Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr.Nayel - CF 2 (4)


Recommended Posts

Anca Mihaela, nu pot de de acest magazin in internet, i-l caut si in google, si in ghidul.ro, nu gaseste nemic. Poate mai are ceva deosebit la denumirea magazinului? Am cautat si www.barza.ro - nemic , apropo cand ai scris ca il gasesti cand vii dinspre Timpuri Noi ai in vedere cand vii de pe bd.Tineretului?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 157
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Dinaid="red">, eu stau langa cabinet (in Drumul Taberei), nu langa spital. Interesant saitul de care ziceai - babycomfort. Azi am intrat si eu pe-acolo...

Irdaid="red">, mi-ar placea sa ne vedem. Eu am programare la 15.00 - dar daca o fi cineva inaintea mea poate se decaleaza si ajung inspre ora 16.00...

Crissiid="red">, merg azi la cabinet. Sa vedem ce zice dl doctor.

Crinutaid="red">, multam' mult de raspuns. Acum ce-o fi, o fi!

 

S-auzim numai de bine!

Chris

40+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca o sa stai chiar atat de mult Chrisid="red">, si mie mi-ar place sa ne cunoastem.

Eu sunt micuta si cu un ballonas in fata [gravi], si mai mult ca sigur o sa am dupa mine un lungan...[cool] asta e tati [:)]

 

Oricum daca nu e sa ne vedem azi mai vorbim pe forum!

Eu o sa nasc la inceputul lui august....pana atunci o sa fii mamica cu experienta, asa ca o sa iti mai cer sfaturi.......ca de altfel tuturor proaspetelor mamici de aici![biz]

 

Sunt la primul bebe si sunt cam stresata [cusca], dar sper sa-mi treeaca cu timpul!

 

Pupici

 

Irda

28+3 si bebe Daria

 

http://community.webshots.com/user/irdaria

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Irda, multumesc mult!!!, in sfarsit am gasit datele acestui magazin.

 

Fetelor, de cate ori ati trecut eco? Eu pana acuma me-am facut trei, doua la doctorita - 12 saptamani, 16 saptamani si al treilea la dr.Iosup la 22 saptamani, cate imi va mai face dr.Nayel in urmatoarele luni? Si ce analize mai trebuie dupa saptamana 25 de dat?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Irdaid="red">, n-am mai stat, ca m-am bulversat rau de tot: bb e deja angajata cu capsorul, si probabil maine o sa vrea sa vada lumina zilei... asa ca am tulit-o acasa, si, de emotie, m-a luat cu lesin pe drum [:D]. Noroc ca eram cu maica-mea!

 

Dinaid="red">, Nayel consulta la echograf. Adica de fiecare data cand o sa te duci, o sa iti faca echo. Eu am ajuns la el in saptamana 32 sau 34 (nu mai tin minte!!), si, pe langa echografie, m-a suit si pe masa - normal, daca ma vedea prima data trebuia sa afle cu ce are de-a face!).

 

Oricum, din echografie isi da seama de multe chestii, chiar daca aparatul pe care il are nu e (sau nu pare) asa de performant (nu calculeaza greutatea copilului - dar eu, personal, consider ca nu e importanta).

 

Sa ne "auzim" cu bine!

Chris

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumim din suflet pentru urari!

Nastere usoara pentru fetele ce urmeaza...

Azi mi-a scos firele...se vede mai tare urma de la chilotii care ma strang decat operatia..

Este unul din putinii oameni care sunt inzestrati cu har in ceea ce fac...

Multumim!!

 

Carmen-Emiliana si Stefan-David

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"Mai treceti pe lista de mamici pe ChrisDun.

Astãzi dimineata la 5:15 a nascut o fetita de 3,34 kg, apgar 10. Numele ei este Carina Emilia"

 

 

A NASCUT CHRISDUN, fetelor...[:D], au anuntzat pe topiku' nostru de mai-iunie..

Felicitari ChrisDun , sa ti traiasca fetitza, si sa fiti sanatoase!!!!

Crissi, 39+

 

crissi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FELICITARI CHIRS! id="red">Sa iti traiasca ingerasul!

Crissi mama, da cum ai aflat asa de repede?

Zi cum a nascut, zi tot.

 

Crissiid="red">, ziceai tu ieri ceva de patuturi la 18 mil sau cat erau.

Eu am luat patutul cu 4 milioane si sunt foarte multumita. Unde ai vazut tu la preturile alea de te doare capul?

 

 

 

Crinuta si [copil] Rayan

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crinuta, n am prea multe detalii, a anuntat cineva ca a nascut ChrisDun pe la 5, 30 dimineata.

Iar patuturi din alea frumoase am vazut prin prelungirea Ghencea , undeva in mall ul ala mare de mobila, nu stiu exact cum se cheama , dar erau frumoase , intradevar!

 

crissi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...