Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

TIMISOARA, impreuna! (47)


Recommended Posts

Salutare Timisoara, Va multumesc pentru urari [pup] Dani, eu in cursul zilei nu prea am timp de intrat pe forum, daca nu intru dimineata la prima ora nu mai apuc. Sa inteleg ca ai scapat de individa care te enerva? Daca e asa, ma bucur ca te-ai mai linistit. Doris, cum e Ines? Mihi, mai lasa copii si cu sotu', ia-ti o pauza si reanimeaza-te. Te pup Gabi, musai sa ne intalnim, dar nu stiu cum [:I] Ma intreba cineva ce mai face Paul?Saru' mana de intrebare, e bine, la gradi, momentan nu a racit dar el e calit si chiar daca raceste face forma usoara. Va pup pe toate Silvana si Spidermanu' Paul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 303
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neatza, Timisoara! Silva, merci de intrebare...Ines e inca acasa, ia Ceclor, are doar muci,a vazut-o ieri Mihai , nu e grav, o forma usoara de rinita...asa ca maine mergem la gradi, sa nu ratam engleza.... O sa incepem un tratament cu IRS19 parca...asa ceva...stie cineva despre el detalii? L-ati folosit la copii? E bun? Imi pare rau de Ana, asta e...se fac ele bine... Danitin, cum te-ai tuns???scurt?? Bine ca ai scapat de animala aia... Mihi, cred ca avem nevoie de o intalneala, sa mai radem, sa iesim din cotidian, ce zici? Katik, zau, de multe ori ma intreb cum te descurci tu, Gabi, Mihi si Ana cu doi....ca eu cu una...si-mi cam prind urechile... Diana, Zinatul e f. bun, o sa-i treca, cu siguranta! Ionela, ce ma bucur ca ai mai scris si tu aici... Sa-ti traiasca printii si sa fie sanatosi! Gabi, mai fa o pauza... Sa aveti o zi buna... DORIS si[comoara]INES [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1"]Povestea printesei mele[/url] [url="www.ines.go.ro"]Portofoliu INES[/url] [url="http://community.webshots.com/user/ines_andrada"]POZE CU NOI[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetele! doris mama, stii cum se zice, nevoia te invata. cam asta este cind n-ai incotro. pupik la bolnavioara. si la krisztina i-a prescris dr irs 19 dar n-am apucat sa il dau pt. ca i-am dat altceva de genul ala inainte si nu e bine de amestecat. silvana, spor la trebi!!! mihi, hai mama linisteste-te un pic! iti teleportez un pic de putere din bruma pe care o mai am, poate te ajuta! danitin, bag de seama ca iti plac "alimentele" acvatice[;)]. sunt tare bune, si mie imi plac, indiferent despre ce vietuitoare este vorba.linga asa un meniu nu se face cura de slabire[^].[cool]ca ai scapat de acritura!!! ionela roxana, ce face bb? te-am vazut pe mess dar n-am vrut sa deranjez ca stiu cum e!![:D] gabi, nu pot sa stau linistita ca nu face nimeni treaba, din pacate nici singura nu se face[V]. tu stii cum e... ana, luana, multa sanatate!!! fiti cuminti si luati "dicamentele"!! pupici la tot poporul, sanatate la bolnaviori! Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert (19.08.2006) http://pg.photos.yahoo.com/ph/katiktm/album?.dir=e12f
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutti tutti, Multam de incurajari,dragelor....suntem acasica,in medical...cu mucii pana in calcaie...Luana isi revine incetisor...sper sa se refaca pana duminica ,ca tre' sa mergem la gradi. Silvana ,draga mea....cum mereu vorba cu "mai bine mai tarziu decat niciodata" functioneaza oricum ai lua-o...zic si eu LA MULTI ANI! si sa dea Domnul ca la implinirea unui secol de viata sa fim p-aici sa iti uram de bine! Apropos de aspirina:sa sti ca nu mai da rezultat aspirina saracului,e buna rau si scoate toxinele,la lka cate mutatii genetice au virusii astia....trebe ceva mai puternic... Va pup pe toate si mai vorbim.Sa fiti sanatoase! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, acum lucrez sa pun in sfarsiiiit albumul de poze de la ultima intalnire. Sau nu a fost ultima? Nu mai stiu [:D] IACA LINKUL: [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/coada_cometei/album?.dir=/39ddre2"]POZE INTALNIRE LA BANATEANA[/url] Noi suntem bine, sanatosi, Doamne-ajuta! Pupam toti bolnavii si speram sa se faca bine repejor! Mandico, esti o figura! Baga multe fructe si mai ales multe lichide! Nu ti-ar strica un pic de sport, asta ajuta cel mai bine la astenie. Danitin, pe cand mai pui si tu niste poze sa te mai vedem? [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/coada_cometei/my_photos"] POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saluti...tuti... Mai fetelor am vrut sa sterg aseara mesajul meu...da l-am lasat... Sa nu credetzi ca am ceva cu masculii...numa stitzi ca se face baza de femei asa ca aseara am facut io de ei...dar am sters partea aia... Al meu saracu ii la fel de obosit ca si mine...azi dimineatza la cinci a ajuns acasa...si mai e si racit de numa saracu... Azi am stat acasa cu mucosii mei si am dormit cot la cot cu ei... va pup pe toate...si mersi de sfaturi...da chiar v-am speriat dupa cum mi-azti raspuns[:D]... mihi zgubilitica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ciao, fetelor! Dia nr. de telefon de la cabinetul lui ILIE este 0726848127, da vezi ca nu are consultatii in fiecare zi. oricum e bine sa suni din timp ca e cam aglomerat. Eu merg marti cu Spiridusul la un control de rutina. raman datoare cu nr de homeopat, nu gasesc cartea de vizita. Vezi daca nu spune la informatii, e cabinetul Sf. Ecaterina pe Eneas. Sanatate puiutului! Doris sunt destul de scurt tunsa doar ca mie imi place mai ciufulit, cam cum are Laura Calaceanu si pe mine m-a facut mult mai cumintel. Mihi bine ca ai parasit butoiul cu melancolie, ca vreau sa intru eu in el! Glumesc, cu toate ca nici pe roze nu sunt, ma haraie inca maseaua aia si prapasitoasa cum sunt ma tem de vreo boala grava! Da las ca tot ne intalnim noi doua la o sedinta de masaj sau cosmetica! Gabi AS PUNE POZE!!! da sunt persecutata. La lucru nu avem cablu de date potrivit cu tel meu iar sotiorul nu isi face timp sa descarce pozele pe compu de acasa si sa le puna pe un CD. Si am asa niste poze faine cu focul din gradina de la casuta, cu strugurii si dovlecii de acolo, cu toamna aia de care va tot povesteam eu... Katik eu sunt de-a dreptul topita dupa acvatice. Sa vezi la Metro ce scoici totale au, si homari vii si caviar si somon si.... ce mai am plecat de acolo cu gura apa chit ca ma infuptasem dintr-o parte din produse. daca ar fi dupa mine numa asta as manca. Rar am insa ocazia sa le savurez cum se cuvine. Iti plac surimi de crab? Ana da luasi aspirina cu un vin fiert si dupa un masaj zdravan... ca asa e mai eficienta! Silva am scapat de acritura! Insa inima slaba cum sunt acum imi pare rau de ea si brusc, din scorpie, o vad femeie necajita. A cazut si ea din lac in put!Ma bucur ca Spidermanul e barbat rezistent! Ma mai desparte putina vreme de o chestie faina. pentru ca zilele frumoase sunt numarate am adunat fiecare de la lucru cate un ban, plus ce a mai dat seful si facem chef in curte: gratare, mititei, bere, etc. deja imi ploua in gura cand ma gandesc la ele!!! Pacatoasa de masea tot ma mai sacaie. Nu stiu ce sa zic, fie incearca sa iasa la suprafata, fie mai am ceva puroi sub ea, fie m-a tras curentul! Trebuie sa merg sa fac un interviu cu Cozmin Gusa si n-am nici un chef. Incerc sa-l pacalesc pe colegul meu care trebuia sa ma ajute cu coordonarea stirilor - si nu o face - sa mearga el. Na, ca va pupacesc si va doresc si voua o seara frumoasa!!! Mamica de spiridus [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/danitin70/album?.dir=d601&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph/danitin70/my_photos"]Poze cu Loriana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut iar, Ne e mai bine.Inca tusim,inca avem muci,dar ne revenim incetisor... Gabi,am vizionat pozele,am sa le salvez si eu saptamana viitoare,ca de acasa e bagarea degetului undeva.....Mah,sa ma diluez,hai?!Hai ca a fost tare chestia asta,i-am aratat si lui Marius...radea:mama,da' ce intalneli aveti voi...hehehehehe... Dana,ma intrebai ceva mai devreme ce faceam cu Ketonalu'.Pai ma durea capul si am luat,ca noi halim Ketonal pentru orice durere,e bun pentru orice...nu numai la maselute...Cand ne faceam maselele am halit si eu si Marius cred ca vreo 3 cutii de Ketonal... Pe Diana cred ca o sti,ca e colega de birou cu mine...hehehehe Diana....hai ca ne revenim.Face Hani cafa buna?!Hehehehehehehehe... Doris...saru-mana de urare!Incet-incet...ne facem noi bine.Cand punem de-o intalneala sa o chemam si pe Diana sa o cunoasteti?E o tipa super faina... Kati,pai suntem super cuminti si luam soripel si pastiutza...sa ne facem bine,sa nu mai tusim,sa nu mai curga nashiucu' si sa scapam de tempalatula.... Mihi,sanatate si la gorobetii tai mucosi...Mi-a aratat Diana poze cu praslea al tau....tare dulce! Mah fete,hai ca va las ,ca se lasa cu pedepse la mine.Branza buna in burduf de caine,adica Alex,tre' sa faca teme sustinut de suturi in fund...asa ca ma duc ca negociator intre masculii mei,ca se lasa cu trosneli p-orma. Va pup !Sa auzim de bine si numai sanatate! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, Ana nu am apucat astazi sa te sun datr ma bucur ca va faceti incetisor bine. Da Hani face buna cafeluta, dar de facpt ea deabia a asteptat sa vii tu din concediu de odihna si uite iarasi nu esti hi, hi,.............. Danitin multu pentru nr. de telefon si de informatia despre cab. Sf Ecaterina. Noi astazi suntem maibine ca si noi am tusit si am avut muci dar fara febra si meregm la gradi. Vreau sa va intreb fetelor daca si copii vostri ( nu stiu daca cineva are copil mai mare decit al meu 5 ani) la gradi la 5 ani este in grupa mare cu cea pregatitoare impreuna si deja incepe sa scrie. De ex. acuma o sapt. a inceput cu cifra 1. Mie mi se pare putin ca este prea devreme . Copii astia in clasa a V a o sa fie "studenti ", hi, hi, hi.[EU] Robert este impreuna la gradi cu ai lui Mihi cu Lori chiar in aceeasi grupa. va pup ca sunt tare obo pe miine dupa cafeluta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata timisoara! gata cafeaua! [cafea][cafea][cafea][cafea][cafea] ufff, inevitabilul s-a intimplat: s-a stricat vremea[q]. si imi vine sa dorm non-stop[q]. ana, ma bucur ca va reveniti incetisor! mai bagati niste lamiie si vit C cu propolis. pofta buna! danitin, si io, si io!!! drept urmare am pus-o de o sarbatoare: m-am dus la selgros si am luat un pachet de cockteil de fructe de mare si un pachet de surimi de crab, asa ca azi aia vom papa (ca de miine probabil mincam numai iaurt sa scoatem pirleala[:(]). tare mult imi plac chestiile astea. si numai cind le vad in poze si fac ca si ciinele lui pavlov[pofta]. am facut o data greseala sa ma uit prin cartile lui bogdan si am deschis la un capitol unde se scria despre retete. rau mi s-a facut nu alta. iti trimit o portie?[papica] mihi, ai grija de masculii tai da' ai grija si de tine ca dupa aia cine are grija de ei??? diana cum sinteti? cind mai faci o urocultura? sa ne spui cum stati! doris, voi mergeti la gradi sau mai boliti inca? gabi, cind ai un pic de timp, te rugam frumos o treci si pe diana pe listuta noastra? multumesc![flo] fetelor, ma duc sa mai fac cite ceva ca altfel adorm pe aici, cu capul pe taste[:D] [pup] la lume! Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert (19.08.2006) http://pg.photos.yahoo.com/ph/katiktm/album?.dir=e12f
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...