Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de iunie-iulie 2003 (53)


Recommended Posts

Pai lista finala arata asa, din cate am inteles eu:

 

1. Crisa - prajiturele (o sa aduc si o placinta de mere, facuta in casa, pentru copii numai, nu va lingeti pe botic...)

2. Andra

3. Elena - fructe

4. Gabi

5. Gio - un chec, + 2 sticle de Tedi mari

6. Madic

7. Bobi - tort

8. Bibi (cred ca io vine )

9. Tango ( o mamica care n-are net, poate o stiti totusi)

10. Magdone

11. Carmenutza

12. Magda

13. Bychi - Fornetti sau minipateu

 

Locatia: discoteca Azteca din Grozavesti

Ora 17.30-18

Fiecare aduce cate o jucarie in valoare de 300 mii sau si mai putin, nu conteaza.

 

Crisa daca esti pe aici, confirma, te rog, ca sa stim...(te-am sunat pe mobil, dar n-ai raspuns)

 

 

 

 

 

 

Magdone si Razvan (19.07.2003)

poze

_________________________________________

"Pentru a castiga ceea ce merita sa ai, s-ar putea sa fie nevoie sa renunti la tot ceea ce ai deja."

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Acu am vorbit cu Crisa la telefon, e foarte ocupata la servici, si a ramas ca ne vedem asa la 17.30 sau 18 la discoteca Azteca in Grozavesti, daca cumva ploua intram inauntru, deci nu vor fi probleme din cauza asta.

Cu clovnul nu a rezolvat nimic, a incercat in 2 locuri dar n-a gasit nimic, daca poate altcineva...daca nu, nu cred ca ne vom plictisi oricum [:D]

fiecare aduce ce poate, dar sa ne uitam sa nu ne suprapunem (prajituri, etc)

 

Magdone si Razvan (19.07.2003)

poze

_________________________________________

"Pentru a castiga ceea ce merita sa ai, s-ar putea sa fie nevoie sa renunti la tot ceea ce ai deja."

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bang][bang][bang] azi am fost si eu la serviciu sa depun cererea de reincepere a muncii! [xx(]

mai am fix 10 zile de huzur, si apoi gata, sunt om al muncii cu acte-n rgula! [hot] nu pot zice ca ma trage ata prea tare, dar pana la urma ma cam plictisisem si acasa, insa partea proasta este ca tocmai acum, vara... vreme frumoasa, plimbari, concedii...[bang][bang][bang]

 

aseara l-am tuns pe tudor, din repezeala si exces de zel mi-a iesit arici-pogonici tuns pe cheliutza!!! [alcool] adica eu chiar vroiam sa-l tund destul de scurtutz, ca are coji de-alea de sebuum in cap si sa-l pot curata ca lumea, dar nici chiar zero, cum mi-a iesit! sotzu a zis ca daca mai repet greseala da divortz, [help] ca cica asa se tund nuai detinutii la parnaie! [:D] asa ca noroc ca ma intorc la slujba mea, ca vad ca la frizerie m-ar concedia imediat! [;)]

in fine, parul creste si oricum e frumos de nu mai poate baiatul mamei...

 

noi o sa luam un cadou 'colectiv' la pici, adica o piscina din aia mai maricica, s-o punem in curte la tara. apoi mai adaugam cate ceva mai micutz pt fiecare, o jucarie. pe tudor il serbam in we viitor, la tara, cu gratare, bere si vin. trebuie sa ii comand si tortul...

 

HRISTOS A INVIAT!

anamaria, mami lui Bogdan - 04.07.2000 si Tudor - 13.06.2003

poze:

http://community.webshots.com/user/miremirion

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am uitat sa va zic ca si tudor a facut saptmana trecuta puroi in gat, i-am dat 7 zile antibiotic (maine termina) si acum e bine. a avut febra vreo 2 zile, si gata, doar ca nu prea a putut sa manance bine

 

HRISTOS A INVIAT!

anamaria, mami lui Bogdan - 04.07.2000 si Tudor - 13.06.2003

poze:

http://community.webshots.com/user/miremirion

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamaaa, incep aniversarile copilasilor de iunie-iulie !!! La Multi Ani Selina, sa fii cuminte, sa cresti mare si frumoasa!!!

Bobi si Anamaria, multa sanatate pentru Andi si Tudor!

 

Gio, nu cred ca te consoleaza, dar si aici toti copiii care merg la cresa se imbolnavesc pe capete. Si la gradinita e la fel. Se zice ca in felul asta le creste imunitatea, insa bietii parinti care trebuie sa-si ia incontinuu zile libere ca sa-i duca la doctori nu sint prea incintati.[:D]

 

Cornelia, la multe saptamini [:D] pentru Stefan! Iti tin pumnii sa treaca pirdalnica asta de depresie postnatala cit mai repede!

 

Marox, mama lui Alex (n. 14.06.03) si a Juliei (n. 29.03.05)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am rezolvat si cu [:o)]. E moldovean de peste Prut si-l cheama Oleg. M-am distrat copios discutand cu el la telefon. A spus ca vine de la ora 17.45 ca sa aibe timp sa se schimbe si sa-i intampine frumos pe copilasi la usa urandu-le :"bine ati venit!". Are bat, farfurie, muzicuta si fluier, da` io i-am zis ca daca-l imita pe Roman de la Zdob si Zdub ( ca accentu-l are) nu-l mai las sa plece acasa. I-am zis ca prestatia lui ar fi cam de o ora - o ora si jumatate (dar dupa cum l-am mirosit e liber de contract si putem sa abuzam de el daca vrem). Onorariul solicitat a fost de 1 milion de lei cu care eu, fara sa va intreb pe voi,am fost de acord. Ma gandeam ca punem cate 100.000 lei de caciula si la banii astia, after hours, trece si la un streptease pentru tinerele mamici, ma rog, .... "care (mai) este"

 

Bibi si [copil]David (08.07.2003)

http://community.webshots.com/user/bgoran

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...