Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei-12


Recommended Posts

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

fetele va salut. n-am avut si nici n-o sa am timp sa citesc ce-ati mai cafelit voi. sper doar ca sunteti bine. eu ... am avut muci ... pardon am fost racita, ca muci am de mult, in cap. pb e ca a luat si matei. [bang] acuma are muci pana-n brau, trebuie sa-i scot cu pompita si plange saracutul ca nu stie sa resprire doar pe gura ... of ... sper sa-i treaca repede. adina ce face vivi? i-a trecut febra? aida ... pisicuta e bine ... da? ina ... sper ca si tu esti bine ... pe celelate va intreb la gramada si raspundeti pe rand ... maru, principe, doamna w., lulu, iuliana, slimatei ... sper ca n-am uitat pe nimeni. va pup!! P.S. sunt la mama ... [mamica] mami de [baietel]Matei Stefan 12.03.2007 [url="http://community.webshots.com/user/ioanaradu80"]poze cu matei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ioano,scoateti mucii din cap. doamna w,gata zaravatul? fano,vad ca numai subiectele cu sex iti ramin in minte. cafengioaicelor unde sunteti???? monica mami de print http://www232.rockyou.com/my_gallery.php?source=smgb&instanceid=84575297&islocal=true# http://www232.rockyou.com/show_my_gallery2.php?instanceid=77828117
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ioanaradu
fetele va salut. n-am avut si nici n-o sa am timp sa citesc ce-ati mai cafelit voi. sper doar ca sunteti bine. eu ... am avut muci ... pardon am fost racita, ca muci am de mult, in cap. pb e ca a luat si matei. [bang] acuma are muci pana-n brau, trebuie sa-i scot cu pompita si plange saracutul ca nu stie sa resprire doar pe gura ... of ... sper sa-i treaca repede. adina ce face vivi? i-a trecut febra? aida ... pisicuta e bine ... da? ina ... sper ca si tu esti bine ... pe celelate va intreb la gramada si raspundeti pe rand ... maru, principe, doamna w., lulu, iuliana, slimatei ... sper ca n-am uitat pe nimeni. va pup!! P.S. sunt la mama ... [mamica] mami de [baietel]Matei Stefan 12.03.2007 [url="http://community.webshots.com/user/ioanaradu80"]poze cu matei[/url]
Nu mai zice 'pardon' ca atata am citit despre muci azi,la fete,c-am devenit imuna.Chiar o-nceput sa-mi placa.Adevaru' e ca i-o perioada pacatoasa cu viroze si tot felu' de raceli iar cei mici sunt cei mai predispusi la ele.Sanatate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by fannna2003
cam asa e...bine sunt si chestii unde mai aflii cate ceva: .barfa satului papica buna sex oral sau anal sex fara orgasm sex in plex sa ai de unde alege frate.... beau [cafea] in cea mai tare cefenea alaturi de zuzele mele
In afara de 'papica buna' cam la care te-ai opri cu documentarea?Despre sexul anal atata am citit ca ma dureau bucile.Oricum ia-ti gandul de la el ca cica da incontinenta cacanara,adica faci cacutz cand vrei si,mai ales, cand nu vrei.Deh,placerea costa.Multi chiloti.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by fannna2003
cam asa e...bine sunt si chestii unde mai aflii cate ceva: .barfa satului papica buna sex oral sau anal sex fara orgasm sex in plex sa ai de unde alege frate.... beau [cafea] in cea mai tare cefenea alaturi de zuzele mele
Pe ala cu plexul chiar nu-l stiu.Fa-ne o schita.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia
Sa-i faci lui Wendy o schita 3D, ca altfel nu pricepe[:D] Ioana, copchilu' mi-e bine, maine mergem si noi la gradi. [bis] Adina + Olivia Q1.04
Pe tine in ce grupa te-au bagat?[alcool] Bine ca-i Vivi sanatoasa,macar ea! Da' tu stii schema?Baga sub. sa vin cum roiesc toate sa afle ce si cum.[:D][:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...