Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi si copilasi de mai-iunie 2004 (45)


Recommended Posts

Multumesc Irinel,

tu nu prea ai mai pus poze noi, sper sa le vad pe cele de maine!

Va doresc petrecere frumoasa si Multi ani nazdravanului tau.

Oricum, mai revin si maine...V-ati mai intalnit cu Bianca?Lili ce mai face, parca nu a mai trecut pe aici (sau gresesc?)

 

Ana-Camelia si Sebastian (26 mai 2004)

Poze < 8 luni , > 8 luni

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Camelia sunt cam lenesa la pus poze, da sigur o sa pun poze de la chef. Cu Lili nu ne-am vazut, ne invitase de ziua Biancutei si tocmai atunci a facut Danut febra mare (era a doua zi de febra) si ne-a fost frica, nu stiam ce are si ne era teama sa nu ia si Bianca (in final a avut roseola, va povesteam eu atunci). Dar duminica vin si ei la petrecerea lui DAnut. Abia astept. Lili nu mai apuca sa intre pe forum, a inceput serviciul, cand ajunge acasa sta cat poate cu Bianca si mai sunt si alte treburi de facut. Cred ca ii e dor de voi, da n-are timp... Multumesc mult de urari, numai bine si tie si lui Sebi!

 

http://photos.yahoo.com/irinoiu

 

Irina si [copil] Daniel (28 Mai 2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen din USA, esti o scumpa, o dulce si un om adevarat. Tare mi-a placut cum i-ai spus lui Monet, ai toata admiratia mea pentru ceea ce sunteti. Ati trecut si voi prin multe si Dumnezeu v-a rasplatit prin minunea numita Ericutz.

Sa stii ca ne gindeam sa ne mutam in alta parte a Americii, aici verile sunt foarte calduroase, nu rezisti fara conditioner si-apoi sunt negri multi care chiar fiind de treaba, unii dintre ei nu sunt suficient de curati sau suficient de cuminti. Te pup si va urez sa aveti parte de tot binele din lume! Distractie placuta in Chicago!

 

Carmen din Iasi, ai un copil foarte frumos si scump care-ti seamana perfect! Ochisorii aceia albastri superbi va fringe multe inimi cu siguranta, parca te vad peste vreo 20 de ani cu inima plina si mandra de frumusetea de barbat ce va deveni puiutul tau de acum. Sa-ti fie sanatos si sa aveti o viata frumoasa!

 

Mamica de[copil]Explorator pe nume Patrick(31 mai,2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Camelia, scumpa, eu mi-am intzarcat baiatul cu o saptamana mai devreme de a implini un anisor ca nu ma mai suportam deja. Am inceput deja cu diete, defapt alimentatie echilibrata e, plus m-am inscris la un centru de fitnes. Deja ma simt mult mai bine. Antrenorul mi-a zis ca rezultatele se vor vedea dupa 2 luni, eu insa le-am vazut inca de la prima sedinta si n-ai idee ce entusiasm imi da. Am hotarit astfel pentru ca dietele te ajuta sa slabesti nu insa sa-ti intaresti muschii iar eu am nevoie de intarirea muschilor de la burta. Celulita dispare vazind cu ochii. Daca vrei ne putem sustine una pe alta, sau putem concura, eu vreau sa dau jos 10 kile.Ce zici?

 

Mamica de[copil]Explorator pe nume Patrick(31 mai,2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele!! Uff, nu mai apuc sa intru pe forum ca baietii mei sunt nazdravani. Adevarul e ca mergem afara prin parcuri de pe la 3 pana seara la 7-8. Pana la 3 gatesc si fac curat in casa si tot felul. Nu am apucat sa citesc ce ati mai scris si am ramas in urma.

 

Irinusha, la multi ani!!! Sa ai parte numai bucurii si fericire alaturi de baietii tai!!!!id="red">id="size4">

 

 

La multi ani Sebastian si Maria carolina!!! sa cresteti mari si sanatosi!!id="red"> id="size4">Mamicutelor, imi pare rau de intarzierea urarii.

 

-pt maine

La multi ani Daniel ce scump!!!! Sa cresti mari si voinic ca frumos esti deja!!! Irinel, sa-ti traiasca flacaul si sa va distrati maine la petrecere!!!

 

La multi ani Dragos!!! Sa ai parte numai de bucurii in viata!!!id="red">id="size4">

 

Dana, mamica de 2 baieti--Andrei(18 august-2000) si Stefan(21 Mai--2004)http://ca.pg.photos.yahoo.com/ph/danatent/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani sarbatoritilor!!

 

Bebe beca (cred ca tu ai intrebat daca fac vreo confuzie iertati-ma ca sunt obosita rau) sa-ti traisca funutul. Bandane se gasesc aproape la orice magazin de copii. Se poarta anul asta foarte tare. Noi i-am luat vreo 4 lui Cata diferite modele. Dar nu cred ca o sa gasesti un numar asa de mic pentru nou nascuti. Mai bine te orientezi spre o sepcuta de bebei draguta.

 

Eu am fost azi la Constanta. Am plecat la 5.30 din Bucuresti si la 13.30 eram innapoi. Am avut un proces la Tribunalul Constanta si am terminat repede. dar nu asta era treaba. Vreau sa va spun (apropo de Paloma care e pe la mare acum ) ca era o briza si mirosea a mare.. Si erau pescarusi.... Am fost si acum doua saptamani dar atunci nu am simtit ca sunt la mare. Si Tribunalul e foarte aproape de port, deci de mare. Dar mirosea a mare de nu-mi venea sa mai plec. De abia astept sa vina 9 iulie sa plecam la mare ca atunci ne-am luat bilet.

Ma duc sa ma culc ca vad tastele dublu. Va pup, noapte buna

 

Vanessa, Andutu (30.07.1997)si Catalin (13.06.2004)POZE NOI

POZE

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

plecam la new jersey - sa vedem cum o sa se comporte liuta pe masina timp de 5 ore. ca pe avion o fo' tare cuminte:). serios.

 

le urez cu intirziere la multi ani cu sanatate! lui rares, maria carolina si sebastian! pentru data de 26. sa cresteti frumosi, mari, destepti, harnici, cuminti, norocosi!id="size3">id="green">

 

si pentru azi, la multi ani, daniel! dragos! si voi, sa fiti sanatosi si cuminti si destepti si nemaipomeniti!id="green">id="size3">

 

pentru miine, la multi ani, norris!id="size3">id="green">

 

aici s-a facut o vreme asa bunaaaaaa, e cald si soare, va doresc si voua un weekend tot asa de frumos:). noi avem si luni liber, ca e memorial day! iuhu! dar luni vom fi deja acasa, sean vrea sa cumparam un grill pentru afara - eu n-am fost adepta pina acum, dar parca acuma orice intentie de mincare imi face pofta. am uitat sa va spun ca maninc ca o scrofita tot ce apuc. aiaiaiai......

 

pupici [pup]

 

mona, [copil] lia (24.04.2004) si simburelu' mic (17+)

VACANTAid="red">

 

site-ul nostru asa s-a nascut liaid="orange">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

atita tot am zis ca n-o sa uit, na, c-o trecut o zi!

la multi ani, irinusha! sa fii sanatoasa si fericita linga barbatii tai! sa stii ca mi-ai fost in minte cu ziua ta de prin 20 mai:)!!id="size4">id="red">

 

pupici!

 

mona, [copil] lia (24.04.2004) si simburelu' mic (17+)

VACANTAid="red">

 

site-ul nostru asa s-a nascut liaid="orange">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

VAi Monet ce draguta ai fost! In afara de mama (e in Romania si am vorbit azi la telefon) numai voi mi-ati facut de azi urari pentru pitic. Sa aveti o calatorie minunata, sunt convinsa ca Liuta o sa fie fetita cuminte ca intotdeauna. Apropos de grill, puteti face si legume pe el, asa ca nu-i chiar asa de nociv :-) (Mie imi plac si shrimpii, desi la incpeut ma uitam cu scarba la ei, am devenit fan :-)). Pupici dulci.

 

http://photos.yahoo.com/irinoiu

 

Irina si [copil] Daniel (28 Mai 2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...