Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr.Nayel - CF 2 (4)


Recommended Posts

"Mai treceti pe lista de mamici pe ChrisDun.

Astãzi dimineata la 5:15 a nascut o fetita de 3,34 kg, apgar 10. Numele ei este Carina Emilia.

Va urez tuturor celor ramase nenascute sa aveti parte de un travaliu la fel ca al sotiei. Primele contractii nedureroase au aparut pe la ora 20:20, cele ce jenau au aparut pe la ora 1, de la ora 3 putin mai tare iar chinuitor a fost intre 4 si ceva si 5:15. La 30 de minute dupa nastere era cu gura pana la urechi, uitase tot ce a durut-o.

Foto la 18 minute de la nastere:

http://img266.echo.cx/my.php?image=carinaemilia2qq.jpg "

 

Crinuta, asta e mesaju' complet , de dimineata, vezi ca are poza, e dulcika rau aia mika!

Crissi, 39+

 

--------------------------------------------------------------------------------

Editat de - rdunare on 26/05/2005 07:49:46

 

 

crissi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 157
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Felicitari! sa va traiasca printesa si sa va bucurati de ea!

Abia astept sa ne povestesti pe larg cum a fost! Doctorul a venit la nastere in miezul noptii?

sanatate multa la amandoua si intoarcere grabnica acasa si pe forum.

alina si bebe 34 sapt +

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Sa aveti o saptamana excelenta !

Crinuta...injectiile pe care mi le-a dat Nayel sa le fac se numesc Fraxiparine ( 4 Fiole ) sunt anticoagulante...insa nu le-am facut din cauza banutilor ( costa 1 fiola = 1.635.200 lei )[bang]

Sunt tare necajita...nu stiu ce fac.

Pupici

 

pupina bulina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[mariaj]Crinuta, n -am nascut nimik...chiar ma simt ca Mutulika din Alba ca Zapada....adica codasha satului..

chiar ma gindeam azi de dimineata, ca miercuri intru in s.40, si iote, vin inca la munca, si nu va suparatatifetelor dar io nu mai nasc nimikkkk??[:D]

Nu prea stiu ce sa fac, cred ca pe 1 o sa l sun pe Nayel, sa vad ce zice... crezi ca ma cheama la declansare? parca ziceai ca daca n am colu' deschis , nu se poate face?? habar n am , dar, tre' sa fac ceva ca deja face toata lumea misto de mine la birou, ca cika sa mi plateasca totusi 2 salarii pe luna asta, ca vin insotzita, a inceput sa mi dea lumea de pomana cirese si capsuni, persoane pe care nu le cunosc si cu care n am vorbit in viata mea... Dar, probabil ca la ce moaka am acum si mai ales la ce burta.. nu poate nimeni sa bage ceva in gura de fatza cu mine.. ca arat precum catzeaua mea cit ii flutur osu' pe la nas..[:D]

Am observat insa ca pustiu' meu e f. agitat si a devenit chiar cotonogar de meserie[:D].. tinind cont de ce se intimpla in burta mea citeodata..n-o mai avea suficinet loc, sau si-o face ceva mobila ca s-a prins ca nu i am luat patutz inca..[:D], oricum e scandal mare acolo citeodata..

Pupici Multi

Crissi, 39+

 

crissi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...