Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scorpiutzele - pe unde sunt ? (10)


Recommended Posts

Buna fetelor!

am scapat azi de vaccin ca i-au aparut niste bubitze andei si nu stim ce sunt ,asa ca nu am riscat.avem multe de facut si de alergat azi .

Iri,da ,asa ma schimb si eu repede ,trec de la o stare de spirit la alta intr-un timp foarte scurt.imi fac de obicei liste cu ce am de facut si incerc macar pe jumatate sa realizez.asa-i cand iti propui prea multe,eu zic sa le iei pe rand.

pupici la toate scorpiutzele.o zi buna!

 

 

Carmen[mamica]& Anda[bb]

http://www.babiesonline.com/babies/a/andaioana

http://pg.photos.yahoo.com/ph/carmensilva75/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Da!Iri,da, sunt foarte schimbatoare.Acum imi urasc sotul si peste doua minute ii gasesc circumstante atenuante,ma duc sa-l impac chiar daca eram foc suparata din cauza lui!De multe ori ma "inflamez" pe cate o chestie (de obicei pe Alexandra mea cea mare care se misca ca un melc cand e vorba de treaba)cand mai inainte eram superdraguta si calma.Chiar acum doua zile plecasem la targ chitita sa-mi iau o rochie pe care o vazusem si apoi m-am razgandit si am renuntat.Aiurea,ce mai!

 

Michi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele... tot pe fuga, ca tot am clienti de dimineata!

Iri, sunt tare schimbatoare in anumite situatii, cand tine de viata mea personala. La serviciu m-am educat si am o atitudine constanta (cat pot si eu), dar in ce priveste familia... de Paste imi venea sa il dau afara de "dumnealui" cu totul... apoi mi-am revenit, cautandu-i tot eu scuze (desi nu le merita)!

Asa ca... ne asemanam[:D]!

Va pup, Elena

 

Mamiid="red"> ”de George”id="blue">

Povestea_nasterii

Poze

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iri nu stiu daca vorbim despre aceleasi contradictii dar cum spunea Hellene cu barbatul,ieri imi spuneam ca imi vad de viata mea ca nu merita,azi ma ia cu "pui" si pupici,dupa ce ca n-a venit azi-noapte si ii gasesc scuze.Poate lucreaza prea mult saracul..In general sunt contradictorie cand nu stiu ce vreau intr-adevar.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Iriid="red">,si eu sunt contradictorie si schimbatoare,pot trece de la o stare la alta foarte repede,ce-mi doresc seara nu-mi mai place dimineta si tot asa...Sotul meu nu mai intelege nimic: cand am un aer optimist si atitudine de invingatoare cand (eventual peste 5 minute)sunt gata sa renunt la tot si nu vreau decat sa fiu lasata in pace sa bazai in coltul meu....Of,cine sa le mai inteleaga pe scorpii?

 

Inaid="size4">id="Script MT Bold">

id="orange">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna,fetelor!! o zi cam agitata pentru mine.astept rezultatul la interviu,in seara asta.poate o fi mai bine.de 1 iunie are fiica-mea vernisaj, cu vanzare, si sunt asa de suparata ca nu o sa fiu decat eu prezenta.nu am rude,prietene adevarate,nici macar sotul nu e acasa.o sa tb sa filmez,sa fac poze,sa cumpar operele de arta ale fiica-mii si sa am grija si de ea,ca are sceneta si e furnicuta.toate de una singura.nu am cu cine sa ma bucur.si asta e nu stiu cata oara cand se intampla asta.

apropo de toane,s-ar putea sa fiu maine mai optimista.ca asa sunt eu,pana nu ma plang un pic. va pup si o seara cat mai buna tuturor.

 

Ema

 

poze paste:http://pg.photos.yahoo.com/ph/sed_lex2002/album?.dir=/9d43

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna din nou scorpiutzelor...apai...vad ca ne asemanam...nu degeaba suntem aceeasi zodie, nu?...si eu fac la fel cu sotzul meu cand ma enerveaza imi vine sa-l[bruta] si apoi tot eu zic...dar daca am gresit si incep[biz]prin jurul lui[:D]

dar si el este tot la fel...cred ca deja ne-am am obisnuit unul cu fitzele celuilalt si cam stim cand trebuie sa cedem.

nu mai stiu daca v-am mai zis...al meu sotz este varsator.

maine mergem la ziua unui prieten de-al lui alex, si-o serbeaza la club arlechino si alex este super emotionat ca de obicei...deja nu vede decat bile, copilasi, clovni,tort si alte nebuneli...dar il inteleg...desi e maricel tot copilas este.

carmen...si pana la urma de la ce sunt bubitele?[pup]si sanatate andei

fetele chiar daca nu va mai numesc pe toate va pup si sa aveti o noapte buna si linistita...eu iar sunt singurica[q]...adica doar cu ruxi

 

monica

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragelor!

pina la urma nu am mai facut asa de multe azi ca batea vantul tare,am reusit insa sa mergem la stomato si la banca,suntem bogatzi ca am facut un imprumut,si cand ma gandesc ca trebuie sa-l returneez....[bang][bang][bang]

se pare ca nu e mare lucru cu bubitzele andei pt ca trec,dar sunt ciuate ,asa vreo 6 la numar pe frunte si pe minutza,chiar si in palma.vad ca au tendintza sa plece,dar sotul meu a pictat-o pe anda cu violet digentian,si nu oricum ,ci cu un tampon demachiamt de la mine,va datzi seama cum arata bietul copil?nui reuseam s-o mai spal la baitza.

acum tati vede meci si eu am fugit,intre timp mai un lapte,

mai da un ceai la fata,mai vede un gol.

s- a saturat de mine ca ii fac observatie tot timpul,mi se pare ca nimic nu face bine,ba ca apasa capul fetei la baie,ba nu a pus bine un lucru etc.deja m-a anuntzat ca daca nu-mi convine sa fac eu.il pierd de client deja.oricum de saptamina viitoare merge la serviciu ,poate mai vede si fetze noi ca s-o fi plictisit numai de noi.

asa-mi place sa-l tachinez si zice ca vorbesc prostii.eeii,tot nu e bine orice ar face, ca noi suntem tot timpul nemultumite cum zicea una din fete intr-un capitol anterior.

important e ca ne trece repede supararea!nu stiu daca si lor,vad ca la Monica da.

Ema ,chiar nu as vrea sa fiu in pielea ta,singura.mie de regula imi place sa fiu asa ,ca doar sunt copil unic ,dar totusi,parca fara prieteni nu pot, si am multzi.sau amici sa-i numesc ,e mai bine.nu prea am timp liber,dar uneori trebuie sa ai pe cineva sa te bazezi.asta e unul din avantajele sa stai acasa,chiar daca e un oras mic,mari perspective profesionale nu sunt,eu ma simt bine aici .si am tot refuzat sa plec pt confort,nu as putea sa stau singura departe,mi-am pus de multe ori problema asta.sunt si comoda,dar daca ma cert cu sotul si nu vorbeste,macar am cu cine schimba o vorba,si de cand cu bb,mi-am dat seama ce mult conteaza un ajutor.

pupici ca se face dimineatza si tot nu termin de scris.

noapte buna si pupam pe toate fetele!

 

Carmen[mamica]& Anda[bb]

http://www.babiesonline.com/babies/a/andaioana

http://pg.photos.yahoo.com/ph/carmensilva75/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor,am aflat unde domnul meu isi petrece noptile. E o dicoteca noua,super eleganta ,doar lunea inchide mai devreme,in rest pe la 5 dimineata. Azi a venit la 5.30 ,a adormit si a plecat tarziu la serviciu.[alcool]I-am gasit cartea de vizita si o sticla pe care a inceput-o ieri,poate s-o consume si data viitoare.

Sunt asa de curioasa,vreau sa vad cu cine merge si ce face[bang]..

 

Acum nu stiu ce sa fac,ma impinge cineva de la spate sa-i spun ca stiu desi informatia mi-ar fi de folos. Sa nu spun la nimeni si sa merg miercuri personal?Daca nu merge si mai astept si o saptamana[:(!]Miercurea e gratuit pt fete,intrarea si bautura.Perfect ca nu am bani. As putea sta pana la miezul noptii ca sa iau si autobuzul la intoarcere.Parca stiam ca lui ii place sa mearga mai tarziu.Dupa restaurant. Si dk-l prind cu mata-n sac,mi-e sa nu-i fac scandal[box]

Daca ii spun inainte stie ca i-am cotrobait prin buzunare si mai rau se ascunde.

 

Si eu i-am cumparat chiloti ca se plangea ca n-are pe marimea lui [:o)]bine ca si el ma intreaba dk ies saptamana asta sa-mi lase bani de autobuz si pt fata dk vrea sa manance ceva.

 

Ori sa-l las in pace,sa inchid ochii si sa-mi vad de viata mea,ar fi cea mai buna solutie,dar rezista dk poti[neand]

 

Si dk ies imi trebuie neaparat peruca[hippi],sa nu ma dau de gol imediat.Cea mai ieftina e una artificiala cu bentita,urata dar lunga si creata.Imi lasa fata descoperita.

 

In rest fi-mea nu-si bea laptele fara pai,s-au terminat,de fapt mai aveam un pachet si nu stiu pe unde e. De parca n-ar avea acelasi gust..Ieri i-am facut un vaccin,era cam obosita,s-a culcat devreme.

 

Emma, si eu vreau prietene laga mine,altfel trecem peste obstacole.Nici prea multe sau prea multe cunostinte,trebuie sa fie pe placul meu.Aici n-o am decat pe soacra-mea si cu ea trebuie sa am grija cateodata ce scot din gura.Dar sotul tau nu vine cu tine?

 

Monica,toleranta ca de obicei. E bine ca reusiti sa ajungeti la un numitor comun.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...