Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

nu il mai recunosc


Recommended Posts

buna, am urmarit forumul de mai multa vreme si am decis intr-un final sa scriu si eu. locuiesc de mai multa vreme cu prietenul meu si suntem impreuna de mai multi ani. Pana acum relatia noastra a fost superba,nu credeam niciodata ca as fi putut gasi pe cineva ca el, mai ales ca eu nu sunt cine stie ce. M-a invatat sa dau ce e mai bun din mine. Dar in ultimul timp s-a schimat in mod radical: e rece cu mine, ma respinge, si pot spune ca se poarta chiar urat,pana si de fata cu altii. Eu nu ii permit si sfarsim prin a ne certa. Am incercat sa vorbesc serios cu el, dar el spune ca pentru el nu e nici o schimbare si ca s-a saturat sa ii tot reposez atitudinea lui. Nu pot sa cred ca el nu vede nici o diferenta. pur si simplu nu mai stiu pe cine am langa mine, mi-e dor de cel de care m-am indragostit.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Initial creeata de petaluda

buna, am urmarit forumul de mai multa vreme si am decis intr-un final sa scriu si eu.locuiesc de mai multa vreme cu prietenul meu si suntem impreuna de mai multi ani. Pana acum relatia noastra a fost superba,nu credeam niciodata ca as fi putut gasi pe cineva ca el, mai ales ca eu nu sunt cine stie ce. M-a invatat sa dau ce e mai bun din mine. Dar in ultimul timp s-a schimat in mod radical: e rece cu mine, ma respinge, si pot spune ca se poarta chiar urat,pana si de fata cu altii. Eu nu ii permit si sfarsim prin a ne certa. Am incercat sa vorbesc serios cu el, dar el spune ca pentru el nu e nici o schimbare si ca s-a saturat sa ii tot reposez atitudinea lui. Nu pot sa cred ca el nu vede nici o diferenta.pur si simplu nu mai stiu pe cine am langa mine, mi-e dor de cel de care m-am indragostit.


id="quote">id="quote">Cum adica nu esti cine stie ce? Nu ai inteles pana acum ca tu esti centrul universului?. Esti importanta si nimeni nu are dreptul sa se poarte urat cu tine. Cred ca primul pas este sa-ti cresti increderea si stima de sine si apoi vei sti ce sa faci. Poate chiar atiutudinea ta nu a fost cea mai buna....Ana Maria si bebe Victor Stefan [bibe](15 12 2004)Succes si s-auzim numai de bine!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum nu esti cine stie ce? Esti cea mai importanta si cea mai frumoasa. Tu, asa trebuie sa te vezi. Incearca mici chestii dulci, plimbari, masa romantica, atentii si vezi cum reactioneaza daca nu si nu asta este nu s-a terminat lumea cu el. Suferi putin, si poate trece.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tu singura te-ai caracterizat foarte bine si am citit printre randuri o sinceritate foarte frumoasa dar cred ca si o doza de ingenuitate care cred ca este marele tau atu. Ai incredere in tine si in calitatile tale si vei castiga mereu!!!

 

Ana Maria si bebe Victor Stefan [bibe](15 12 2004)

 

Succes si s-auzim numai de bine!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc pentru incurajari

intradevar nu am incredere in mine pt ca nimeni nu m-a ajutat sa imi creez o imagine frumoasa despre mine. Desi mama nu a facut nici o diferenta intre mine si sora mea,care imi este fiinta ceea mai draga, eu trebuia tot timpul sa fac cel putin lafel de bine ca ea. George m-a pus in valoare. El mi-a ararat ca am si clitati. Si acum sunt nesigura fara spijinul lui.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Calitatile le-ai avut si inainte, doar ca, poate nu ti le-ai pus in valoare.

Noi, femeile, in general (sper sa nu supar pe nimeni) avem, uneori, problema aceasta a neincrederii in fortele proprii si ni se pare ca avem nevoie de un barbat ca sa ne dam seama de ele, stiu, am trecut prin asta, dar am realizat ceva mai tarziu, intradevar, ca de fapt eu sunt ok, ma descurc si singura, la o adica, stiu sa fac atatea lucruri, sunt frumoasa din punctul meu de vedere, am reusit atatea fara ajutor, deci nu am de ce sa nu am incredere in mine. Ca uneori vrem sa ne fie recunoscute aceste calitati tine de natura noastra, a fiecareia. Intradevar si mie imi ace placere cand sotul meu imi mai spune "tu reusesti tot ce iti propui", dar chiar daca nu mi-ar spune eu stiu ca daca imi pun ceva in minte reusesc, daca depinde de mine. id="Arial Black">id="size1">id="brown">

 

[foto]POZE[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

inainte de toate, gandeste-te la tine! e usor de dat sfaturi privind problema de afara..insa daca tu nu tii la tine si nu te gandesti la ce ti-e mai bine..nimeni nu o va face mai bine ca tine..

pe el..mai lasa-l..poate isi revine..s-o fi lovit la cap..dar daca nu ii trece..e grav.

 

 

[flo] MirelaV

pupicei pe burticei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

incearca sa afli ce l-a determinat sa-si schimbe comportamentul, purtati o discutie relaxata in care sa te feresti sa-i reprosezi ceva, ci sa-i spui ceea ce simti cu adevarat - ca il iubesti si ca esti ingrijorata pentru el si k tzi-e dor de cel de care te-ai indragostit... poate trece printr-o pasa proasta...

 

multa bafta si tzine-ne la curent cu ce se intampla !!

 

si ai mai multa incredere in tine, asta conteaza f muult pentru a avea succes in orice !![pup]

 

[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...