Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr.BERINDAN ADRIAN SPIT>MUNICIPAL


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul răspuns

[hia]Anca ...bine ai venit pe[dc]

In urma cu 2 ani in urma unei dispute(batai)aplicate de tatal meu vitreg am pierdut copilasul[q]...dupa 2 zile de stat la pat am ajuns la spitalul Municipal la urgente.In acea seara Dumnezeu cred ca a tinut cu mine...era de garda la ginecologie dl dr Berindan.Dansul m-a ingrijit cat am stat in spital-3 zile si a fost ca o mana cereasca.Iti spun sincer ca a fost de milioane!!!Sa-i dea Dumnezeu sanatate...in fine....m-a curatat de resturi si venea mereu in vizita si nu numai la mine...am vz si alte fete...s-a purtat super,rabdator,atent si pe deasupra la externare am vrut sa-i dau niste bani pt grija pe care mi-a purtat-o...pur si simplu n-a vrut sa accepte...am ramas masca.Asta e cam tot ce stiu despre dansul...Acum ceva timp am vrut sa merg la un ginecolog bun si nu stiam dc mai lucreaza la Municipal,am intrebat pe aici pe forum,dar probabil nici una dintre fete nu il stiau asa ca m-am dus la un cabinet particular.

aaaaaa,uitasem...dupa aia m-a chemat dupa 2 saptamani la control sa vada cum ma simt si tot nu a vrut sa accepte ceva...imi lasase si nr dansului in caz ca apareau complicatii imi spusese sa il sun la orice ora.E un doctor si un om exceptional.

parerea mea

 

cata

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...