Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vrea sex in fiecare zi!!!!!


Recommended Posts

Trebuie sa aduc o precizare pentru cei care au remarcat ca am postat un alt mesaj in care spuneam ca sotul meu are 53 de ani.Asa este,vezi"diferenta de varsta".Aici am gresit,am tastat gresit, mi-am dat seama, dara era prea tarziu,trimisesem deja mesajul si am lasat-o asa,in ideea ca nu asta e important si subiectul in sine.Imi cer scuze daca am suparat pe cineva.

In alta ordine de idei, desigur ca nu are numai defecte, altfel nu as mai fi cu el azi , are si calitati .Am scris despre ele in acelasi meSsaj referitor la diferenta de varsta.Asta pentru cei care cred ca da fapt eu nu stiu in ce ape ma scald si ca scriu aiureli aici.

Situatia descrisa e de ceva timp,nu dintotdeauna.

Numai bine.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 32
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Ramonika
quote:Originally posted by Tzuni

mamaluileo, esti o norocoasa! Unde l-ai gasit?


id="quote">id="quote">wow, tzuni, ce arzatoare esti... [:D]pe mine m-ar enerva sa vrea sex in fiecare zi... [bang]
Ramonika [amoras] si pisicile Vladutz Tigrutz [pis] Alina Bubulina [pis] Fetitza Maritza [pis]Cei trei muschetari [colegi] Bebelusii [bibe]
id="quote">id="quote">Si apoi te intrebi de ce esti fata mare la 35 ani [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Guestus
quote:Originally posted by Ramonika
quote:Originally posted by Tzuni

mamaluileo, esti o norocoasa! Unde l-ai gasit?


id="quote">id="quote">wow, tzuni, ce arzatoare esti... [:D]pe mine m-ar enerva sa vrea sex in fiecare zi... [bang]
Ramonika [amoras] si pisicile Vladutz Tigrutz [pis] Alina Bubulina [pis] Fetitza Maritza [pis]Cei trei muschetari [colegi] Bebelusii [bibe]
id="quote">id="quote">Si apoi te intrebi de ce esti fata mare la 35 ani [:D]
id="quote">id="quote">Aoleuuuu, Guestus baga viteza baiete[bonjovi], ca daca scapi cu bine si dupa asta...ai noroc, nu gluma[:D] Sa te uiti bine, stanga, dreapta, sa vezi de unde zboara poseta[neand]...Salvati viata lui Mihaita!http://www.site.neogen.ro/mihaita.hogashttp://www.hogas.go.roAlina si puiul Luca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma puneti pe ganduri serios... Eu nu am avut decat un singur barbat pana acum (si se pare cva asa o sa cam ramana...), dar din cate citesc eu aici, se pare ca barbatii astia sunt de diverse feluri, si nu toti la fel, asa cum sustin foarte adesea vocile feminine. Eu nu cunosc natia asta de barbati inebuniti dupa sex, pe care o descrieti voi aici, ca al meu e inebunit dupa munca, si sa ne faca o viata frumoasa, o casuta a noastra in care sa ne crestem un copilas fericit (ce baiat am eu, mai!!!!), si lasa mai pe planul doi (sau n-spe...)[xinpat]. Un lucru e cert pentru mine: cand sexul devine subiect de discutii, si de certuri, negocieri si alte alea, isi pierde farmecul, si devine, asa cum ati spus si voi, o corvoada. Citesc in posturile tale de aici ca te confrunti si cu o stare de nervozitate crescanda, si ma intreb: cum naiba sa nu fii nervoasa in asa conditii? Eu zic sa aveti voi o discutie serioasa, pentru inceput intre patru ochi, si daca nu merge, mediati de un psiholog, pentru ca daca nu reusiti sa amungeti la un consens, nervozitatea ta o sa explodeze intr-o zi urat de tot.

Cat despre performantele sotului tau, din punctul meu de vedere te felicit, si te-as intreba ce faci sa-l aduci in starea asta, ca vreau si eu, dar....nu e cazul!

 

 

Andita

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand, fetelor, ce va mirati asa ca un barbat vrea sex zilnic ? (Doamne, chiar poate la vrsta aia?) Pai daca ai o nevasta misto, cum sa rezisti cu ea alaturi fara sa te gandesti la prostii? Eu zic ca ala este om normal...iar sotia este nerecunoscatoare[:D].

Ati vazut ca unele fete cinstite (bravo lor!) recunosc ca nu le-ar displace situatia...

 

http://community.webshots.com/user/tora97

 

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu mai degraba consider ca trebuie sa existe un echilibru. Daca el vrea si ea nu - sau ea vrea si el nu--- e o problema oricum ai suci-o. Nu e de mirare ca la un moment dat apare un el sau o ea dupa caz.

 

Marius Pernes

home page - www.marius.rdsor.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by marius

Eu mai degraba consider ca trebuie sa existe un echilibru. Daca el vrea si ea nu - sau ea vrea si el nu--- e o problema oricum ai suci-o. Nu e de mirare ca la un moment dat apare un el sau o ea dupa caz.Marius Perneshome page - www.marius.rdsor.ro


id="quote">id="quote">[:-)))] Marius dar unde e pc 2 si 3 , etc?[:)][:p]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...