Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de iunie-iulie 2003 (53)


Recommended Posts

Uite-i si pe voinicii nostrii... 02 iunie Selina si mami AdynaB 07 iunie Vanessa si mami Renisor 13 iunie Denisa si mami Calina73 13 iunie Vlad si mami Martta 13 iunie Tudor Mihai si mami Anamaria, plus Bogdan 14 iunie Ruth si mami Lya 14 iunie Alex Victor si mami Marox, plus Julia 16 iunie Daniel si mami Doinna 18 iunie Flaviu si mami Pojogam si tati Pojogao 18 iunie Anne Marie si mami Iselin 19 iunie Vlad Teodor si mami Danacaltan 22 iunie Marius Cristian si mami Romana, plus Alin 24 iunie Tudor Andi si mami Bobi 25 iunie Luca si mami Andra 25 iunie Rares si mami Mirunaa 27 iunie Maria si mami Adi 27 iunie Stefania si mami Kehleyr 02 iulie Maria si mami Cornelia, plus Stefan (4 mai 2005) 04 iulie Matei Andrei si mami Romana_74 05 iulie Matei si mami Madishor, plus Ana 06 iulie Cindy si mami Catan, plus Rayan 06 iulie Denisa si mami Addiana 07 iulie Maya Alexia si mami Carmenutza 08 iulie David si mami Bibi 08 iulie Tudor Stefan si mami Crisotexa 08 iulie Teodora si mami Nicol74 10 iulie Alexandra si mami Amik 13 iulie Stefan si mami Cgaby 18 iulie Taisia Eliana si mami Gio 19 iulie Razvan Petru si mami Magdone 21 iulie Alexandra Maria si mami Alinuta 21 iulie Mihai si mami Elena_ltd, plus Oana 22 iulie Alexia si mami Crixia 24 iulie Jasmina si mami Adinag 24 iulie Briana Gabriela si mami ana_radu 25 iulie Emma Maria si mami Claudya 27 iulie Paula si mami Maria_m_m, plus Miruna 28 iulie Tiberiu si mami Bychi 28 iulie Maria Ianina si mami Madic 29 iulie Mara si mami Ama (Pufulet) 29 iulie Maria Catalina si mami Ioana Sora 30 iulie Irina si mami Aditzu 31 iulie Alexandru Eduard si mami Magda Elena, La multi ani fericiti alaturi de cei dragi! Sa fii iubita! Nu mergem cu consortii....mergem singure...ca de aia este intalnire de fete....[:D] Bibi, scump foc David pescar. M-am intalnit ieri cu Andra si Crisa...cu sot, copil, catel purcel.... N-aveti idee cat au crescut golanii astia mici....spun poezii, vorbesc..Tudor ar manca numai paine spre disperarea Crisei, Luca candid il buseste cu bicicleta pe Bodo, se uita cu tati pe carti si intreba curios: "ata ce e? de ce?".... o minune sa-i vezi asa mari... ________________________ I Was Borned Intelligent, But Education Ruined Me!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns

La multi ani Elena si de la mine! Intarzierea sa-mi fie iertata!

 

Nu mai sunt la curent cu tot ce se scrie pe aici si parca am nimerit la alt subiect. Trebuie musai sa va ajung din urma ca sa inteleg ceva.

 

Tare frumos s-a facut David!

 

Ce fain ca v-ati intalnit! Poate puneti cateva poze sa mai vedem cum au crescut copilasii!

 

Va mai scriu dupa ce venim de afara!

 

cu drag,

 

Bychi [hia]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bychi bine ai revenit si eu scriu mai rar dar sper sa ne ierte

fetele !

 

La multi ani pentru Elena noastra sa fii sanatoasa si fericita !

 

Kehleyr mergem si in timpul saptamanii, unde-i Expoflora, sa incercam si noi. Daca e prin zona e bine, oricum numai cu masina, mijloacele de transport nu prea asigura legaturi bune in zona, dupa cum bine stii.

 

Carmen cum e cu vacanta, ati rezervat ceva, anul trecut ati fost in Turcia ?! Stiu ca tu esti la zi cu destinatiile !

 

intalnirea a ramas pe 4 iunie, as fi vrut si eu sa vin, dar tb. sa ma duc la o nunta si e si ziua mea. Mai stiti cat se da de familie ?!

(restaurant Palat Mogosoaia) adica mai modest nu scump.

 

va pup,

nicol

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor! [flo]

pana la urma we asta s-a dovedit a nu fi chiar asa de rau cum se anuntase - ma refer la prognoza meteo care ne cam daduse planurile peste cap...[bang] ieri a fost senin pe la noi, am fost la tara si ne-am bronzat, tudor chiar era rosu-rac la decolteu!

am fost gradinari sefi, eu si tati, am udat gradina de legume si flori... copiii au fost in acest timp cu socrii la garla, si s-au jucat aruncand pietre in apa, dupa care au trecut la volumul II - 'jocul cu bata-n balta'...[:D] cand au revenit, noi nu terminasem inca de udat, asa ca tudor a luat si el o cana de plastic in care lua apa de la furtunul meu sa ude si el florile - a udat aceeasi floare pana s-a innecat, saraca! [alcool] dar el a fost foarte incantat ca era [biz] si ne ajuta! [cool]

problema cu putica s-a cam rezolvat partial, adica nu-l mai doare cand face pishu, ba chiar stie cand urmeaza momentul... da ii este 'fica, mami!' si se tot abtine! si nu vrea deloc sa faca la olita... [bang][bang][bang] desi cum va ziceam, acuma simte cand urmeaza sa faca! mai avem putin pana trecem la etapa asta...

 

kehleyr- mercic de info legate de restaurantul la care vom fi nasi! pare, intr-adevar, cam SNOB, cel putin dupa parerea mea de provinciala... desigur ca si calitatea e pe masura [;)] poate!

da ma gandeam ca trebe sa ai personaje de 'valoare' invitate la asemenea nunta, ca nu-i de-colo sa coste doar tacamul 3 milioane... plus ceva pt dar?! asta poate sa fie chiar mai mult decat intreg salariul cuiva! cel putin pe aici... in fine, nu ma vait eu, ca banii n-aduc fericirea, si pe mine chiar ma bucura sa-i fiu nasha prietenei mele bune!

scuze de divagatie, kehleyr - te rog sa nu ma uiti si cu info despre biserica...

 

elena - sa stii ca si mie tot asa mi se pare, ca tudor este mult mai 'dezghetat' decat era bogdan. el a mers mai repede, a vorbit mai repede si vorbeste mult mai mult si mai bine/ corect, chiar si propozitii... bogdan pe la varsta asta de-abia lega vreo 2-3 cuvintele...

 

 

 

HRISTOS A INVIAT!

anamaria, mami lui Bogdan - 04.07.2000 si Tudor - 13.06.2003

poze:

http://community.webshots.com/user/miremirion

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anamaria, uite acu' ce am vorbit cu prietena mea, zice ca anul trecut era cam 3,5 milioane, dar se poate sa fi crescut... E biserica mare si cautata...

 

Bibi, am vazut pescarul amator -- ce serios si perocupat este, se vede ca e foarte interesat [cool].

 


Our planet is a lonely speck in the great enveloping cosmic dark. In our obscurity, in all this vastness, there is no hint that help will come from elsewhere to save us from ourselves. id="blue">-- Carl Saganid="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna sa va fie ziua si saptamana!

 

Cam lancezeste forumul asta si zau ca nu inteleg de ce. Dupa un we atat de plin in care se castiga un titlu, niste ametiti nefericiti care-au pus in pericol politica externa a unui stat s-au intors cu bine acasa, s-au sarbatorit Elenele si Constantinii ....abia daca palpaie un mesaj doua.

 

Carmenutza probabil baga la greu pe forumu` alalalt, Andra e in concediu, Cornelia probabil isi dozeaza fortele, la fel ca si Romana de altfel, Gio sterge muci, Dana e inca sub impresiile adanci ale luptei interstelare, Mirunaa spioneaza la greu si tace malc, Bychi e undeva tareee in urma, Elena fie isi revine dupa betie fie continua alambicatul proces de acomodare, samd.

 

Ne mai intalnim cu copii sau nu? Pe 4 sau pe 11?

 

Si cam atat ca eu doar la critica-s buna[:D]

 

Bibi si [copil]David (08.07.2003)

http://community.webshots.com/user/bgoran

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bibi: Nu-mi dozez fortele ca nu le am intotdeauna in dotare.

 

Am fost ieri la doctor. Am lipsit aproape doua ore. Sotu a zis ca e greu cu doi copii. La care eu i-am spus ca ar trebui sa stea cu ei mai des sa se obisnuiasca si apoi nu i s-ar mai parea greu. Of ... barbatii astia.

 

Cornelia: La noi in familie nu se prea pot grabi lucrurile cu mutatul. Iar acum colac peste pupaza s-a stricat si telefonul. Nu mai suna. Am ton dar eu nu aud cind suna. Asa ca am impresia ca trebuie sa luam din nou alt aparat. Cred ca pina cresc copiii astia o sa le facem planul la cei de la fabrica de aparate telefonice.

 

Anamaria: Ce te invidiez ca poti sa te duci la tara. Asa m-as duce si eu, dar acum la mine e mai complicat cu plimbarile. La un momenta dat ne gindeam daca am putea sa mergem in iunie la mare, dar cred ca e cam greu cu burta si cu doi teroristi.

 

Doinna: Ce mai faci? Mai ai greturi?

 

Dar celelalte burtici ce mai fac: Pufulet si Romana_74 ?????

 

Bobi: Te-ai angajat?

 

Gaby: Bafta in sesiune.

 

 

Romana si baietii

 

 

http://www.geocities.com/bebe_iunie_iulie_2003

 

si mail pentru poze

bebe_iunie_iulie_2003@yahoo.com

 

******************************************

 

Nulla dies sine linea!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...