Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

TIMISOARA, impreuna! (47)


Recommended Posts

Saluti...acu am ajuns la servici si pap cornu cu iaurt... Am venit cu taxi... ca al meu sotz iar a venit pe la 3 cred azinoapte...are un proiect de gatat...asa ca acu el doarme... Copiii au inceput sa tuseasca...si ma enerveaza ca nu mai scapa de raceala asta...maine ii las acasa ca vin parintzii mei...si poate-si revin... Io abia alaltaieri am fost la mac sa fac rezervare pt sambata la ziua lui Arpi ...asa ca numa duminica dimi la 10 mai era liber...asta e...da mai bine acolo ca se distreaza si plus nu-mi mai bat io capu si nici nu-i exagerat de scump... Diana nu stiam ca deja scriu cifrele...apai nu ma mir atunci ca Lori nu mai vrea la gradi...io cred ca in clasa a 1-a am invatzat abia...Ma bucur ca voi suntetzi mai bine.. Danitin ...lasa butoiu ca te bat...nu suna rau oferta cu masajul...numa pt mine ca si multe rasfatzuri...sunt ca si fata morgana... Mai Katik ce tot vorbitzi voi acolo tu si Danitin...io n-am mancat niciodata ...ciudatzenii din alea...numa orez cu crevetzi care mi sau parut niste viermi mai mari si grasi...da am mancat totusi...Pai ar trebui sa facem o intalneala si sa merem sa mancam ciudatzenii din alea ca altfel io una o sa mor toanta...sa nu zic altfel... Odata ma hotarasem si io sa manc melci la un restaurant...si din pacate...sau fericire... n-or avut aia asa ceva... Katik...mersi de bruma de energie trimisa...se pare ca da roade... Ana...zici ca atzi vizionat pozele noastre...sanatate si voua... Gabi...pusi[pup] si mai da si tu pe aici ca esti tare scumpa la vedere...O sa fac poze la patutz...e super si nu a fost scump...4 mil...+ adus si montat inca 50ron...e de la Deva adus... Silvana urmez si io modelul tau...scriu dimineatza ca altfel nu mai ajung...acasa nu am loc de copii ca ba conduc masina...ba se uita la desene...si daca totusi ajung tarziu de tot vedetzi ce debitez... Doris...bine ca suntetzi mai bine...si nu zici tu rau ca o intalneala nu ar strica... ps...vreau sa urez Amutzei La multzi ani ...din suflet si imi cer scuze ca nu tzi-am urat mai devreme...chiar in 25 am postat da nu am stiut ca-i ziua ta...Sa fi iubita sa fi sanatoasa si sa ramai cu acelasi spirit tanar... Edi si tzie La multzi ani...sa cresti mare sanatos...D-zeu sa-tzi poarte de grija...Anda va doresc sa va bucuratzi de el... Silvana tzie tzi-am urat pe ms...da o mai fac odata acia...SA fi fericita, iubita si tot ce-tzi doresti tu... mihi [url="http://photos.yahoo.com/jakabmihaela"]POZE[/url] [foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 303
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare Timisoara, Ce vreme cacacioasa[xx(] Mey Ana, sa stii ca si mie mi-ar trebui ceva mai puternic[:D]... oricum trebe sa schimb ceva ca parca iar ma incearca o raceala si daca nu schimb tratamentu macar sa schimb personaju[hop] Kati si Dana, vai, mie nu-mi plac deloc chestiile de care vorbiti voi, nici nu pot sa le simt mirosu. Mihi, despre ce vorbesti tu? am baut a doua cafa pentru reanimare si tot n-am inteles Va pup Silvana si Spidermanu' Paul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza, Timisoara! Bey...ce harnice sunteti la scris...recunosc ca eu nu mai am timp nici sa mor...da va citesc...sa stiti asta... Ines e mai bine, da acum o las acasa pana vineri, nu ca ar fi grav, da am eu ceva probleme de rezolvat tare urgente si nu are cine sa o duca maine... Vreau sa va intreb ceva...am deschis un subiect si la parintii intreaba... Pediatrul ne-a recomndat IRS 19 spray nasal Ati folosit la copii? Ca am citit reactiile adverse si cam stau in dubii... Help pareri...ca e urgent... Hai ca mai intru mai tarziu sa va iau pe rand si sa ne hotaram cand punem de-o intalneala...ca nu se mai poate asa... DORIS si[comoara]INES [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1"]Povestea printesei mele[/url] [url="www.ines.go.ro"]Portofoliu INES[/url] [url="http://community.webshots.com/user/ines_andrada"]POZE CU NOI[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ciao, fetelor! Katik, merci de invitatie la delicatese si pofta buna si tie. Din pacate la mine acasa nu se prea da nimeni in vant dupa asa ceva asa incat numai daca iesim in oras apuc si eu sa pap. Intr-un an am fost la mare, in Constanta, la restaurantul din portul turistic - n-am sa uit niciodata surimiul de acolo. Doris - nu stiu nimic de spray-ul nazal de care vorbesti dar cumnatul meu, care e farmacist, zice in general ca reactiile adverse trecute in prospecte sunt mult exagerate, asa isi iau ei masuri de protectie. Dr. ce zice? Mihi - ce fata Morgana, ce vise, hai ca se poate din cand in cand sa ne mai rasfatam si noi. La mine problema e ca atunci cand sunt mai incarcata peste zi imi promit pt. seara un rasfat si seara sunt asa obo ca renunt la el... Gabi cred ca tie ti-am ramas datoare cu un raspuns. Tu intrebai de confeti de baie? Sunt asa, niste fulgi in forma de flori, super fain parfumati, care plutes pe apa si cand se topesc fac spuma. Afacerea arata bestial pentru ca atunci cand ii pui in apa pare ca faci baie cu petale de flori iar cand s-au topit ramane spuma parfumata.Pt o bai mare nu-i rentabil ca-s cam scumpi si cred ca trebuie o cutie intreaga dar pt. cadita Spiridusului ajung mai putini. Silva tot te combinam noi odata de un surimi, asta nici macar nu miroase a mare (asa tare) Ana ma bucur ca sunteti mai bine. In caz de dureri eu iau Nurofen forte. Dia ma bucur ca si la voi e mai bine. Din pacate azi de dimineata m-am trezit ca Spiridusul e mucos. Sper sa nu dea in raceala.... Hai sa va pove de cheful de ieri. Dupa ce s-a terminat cu stirile am iesit in curte, s-a facut foc mare, am prajit coaste si mititei - la noi soferul e maestru de ceremoni culinare, face niste bunatati super. Cand era activitatea in toi a venit vantul si ploaia. Am bagat repede masa sub copertina de la intrare si au adus baietii reflectoare din platou ca sa vada de gratare. Mai, a iesit o atmosfera super ... se vedeau stropii de ploaie in lumina reflectoarelor, mirosul de gratare, jarul ... Pe la 11 noaptea s-a spart gasca, eu chiar ma miram ca asa devreme ca pe vremea cand eram eu la inceput in t.v chefurile tineau mai mult. Da zic ca is copii buni ai mei si uite, se gandesc sa fie fresh a doua zi. Azi de dimi dezastru. Aflu ce s-a intamplat, de fapt. Baietii au simtit ca s-au cam pilit si au plecat ca sa nu-i vad eu. Au luat reporterii si au mers in Complex, de acolo in Unirii, cica s-au despartit abia pe la 4. Cel mai tare a fost ca unul dintre operatori si-a uitat cheile in poseta unei colege si s-a trezit pe la 5 ca pretena nu vrea sa-i deschida usa de la bloc ca-i beat. Asa ca a venit la sediu, a dormit pe aici, si azi dimi era numa in tricou si sort si temura de numa... Mamica de spiridus [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/danitin70/album?.dir=d601&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph/danitin70/my_photos"]Poze cu Loriana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saluti fete, Hai ca iar is pe fugile fugilor...mi s-au trezit gorobetii...si incepe nebuneala...Ieri vorbeam cu Diana la telefon si Luana,fata isteata ce mai?,cum nu vroia sa mai manance si eu insistam....a prins momentul ca nu eram atenta la ea,a luat canuta cu lapte si a varsat laptele in chiuveta de la bucatarie,iar canuta a asezat-o frumusel cu gura in jos pe tava de pahare...iar restul feliei cu pateu...zbirrr,drept in cosul de gunoi...Asa ca Luana si-a revenit:urla,tipa,se da cu curu' de pamant...joaca foitbal cu ta-su si fra-su in casa....Gata,de luni la gradi. Alex a furat-o si el,evident,insa i-am trantit imediat antibioticul in bot,ca avea gatul intepenit...si isi revine si el. Deci una peste alta suntem ok.Dragelor,sa stiti ca am tinut cont de sfaturile de "tratament cu aspirina din dotare"....si acum mai tusesc oleaca,pe ici pe colo.... Na,va pup si sa aveti o zi minunata!Si weekend super! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza, Timisoara! Vine toamna...in sfarsit... Haideti la cafea[cafea]...e gata si e fierbinte. Ana, ma bucur ca sunteti spre bine, mey...ce fata smechera ai... Si Ines e mai bine...asa ca luni la gradi, ca sa mai culegem si alte soiuri de virusi noi,[bang] de pe la altii....ca doar asa ne facem imunitate pe nervii mei...of....of...[neand] Ma tin tare...dar zau ca e groaznic. Sa va zic ceva important, e bine sa stiti. Am fost ieri cu Ines la engleza, am inscris-o la Mall, la gradinita de acolo, de doua ori pe saptamana cate o ora si jumatate. Pe usa, un mare anunt: cum ca...daca vedem ceva la copii nostri, tuse, febra, dureri abdominale, debut puernic, sa mergem urgent la medic, deoarece in oras exista o viroza puternica si ne rugau sa anuntam si la gradinitele unde ne merg copii. Comunicatul era de la Directia de sanatate Timis. Asa ca aveti grija...ce-i drept, stiam de o saptamana chestia asta... Dragelor, cand punem de o intalnire... Danitin, we urmator mergi iar la casuta? Ca sa vii si tu la intalnire...zi-ne cand nu mergi... Daca vreti, stabilim pe sambata viitoare, ce ziceti? Va pup, sa aveti un we fain! DORIS si[comoara]INES [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1"]Povestea printesei mele[/url] [url="www.ines.go.ro"]Portofoliu INES[/url] [url="http://community.webshots.com/user/ines_andrada"]POZE CU NOI[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, Am ajuns la lucru cam greu ca am adormit dimineata, am baut cafeluta, dar parca tot imi este somn. Robert iarasi este mucos si putin tuseste, culmea ca inca ii dau ZINNAT si el tot are muci, macar nu are febra. Oricum la gardi cind intri parca este un cor de tusa si de suflat nasul. Katik urocultura o repet dupa 10 zile de pauza cu antibioticul. Ma bucur ca nu a mai zis ca il ustura cind face pipi. Si mie mi-ar place sa va cunosc daca se mai organizeaza vreo intilnire. Va pupicesc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ciao! Eu am o yi tare naspa. Nu stiu de ce dar ma simt obosita+obasita, asa, de+mi vine sa pun capul pe birou. Dimi nu am venit la lucru, am stat acasa si am facut curatenie in dulpauri, pregatind garderoba de toamna. Da pe urma m+a luat sfarseala si m+am bagat in pat. Nu doar nimic doar ameteala si cap greu. Spiridusul smarcoceste, ii dau Nurofen si ii pun picaturi in nas. Ieri seara avea 37,3 dar e tare voioasa, nu pare afectata... Doris teoretic mergem sambata la casuta + ti+am pove ca al meu sotior vrea musai sa faca vin din cei 20 de ciorchini pe care cred ca ii avem in curte. S+a aprovizionat de pe la prieteni cu presa, butoi, damigeana, etc Sper sa ma pun pe picioare sa fiu in stare de ceva. Nu stiu daca lucra sapramana viitoare asa ca mai bie vorbim luni de intalneala acu is asa de ametita ca nici nu nimeresc tastele bine. Mamica de spiridus [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/danitin70/album?.dir=d601&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph/danitin70/my_photos"]Poze cu Loriana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Arpi!!! [s][s][s] Sa fii sanatos, cuminte si ascultator... Petrecere frumoasa iti dorum!!! Mihi draga, sa-ti traiasca printzul si sa-ti aduca in viata numai bucurii si impliniri! DORIS si[comoara]INES [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1"]Povestea printesei mele[/url] [url="www.ines.go.ro"]Portofoliu INES[/url] [url="http://community.webshots.com/user/ines_andrada"]POZE CU NOI[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...