Lorena, Iselin, Speranta? Haideti la postat!

 

O zi superba!

 

--------------------

 

Andra

NoiWeekend 2-3 aprilie

 

Paris1Paris2

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...