Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

nu il mai recunosc


Recommended Posts

Apropo de ceea ce era possibil sa-l fi schimbat pe el, e greu de dat cu parerea. Din experienta mea stiu ca barbatii mai au momente proaste atunci cand dau de greu. Atunci cand apar schimbari majore in viata si le schimba echilibrul.

 

Ana Maria si bebe Victor Stefan [bibe](15 12 2004)

 

Succes si s-auzim numai de bine!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns

 

ieri am fost in oras cu niste treaba. Seara trebuia sa ne vedem cu niste prieteni. La un moment dat nu i-am mai suportat atitudinea si am rabufnit. Nu am fost foarte diplomata cu el...eram deja in drum spre prieteni nostri si nu mai puteam anula intalnirea. Oricum nu suntem de genul sa ne spalam rufele murdare in fata altora. pana la urma mi-a sarutat mana si mi-a spus ca ma iubeste. Azi dimineata mi-a servit micul dejun la pat, si mi-a promis ca imi va povesti ce il framanta. sa speram ca il voi putea ajuta si ca totul se va rezolva. va tin la curent!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

orice ar fi, lumea nu se termina intr-o cearta si in fond...lumea nu se termina intr-un barbat. ai incredere in tine si o sa treci peste greutati si daca sunt mici si daca sunt mai mari. negociaza-ti mereu pozitia si conditiile, fa compromisuri, dar nu te compromite! pastreaza-ti integritatea, esti un om cu aceleasi drepturi si nevoi ca oricare altul.

M

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...