Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi din 2002 (11)


Recommended Posts

Liviu isi imagineaza circulatie pe sosele, masini si soferi care vorbesc si il aud: "Da-teeee, da-teee ca te accidenteeez! Asaaa si o luam pe aici ca sa parcaaaam, asa si acum coboara nenea soferul de autobuz si pleaca.... si tot jocuri de genul asta cu masinile lui.

 

mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) Povestea-nasterii

 

Desene noi-Liviu

Al doilea tort

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 137
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Si David isi imagineaza ca tati sau Doru sau mami conduce masina, ca sta la semafor...sau ca ne urcam in tren, ca plecam la Timisoara (mai nou!!!)

E bine pentru dezvoltarea lor sa isi dezvolte imaginatia creeand scenarii si facandu-si un "film" imaginar...sa fim seriosi si noi o facem inca...visam...[:D]

 

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.

Janism"

 

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

Poze de la prima noastra serbare si excursia din Timisoaraid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Am lipsit 3 zile si am avut ce citi despre picii vostri![:D]

Si George se joaca mult, imaginandu-si, fie ca spala rufe la "macina de paiat", fi ca isi conduce masina, fie ca face cumparaturi: "futisima, biza topita, cani, muti banani" = ce ii place lui, desigur... dar cel mai mult ii place sa imite slujbele (poveste veche, stiti voi)! Iar la telefon toata ziua povesteste, despre orice, in discutii cu tot felul de persoane!

Nadina, iti tinem pumnii, poate sa fie cea mai simpla operatie, vei suferi langa puiul tau, te inteleg ca am trecut si nu mai vreau. Si cu ochisorul speram sa isi revina, Doamne ajuta!

Corina, multumim de linkuri, si eu mai scot desene pentru colorat de pe www.afunk.com/teletubbies ca sunt foarte faine si variate! Insa nu sunt online. De obicei desenez eu pe PC ce vrea el, si apoi coloram si e o mare bucurie, dar linkurile tale sunt si mai binevenite!

Lucia, ma gandesc si eu la un tort sub forma de biserica[:D] ca tot ii place lui George. Cred ca e primul copil care nu vrea la Mc Donald's ci la biserica, va vine sa credeti? [:D]

Sanzi, ce face capusorul lui David?

Mik, ma bucur ca e bine fetita! Inseamna ca a uitat repede!

Cristina, am vazut pozele...[pup]

Va pup pe toate si pe toti, vesnic sunt pe fuga (cu 2 servicii nu e de gluma) si tot am sa pun poze noi cu George... sper secolul asta[:D]!

Elena

 

 

 

Mamiid="red"> ”de George”id="blue">

Povestea_nasterii

Poze

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele si bebeii,

 

Venim si noi cu vesti si problemele varstei de 2 ani si 5 luni [harp].

Ne-am specializat pe mersul pe trotineta plus datul pe topogan cu capu-nainte.

Mai nou- Kenta-plange si se da cu fundikul de pamant cand nu vrea el sa plece din park,sau cand vrea sa se urce intr-un pom :)))

Voi cum abordati astfel de crize ?

Eu ii explic frumos,apoi ma indrept spre bicicleta si ma urc pe ea.

Cand ma vede ca plec fuge si tipa Mamaaaaaaaaaaaaaa ,si eu merg akasa[:-)))] si totul se termina cu bine.

 

Pupicei de la noi.

 

id="size3"> Samurai-lady si bb Kenid="red">id="Comic Sans MS">

 

Pagina personala DC[dc]

 

Web-poze Kenutz[asia]

 

[japan]Cum a venit pe lume Samurash bebe[copil]

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI COPILASILOR SI PARINTILOR!!!!!!!!!!

Sa fiti sanatosi, voinici, fericiti !!!!!!!!!!

 

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.

Janism"

 

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

Poze de la prima noastra serbare si excursia din Timisoaraid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Capul lui David face foarte bine (seamana cu ta-su capos) s-a vindecat foarte bine rana, ieri am scos copca, cu o zi mai devreme...si cred ca nu o sa ii ramana semn, sau unul prea putin vizibil...

Am pus niste poze cu bubosul la albumul de la semnatura

 

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.

Janism"

 

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

Poze de la prima noastra serbare si excursia din Timisoaraid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...