Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

TIMISOARA, impreuna! (47)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by silvana75 Ana, vazui ca esti visatoare, deaia m-am si intors. A mai plans Luana la gradi?
[:D][:D][:D]....Ce sa fac si io???????...Pai da,a plans,normal...dar am introdus-o in clasa rapid,cand inca nu a realizat ca e acolo si am intins-o in doua secunde....Ce-o mai fi fot in spatele meu?Habar n-am.... Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 303
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neatza, Timisoara! Poftiti la cafea[cafea]...e fierbinte! A venit frigul...ce vreme... Mey, am vrut sa scriu aseara, dar am ajuns dupa 9 acasa si eram rupta... Danitin, de unde ai scos gandurile astea?[batcap] Mey...eu cred ca tie iti lipseste o intalnire cu noi,[colegi] asa ca vezi, sambata prezenta obligatorie...casuta nu pleaca de acolo, o gasesti in fiecare we, noi ne adunam mai greu, asa ca...[;)] Tot ce simti si ce gandesti este pe un fond de stres, asa ca incearca sa treci peste... Gabi a scris atat de frumos...incat zau, si eu am atatea greutati in perioada asta, dar dupa ce am citit ce a scris, asa un elan am luat[avion]... Ana, da mey, suntem carcotase, ce mai... Ines e un pic mai bine, dar inca ma gandesc cum voi face mai departe, de abia astept sa ne intalnim, ca am multe sa va zic, de fapt sa va cer pareri, chiar am nevoie de ele, ca de aia sunteti prietenele mele, sa nu ma lasati la greu, nu? Nu pot scrie aici ce si cum, sunt mai multe motive, asa ca pe sambata dezbatem problema, ok? Silva, fericito...ce bine ca Paul e rezistent...si cu vechime...nu ca noi, boboace cu muci... Gabi, cum ai petrecut de ziua ta? Auzi, sincer, mi-e dor sa ne mai scrii[hippi] Sper ca vii sambata ca daca nu mutam intalnirea la tine in scara blocului, ca mosii la sedinta de comitet...[grup] Sanatate la Lucas si la Eva... Diana, m-ai mai consolat, citind ca si al tau mergea la gradi ca si Ines, o saptamana da, una ba...[bang] Pai cu polipii e poveste lunga, daca vii sambata detaliem... Auzi, poti sa afli de sprayul acela de aloe, cum se numeste? Te rog... Mihi , poze nu pui? Dragelor, sa aveti o zi faina... DORIS si[comoara]INES [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1"]Povestea printesei mele[/url] [url="www.ines.go.ro"]Portofoliu INES[/url] [url="http://community.webshots.com/user/ines_andrada"]POZE CU NOI[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ciao, dragelor! Si va multumesc din tot sufletul. Nici nu va imaginati cat de bine mi-au facut cuvintele voastre... de la sapuneala zdravana primita de la Ana, la sincera ingrijorare a lui Dori, la Gabi care si-a deschis sufletul ramanand insa lucida si calma (asa cum o stim noi) si bineinteles draga mea Mihi, atat de ingrijorata pentru mine. Intre-adevar suntem IMPREUNA! Azi imi este mult mai bine. Am ascultat sfatul Anei si am cauat pe Google atac de panica. Toate simptomele se potriveau doar ca... nu ma panicasem. Poate s-au adunat in timp oboseli si nervi si stress si necazuri. Nu stiu! Dar am luat o hotarare! Trebuie sa-mi schimb stilul de viata. Sa nu mai pun la sufelt toate prostiile, sa incerc sa-mi rezerv cat de putin timp, da sa ife, si de rasfat, sa reduc drastic tigarile si cafeaua. Din pacate la mine merge net-ul ca c. si nici forumul nu e in cea mai buna zi a lui asa ca deocamdata ma opresc aici ca imi e frica sa nu se inchida brusc si sa pierd toata postarea. Inca o data insa va multumesc din tot sufletul si sa fiti sigure ca toate cuvintele voastre mi-au mers drept la inima (aia cu palpitatii!!!) Mamica de spiridus [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/danitin70/album?.dir=d601&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph/danitin70/my_photos"]Poze cu Loriana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, Azi dimineata iarasi am adormit m-am trezit pe la ora 7,30, si cind am vazut mi s-a facut rau ca m-a gindit ce vitza trebiie sa bag sa nu intirzii chiar asa de mult la lucru. L-am bagta pe zoli in priza, el este mai rau decit Robert la trezit trebuie sa-i spun de 10 sa se ridice din pat si eu atunci ma enervez[bang]. Doris colegul meu nu stie cum se cheama sprayul cu aloe dar se gaseste la magazinele naturiste mi-a zis. M-am uitat pe net si am gasit ceva : Spray Mecanic Aloe First ( 76% gel aloe si 11% plante medicinale) o sa mai caut. Dana ma bucur ca ti-ai revenit, ai dreptate nu trebuie sa pui totul la suflet, dar stiu ca este foarte greu, sa sti ca si eu ma gindesc uneori ca asa ar trebui. Citeodata si eu innebunesc, eu stau in aceeasi curte cu socri mei. Soacra-mea aproape toata dupa masa este la mine si se joaca cu Robert. De aia robert nu stie sa se joace singur si eu innebunesc. Ma enervez si ii zic la Robert ca daca nu se joaca si singur jucariile care sunt tone le arunc la gunoi. Si atunci incep sa strig la el, zoli imi spune ca sunt isterica............ Asa ca imi cam dau seama prin ce treci si tu , problema ta este poate de alta natura. dar eu sa sti ca nu ma mai enervez cit se poate. Gabi sa sti ca si eu ma mai gindesc la chestia cu sinii si pe mine ma mai dor din cind in cind si ma mai panichez, dar ma gindesc si eu la mama mea care a avut cancer la sin si i-a taiat sinul acuma vreo 13 ani si este ok , si bunica mea a murit din cauza asta in '74 pentru ca nu s-a lasat operata. Dar ma imbarbatez singura si merg mai departe. va pupicesc si va doresc o zi cit mai placuta Diana si [url="http://community.webshots.com/user/zoltan_robert"]Robert[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.... Dana draga,bine ca ti-ai insusit critica si ma bucur ca nu te-ai suparat...pupam fata sa-i treaca si poate ne vedem la o cana de vorbe sambata,ce zici? Doris...pai e minunat ca Ines isi revine...Luana si cu mine inca avem muci si tusim.Luanei ii dau sirop din muguri de pin si vad ca s-a mai diminuat tusea,iar noaptea nu mai am parte de concert de plamani...Dimineata la trezire e cam cantatoare...Pai la ce ora sa ne adunam sambata? Silvana,tu vii sambata? Ma fete........ce sa va mai zic?Mi se facu de-o intalneala de numa'.Hai sa ne intalnim sambata,ce ziceti?Ca m-am saturat de casa si de treaba....nu vreti?Faceti voi cumva macar de-o ora acolo sa ne vedem...Gabi,tu vii ?Anda?Mihi(hai ca n-o sa mori o ora fara puradei)?Dana-danitin?Alexa(mai stie cineva ceva de Dana-alexa?)Ciocolatica si Felicia?Simona Filipas oare ar vrea sa vina si ea? Intreb si eu ....Hai va pup! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sauti.. Io tocmai bag la ghiozdan, o salata cu rosii, salata, ardei, branza feta ceapa o uitai acasa... si intru scurt sa va pup... ana...sper sa pot veni sambata...ca mi-ar prinde si mie bine o escapada... danitin...am cautat dupa nr tau disperata...i-am trimis si email sotzului tau...dar o fi crezut ca sub numele meu se ascunde vreun amant si nu mi-a raspuns... tot doris e serverul de baza...io l-am avut pe pm dar cred ca l-am sters... prin ce ai trecut tu cred ca am trecut si io...numa ca io nu ma exteriorizez intotdeauna...adica mi-e jena sa ma plang...tre sa invatz de la tine si sa ma descarc...parca asa spunea psihologul ala... Ar fi bine sa reduci tutunul si cafeiul...ca numa te agita in loc sa te calmeze...io mai am bagat cate o pipa pe la intalniri... dar a doua zi m-am simtzit rau...dar parca atmosfera de acolo imi face pofta...imi aduce aminte de cand eram tanara si nelinistita...studenta...si bagam la greu cafele si tzigari...nu mai aveam bani si vindeam sticlele de suc din camera...da nu-mi luam de mancare...imi luam tzigari...[jamaica] noi suntem bine...tot intarziem la gradi si nu stiu ce scuze sa mai bag... doris...o sa pun si poze...da ca de obicei cand era mai fain...m-or lasat bateriile... kaaaaaaaaaaaaaaatik...nu mai zici nimik...? silvanaaaaaaaaaaaaaaaaaaa-scooby doowherer are you? va pup pe tate si o zi perfecta... mihi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danitin, ma bucur ca ti-ai revenit, si ca ai inteles ca aici suntem Impreuna... Na, pai dragelor, uitati cum sta treaba... Intalneala va fi sambata, 21 oct, ora 18 la Mall, in fata la trotuarul rulant. Pana acum au spus prezent: Ana Subsemnata Silvana Anda (vechiturile...)[:-)))] Diana??? Mihi??? Alexa( am vb cu ea, vineri imi da un raspuns) Gabi??? o luam pe sus... Danitin??? Cine o poate suna pe cioco? Hai va pup... DORIS si[comoara]INES [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1"]Povestea printesei mele[/url] [url="www.ines.go.ro"]Portofoliu INES[/url] [url="http://community.webshots.com/user/ines_andrada"]POZE CU NOI[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor! ma numesc Daria,locuiesc traiesc,ma desfasor[hippi] in Timisoara. N-am prea avut vreme sa scriu si aici, abia daca tin pasul la prichindei martie-aprilie 2005[8)]. Am nevoie de un sfat,of corz ,daca ma puteti ajuta[:I]. V-as ramane recunoscatoare[flo]. "noi, Daria si Mircea,luni facem 2 ani de casatorie[bis]. Si...fiti atente la ce m-am gandit. Sa rezerv o camera draguta,la un hotel de 3 stele, sa mergem acolo marti seara(luni nu se poate deoarece marti dimi Mircea are ex de soferit),sa ne relaxam si sa sarbatorim cuibariti intr-o camera draguta[pahar]. Asta daca gasesc una mai...deosebita. Am spus initial,ca vroiam in Buzias. Nu e departe dar totusi e mai...rupere de realitate decat in oras. Doar ca ,din cate am gasit pe net,sunt doar 3 hoteluri de 2 stele,de alea construite amu' 1500 ani,cu mobila veche si imbaxita. Si parca as vrea ceva mai deosebit. Mai departe de Buzias nu ma incumet sa plec cu masina(am carnet de doar 2 saptamani). daca aveti vreo alta idee salvatoare,daca ati auzit de vreun hotel dragut si accesibil(cam 1mil 500 mii),sau de vreo pensiune faina in Buzias...v-as ruga sa-mi spuneti negresit! multumiri anticipate![8)]" Daria[hippi] si tigrutul vesel, Brien [hc] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/dariaevelin/my_photos"]Poze frumoase cu noi[/url] [url="http://s89.photobucket.com/albums/k238/dariaevelin/"]filmulete dragute[/url] "Sa traiesti pe pamant poate fi scump, dar include o calatorie gratuita in jurul soarelui in fiecare an" -- Ashleigh Brilliant.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Timisoara, Daria, din pacate nu te pot ajuta cu idei, am avut si eu intr-un an asemenea ganduri dar am renuntat din cauza de bani. M-am uitat la pozele voastre si am constatat ca ne stim. Ne-am intalnit la nunta lui Florin (lucra la Coca-Cola pe vremea aia) in noiembrie anul trecut. Ati stat la masa vis-a-vis de noi. Mihi, sunt aici ingropata in hartii si hartiute. Dana, ma bucur ca te simti mai bine. Ne vedem sambata. Va pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata , Bah ce frigul naibii s-a pus....Azi dimineata am facut oleaca de piroane,nu cuie,chit ca ne-am imbracat adecvat.Si cum era in intarziere destul de mare,am uitat sa ii pun Luanei manusi si saracuta de ea statea cu palmisoarele impreunate de parca se ruga.Semana ca un ingeras roz,cu hainuta ei roz de iarna(Gabi ,de-ai sti ce frumos se asorteaza ghetutele cu hainuta Luanei) si cu obrajorii aia mititei rosii de frigul de afara....S-o mananci,nu alta,asa era de dulce!Si mi se rupea sufletul ca trebuie s-o scol cu noaptea in cap,s-o tarai jumatate de Timisoara cu doua autobuze pe frig,ca sa o duc la gradi...[bang] Doris,am facut vorbele acasa....asa ca ramane stabilit pentru sambata la 18.Vine si fata![:D] Silvana...iesi din hartii,ca o sa innebunesti,nu alta![:D] Mihi...pai e clar:ne vedem sambata.Da si tu aici o mana de ajutor,s-o convingem pe Diana sa vina si ea,ce zici?[:D] Daria,in primul rand LA MULTI ANI fericiti in continuare,sa aveti parte de mult bine si dragoste cat cuprinde,distractie maxima si aniversare frumoasa!Nici eu nu stiu cum sa te ajut,imi pare rau!Mie una niciodata nu mi-a trecut prin minte sa fac o asemenea surpriza,insa uite ca omu' cat traieste invata.[:D]Bafta la cautat si poate ca o sa reusesti sa afli ce doresti! Ei dragelor,va pup si sa auzim de bine![pup] Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...