Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

TIMISOARA, impreuna! (47)


Recommended Posts

Salutare Timisoara, Diana, imi pare rau de puiutul tau, eu nu ma pricep la infectii urinare asa ca mai bine tac decat sa bat campii cu gratie. Va doresc insanatosire grabnica si sa scapati de "varcolac" cat mai repede. Ana, aspirina saracului ai incercat? da' vezi ca inainte trebuie un vin fiert sau o tuica fiarta cu piper[cool]. Sanatate multa si insanatosire grabnica. Va pup in gasca si mai treceti pe aici! Silvana si Paul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 303
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neatza, Timisoara! Silvana, cu drag iti spun un sincer La multi ani fericiti...cu sanatate si implinirea celui mai frumos vis...stii tu care! [cheers][cheers][cheers] Ieri am avut o zi de cosmar...am plecat la 7 de acasa si am ajuns pe la 22. Ines e mucoasa, asa ca azi nu am dus-o la gradi...nu e grav, nu are febra, mananca, se joaca, dar e pe antibiotic, si o mai tin acasa vreo 2 zile... De ce mi-a fost frica n-am scapat...asta e... Ana e bolnava si Luana la fel...am vorbit aseara cu ea, are medical o saptamana... Le doresc sanatate la amandoua... Gabi pune lista cu sarbatoritii ...te rog...sa nu mai uit pe cineva... Voi ce mai ziceti nou? DORIS si[comoara]INES [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1"]Povestea printesei mele[/url] [url="www.ines.go.ro"]Portofoliu INES[/url] [url="http://community.webshots.com/user/ines_andrada"]POZE CU NOI[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ciao, fetelor! Diana scuza-ma te rog ca nu ti-am urat pana cum bun venit! O fac in acest moment. despre infectia urinara nici eu nu stiu sa-ti spun prea multe. Din fericire de o astfel de problema am fost scutiti cu Spiridusul. Eventual mai consulta un pediatru, eu ti-l recomand cu caldura pe dr. ilie Constantin, lucreaza la maternitatea bega si are cabinet particular pe Labirint. Are f.f. multa experienta si pana acum ne-a scos cu bine din toate problemele de sanatate ale Lorianei. O prietena care avea mari probleme cu fetita ei cu o infectie urinara a apelat si la un homeopat. Pentru alte chestii am dus si eu Spiridusul la ea ( e o dr. ) dar tratamentele ei sunt de lunga durata si eu nu am prea avut rabdare. daca vrei iti dau nr. de tel de la cabinet - se numeste Sf. Ecaterina - prietena mea sustine ca doar asa a reusit sa rezolve problema Ana aud ca esti bolnava in familie. Multa sanatate, fa-te repede bine ca iti simt lipsa!!! Doris imi pare rau si de problemele tale. Sunt zile din astea in care nimic nu se leaga. Am avut si eu una din astea chiar ieri. Silva eu tot trec pe aici, da fa-ti si tu timp de povesti. Ce mai face Spidermanul? Katik toata admiratia cum te descurci cu doi puiuti si casa pe cap. Inca o data multumesc de reteta, am scapat de afte. Poate te ia dentista mea de consultant stiintific! Trebuie sa plec in actiune! Vroiam doar sa va pove pe scurt ziua de ieri. treaba cat incape, printre altele un contract de semnat la o firma undeva lanaga gara.Merg pe jos ca fac economie la benzina si, in plus, face bine la siluea. cand ies de acolo vreau sa ajung in Sagului sa platesc dentistei. Ma urc din gresala intr-un 42 si ajung la naiba in praznic. O iau pe jos, ajung varza de obosita, ma controleaza si imi spune ca mai are de curatat o punguta de puroi. Anestezie, chin, vai si amar. Dupa, ametita si cu dureri de numa iau 43 pana in Traian. Am crezut ca lesin de la putoarea din el. La lucru orele cele mai aglomerate, plus alte alea de rezolvat. Seara eram gata. Noroc cu sotiorul ca a luat problema in mana si m-a dus in Mall. Am primit o bila de la Lush, o cuite mica de praline, si o carte faina. Pt. Spiridus am luat confeti de baie - era sa nu o mai scot din vana, atat de mult i-au placut - si o cartulie cu Peter Pan. Am mancat cascaval pane si am baut un pahar de bere. M-am remontat. Azi o iau de la capat. Va dores o zi frumoasa! Mamica de spiridus [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/danitin70/album?.dir=d601&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph/danitin70/my_photos"]Poze cu Loriana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare, danitin daca vrei poti sa-mi dai nr. de telfon de la dr. homeopata si sa-mi scri pe unde este caninetul. de dr. ilie am auzit ca este fiarte bun am si eu o prietena care are la ea copilul. deocamdata termin cu antibioticul asta si repet urocultura sa vedem ce surpriza o sa avem. sper ca buna. ana din pacate are concediu medical pina vineri si trebuie sa-mi beau cafeluta fara ea. va pupicesc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua fetelor! Fetelor daca se poate ajutati-ma si pe mine ... cu o confirmare[:D] Am facut comanda pe net la o firma din Timisoara care se ocupa cu componente PC. Acum as vrea sa stiu daca firma exista, este serioasa sau imi voi lua o mare teapa asteptand livrarea pana la adanci batraneti. Poate vreuna dintre voi a trecut pe acolo sau chiar cunoaste bine aceasta firma. Firma este: SC RASTERO SRL Calea Sagului Nr.1/12 Timisoara Jud:Timis Cod:300488 Va sunt recunoscatoare pt ajutorul acordat! Va multumesc mult!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

SILVANA draga, cu rusine maxima si cu mult drag iti urez in mod intarziat, dar din toata inima: LA MULTI ANI FERICITI si o suta de trandafiri albi pentru fiecare an frumos si fericit pe care sunt sigura ca il vei trai din plin! Diana, multumim de info despre Ana! Saracutele fete! Sa va faceti bine repede! Dolores, am pus lista [:D] Sorry, nu am apucat mai repede! Ursoaica, stai linistita, firma exista, totul este in regula. Doar ca patroana are un bebe mic si din cauza asta e posibil sa fie un delay la livrare. Nu stiu, dar ma interesez. Katik, mai stai si tu linistita, ca altfel de declaram mama eroina si super-gospodina. E mult de lucru cu doi copii, dar sa nu uiti de tine. Esti totusi un personaj esential in ecuatie. Danitin, draga mea, m-ai innebunit: ce confetti de baie? Vrem si noooi!!!![il] Mihi, dragam, sa stii ca mi-a ramas gandul la patul ala fain ce l-ai facut pentru baieti! Foooarte bine arata! Cred ca vor fi super-fericiti golanii tai! [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/coada_cometei/my_photos"] POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Off Topic: Ursoaica - asa cum a scris si gabi , suntem aici dar din cauza bblusului de numai 3 saptamani care-mi ocupa tot timpul , livrarile se fac acum o data pe saptamana.Daca e ceva urgent scrie-ne un e-mail si rezolvam cumva cat de repede se poate. On Topic : Gabi mercic de mesaj pe yahoo. Celorlalte fete va multumesc pt felicitarile adresate mie si lui Dragos.Nu am intrat deoarece profit de fiecare minutel si ......dorm dusa ....langa bblus.E foarte cuminte dar mancacios de nu-i adevarat. Va multumesc inca o data si revin cand ma lasa piticul. Roxi - Dragos Andrei 11 sept 2006 si [bonjovi] Rares Stelian 9. april.2002
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dia, am intrat asa scurt de la revedere sa vad daca mai zice cineva ceva si am vazut postarea ta. cabinetul lui Ilie e pe Labirint, daca ceri la informatii nr. de fix ti-l da, da raspunde cineva doar dupa amiaza spre seara. Da caut eu cand ajung acasa nr. de mobil si postez maine. idem pt homeopata, le am in agenda de acasa. Fetelor, am fost azi la inaugurarea Metro-ului de pe Sagului, refacut. E misto! Am vazut cateva chestii dupa care chiar jinduiesc, inclusiv bulbi de flori si seminte pe care mi le-as dori in gradina de la casuta. Da si altele. In schimb mi s-a dus in durere ziua de cura de slabire ca am mancat la tartine cu icre de Manciuria - boala mea - asa, pe saturate. Si crap pane, si salata de fructe de mare.... Da au fost taaare bune! M-am intalnit si cu tanti aia a noastra de la marketing, stiti voi povestile de groaza, e - a plecat din firma si acu se lauda cat de bine o duce. o intreb unde lucreaza si imi spune ca super bine, ca-si ia masina - ca mine ca doar nu doar sotul meu are acum salar mare - in sfarsit am crezut ca cel putin CNN a angajat-o. e, la final ma duc sa-mi iau ramas bun de la director si o vad cu oferta publicitara e la un ziar, Fotbal Vest! asa ca lapte si miere din parti. Acum imi e si mila de ea dar cand ma gandesc cate mizerii ne-a facut imi trece! Mamica de spiridus [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/danitin70/album?.dir=d601&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph/danitin70/my_photos"]Poze cu Loriana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iaca vin sa va pup de noapte buna... Fetelor am bateriile descarcate...oboseala asta doare rau...nus ce ma fac cred ca ma bantuie astenia...da-mi revin io... Pup bolnavii si copiii si femeile... am luat-o rau pe aratura...nici un psiholog de serviciu? Tanda ....unde esti?....aici Manda... mihi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...