Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de iunie-iulie 2003 (53)


Recommended Posts

LA MULTI ANI ! pentru toti copiii, dar mai ales pentru ai nostri, care sint cei mai frumosi, mai destepti, mai cuminti si mai nemaipomeniti copii din lume.

 

Fetelor, eu nu prea mai am timp de scris ca am mult de lucru, da' stau cu ochii pe voi si nu pierd nici un rind.

 

Problema mea majora acum e jucaria pt simbata. Am fost aseara in CORA, si pt ca Mariuca este exact asa cum am scris eu mai sus [:D][bang], si a urlat non-stop in magazin dupa ce am luat-o din zona cu toboganele, pe care le incercase pe toate, n-am reusit sa cumpar nimic. Dati-mi si mie o idee, ceva, ca nu prea stiu ce le place la alti copii. Ei ii cumpar cuburi/lego, animalute, seturi de nisip/craticioare.

Copiii vostri dupa ce se uita? Scoateti-ma din ceata deasa in care ma aflu, pls, pls, pls.....

 

Va pup si ramin pe-aci.

 

Madi si Mariuca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns

la multi ani pt toti copiii!!!!!!!!!!sa ne creasca mari si sanatosi!!!!!!!

 

 

Noi astazi mergem la dr homeopat, sa ne tineti pumnii!!!

Si incerc sa gasesc si jucarie, sunt intr-o lipsa totala de inspiratie..Heeeeeeeeeeeeeelp!!!!!!!!!!!11

 

If a have a bag of rocks to carry as I go

I just want to hold my head up high....id="size1">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai fetelor, de ce sunteti voi in pana de inspiratie in privinta cadoului de 4 iunie?

[il] eu i-am luat alexandrei o papusica gen barbie-ma rog, e cam pocita ea, dar merge, serveste scopului- cu carucior, bebelus, catel cu lesa si puiuti care papa din castronel.si alex se joaca cu astea de vreo cateva zile foarte frumos.i-am luat si o trusa de medic mai interesanta, intr-o cutie frumoasa, dar destul de accesibile ca forma pentru copii asa de mici ca ai nostri.sunt o sumedenie de chestii haioase!nu le-am luat de la magazin de fite, ci de la unul de cartier.

 

ce fac eu cu fata mea azi????avand in vedere ca pe razvan nu ma pot baza, unde plec eu cu fata pe ploaie?[bang][bang][bang]

 

 

 

Alexandra mare si Alexandra mica(10 iulie 2003)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani tuturor copilasilor de ziua lor, sa creasca mari, frumosi si destepti si sa fie bucuria parintilor!id="red">id="Comic Sans MS">

 

Pufulet, felicitari pt noua casa! Imi pare rau de constipatia Marei, e greu pt noi, ca adulti, ce sa mai vorbim de astia mici?! Tu esti viitoare mamica de fetita sau baietel?

 

Anamaria, exact le fel face si Alex, vrea la culcare, se pune in patul mare, trage plapuma pe el pina la nas, sta cuminte 5 min, dupa care se scoala. Si, in general, daca dupa aceea il pun in patul lui miriie citeva minute si adoarme bustean.

 

Romana, cum merge prospectarea pietei imobiliare?

 

Marox, mama lui Alex (n. 14.06.03) si a Juliei (n. 29.03.05)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani pentru toti copilasii, sa fie sanatosi in primul rand si sa ne bucuram de ei.

 

eu am fost cu andi sambata la gomoiu, facea pusee de febra. are otita si rosu in gat, i-au dat tratament destul de dur. acum e mai bine, luni seara mi-a facut febra 40, dar a fost ptr ultima oara, cred ca a fost ultima lupta serioasa cu infectia si andi a biruit!

in schimb ma internez maine cu el sa ii fca niste analize. tot ce se poate face. mi-au spus ca s-ar putea sa aiba si o anemie mostenita de la mine...

oricum venim sambata. sper sa fie frumoasa vremea.

nu inteleg cu cadourile, facem iarasi tombola, sau cum?

 

magda - si eu am avut rau de masina toata copilaria. imi trecea cu lamaie

 

gabi - ce fain ca mananca pustiu fructe, fi-miu nu prea, decat mere si banane. capsuna nu a vrut, kiwi nu ii place, sa vedem mai la vara. si ma mai enerveaza ca anul trecut ii placeau rosiile. acum nu mai vrea.

 

ne vedem sambata!

va pupic

 

bobi si bb andi

 

sunt confuza... sau poate nu?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani tuturor copilasilor mari si mici si din burtici [:)]!

 

Nu v-am mai citit, nici macar acum nu am timp. Sper sa vina si zile mai bune. Ne luptam cu colici (Stefan), obraznicaturi (Maria) si depresie postnatala tarzie (eu).

 

Stefan a facut patru sapt. azi. Are 4.050 kg, adica a luat 950 g (de fapt 1150, cu cat scazuse in primele zile!).

 

Distractie placuta sambata! La multi ani copilasilor nostri de iunie-iulie 2003!

 

Va pupam!

Cornelia, Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

in primul rand vreau sa urez LA MULTI ANI! primei noastre domnisoare(Selina) din gasca! sa fie sanatoasa si fericita...si sa-i asculte pe parinti![:D]multi pupici din partea noastra!!!!![pup][pup]

nu stiu ce jucarie sa iau. o sa ma duc sambata dimineata la cumparaturi si voi vedea eu!

azi a facut si pipi si caca la olitza...sa vedem continuarea...[:I]

pupici tuturor!

 

cgaby

http://community.webshots.com/user/cgaby100

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Selina, sa ai parte de tot ce e mai frumos pe lumea asta! Adyna, distractie faina la petrecere!

 

Kehleyr, drum bun si vacanta faina!

 

Gaby, felicitari pentru olitza!

 

Sanatate multa pt. Andi, e tare nasol sa ai puiutii bolnavi.

 

Cornelia [pup] si sa treaca cat mai repede perioada asta.

 

 

Bychi [hia]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bobi, sanatate multa pt Andi!!!! Ce aiurea sa faca intr-o saptamana otita..uff...dar sa stii ca si la noi la cresa la inceput sunt copilasi care au facut otite, pneumonii, bronsite..toti,. dar toti tusesc!!!!Va dorim multa sanatate!!!

 

Selina, la multi ani!!!sa te faci mare si sa asculti de mami!!!

 

hai sa hotaram ora si locatia sigur!!! eu deja am luat jucaria si..Tedi!!Daca Taisia se mentine in aceiasi stare ca acum (e ok)nici nu ma gandesc sa ratez intalnirea, mai ales ca dr homeopat care a vazut-o e si pediatru, a ascultat-o la plamani, s-a uitat in gatut si nu are nimic...de dat. Doar ca de vineri ii voi da remediul si mi-a spus ca probabil o zi-doua ii vor curge mucisorii pana se vor eleimina toate secretiile pe care le are ..pe undeva ascunse[:D]..ca a ajuns al performanta sa sforaie in somn[:D]

 

Va pupam!!!

 

If a have a bag of rocks to carry as I go

I just want to hold my head up high....id="size1">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...