Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Constanta la apel!!!! (35)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna seara, mamaici.

Sanzi si david va tin pumnii ptr. maine la serbare.

Mygirl, eu zic sa nu iti mulgi sanii daca nu sunt plini, tari si durerosi, ptr. ca in timp secretia lactata se "ajusteaza" necesitatilor. In legatura cu alimentatia, macar acum cand e micuta e bine sa eviti sa mananci legume si fructe sau daca vrei si vrei mananca un pic, de pofta si vezi apoi cum reactioneaza micuta. Sab simplex ii poti da in continuare ca ajuta. Oricum esti foarte norocoasa si micuta ta la fel, a nu are colici. Sa o tina asa in continuare.

Noi azi am facut vaccinul de 4 luni si am fost taaare prost dispus, marait, plangacios sau daca nu plangea, gemea de mi se rupea inima de mila lui[:(]

 

Mamica Dana si un bebe Cristi (13.01.2005).

 

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa iti traisca fetele Ionela, sunt mari au 2 ani acum!

 

Fetele, azi e ziua Laureiid="green">, nu stiu daca mai intra pe forum, dar noi hai s-o felicitam ca vede ea cand se intoarce din concediu:

[s][s][pahar][pahar][pahar]

 

LA MULTI ANI! id="red">si tot ce vrei sa se indeplineasca!

 

Pupici,

 

Oana id="green"> si Paulid="blue"> (3 iulie 2002)

oana5874@yahoo.com

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineatza!

Laura, LA MULTI ANI!!! [s][s]

Ione, sa iti traiasca fetele, sa fie sanatoase si sa iti aduca numai bucurii!

Dana, pupici lui Cristi. las ca trece repede supararea de la vaccin. doar e baiat mare acum![:D]

Cornelia las mama ca o sa te apuci tu si de dieta! eu m-am oferit sa ne sustinem, inca si lui Loreen. asa ca sunt inca linga voi! eu mai am 3 kg, din 6. hihihi, ma laud ca-s taaare cuminte, ier n-am avut nici o abatere!

va pupacim ca ne pregatim de plimbarici! o zi super tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ionela sa-ti traiasca fetele...sa se faca mari, si sa fie sanatoase . Frumoase si destepte oricum vor fi.[dual][dual]id="size2">id="red">

Laura...La multi ani! Sa ai parte de-o viata fericita alaturi de cei dragi si sa fii sanatoasa pana la adanci batraneti, care vor veni peste 500 de ani!id="size2">id="blue">[dual]

Hai ca timpul meu a expirat...s-a trezit gaza si trebuie s-o hranesc. Pupici voua..si..o zi cat mai buna!

 

Tatiana si Bia

 

http://community.webshots.com/user/TatianaS

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...