Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi si copilasi de mai-iunie 2004 (45)


Recommended Posts

La multi ani tuturor copilasilor de ziua lor!!! Sa ne traiti si sa fiti fericiti!!! [cheers]id="size3">id="red">

 

Eu nu prea apuc sa va citesc din urma ... am bagat ochiul la ce a mai scris Adriana Popescu si m-am intristat iar si mi s-a dus si timpul ... cine m-o fi pus, ca oricum nu pot face nimic :(

 

Alus, insanatosire grabnica!!! Ai grija de tine si lasa-l pe sot sa se ocupe de Julia. Te pup sa-ti treaca repede!!!

 

Alina, sincere condoleante!!!

Felicitari si ptr. fetita umblareata!!! Cred ca te-a vazut trista si a vrut sa-ti faca o surpriza ... asa da fetita buna! :)

 

Madisor, cum a iesit orezul? Daca-i bun, vrem si noi reteta :)

Si inca o data felicitari ptr. copiii tai talentati si frumosi! :)

 

Madutza, imi pare rau de ce ti s-a intamplat. E nasol cu mastita, ca am patit-o si eu si stiu ca nu-i frumos deloc. Cum ai suportat injectiile contra lactatiei, ca mie nu mi-au priit deloc. Si deci ai intacat-o pe Anuca, nu-i mai dai deloc san? Saru'mana de felicitare! :) ... si eu de abia astept sa ne vedem ... nu mai e mult deloc!

 

Paloma, am vazut ieri pozele. Ai o grasunica frumoasa foc, sa-ti traiasca. Ce-a mai super poza e aceea, cand e Cristina plina de nisip ... poza bust. E nostima rau de tot ... si vad ca deja face cuceriri :)

 

Irinel, na, am avut si eu o zi mai nasolica, cu draci pe toti si pe toate ... mi-a trecut, ca la mine oricum nu tine mult :)

O sa-i transmit salutarile tale Tutusicai :) ... mi-a trimis niste poze cu Ubi (asa-i spun lui Cristian) si cu Raulisca Frisca si pot spune ca are doi baieti reusiti! Mi-au placut amandoi :)

 

[?]O intrebare la voi: acum ca majoritatea copiilor au facut anul, ii mai felicitam la fiecare luna implinita? Ca mi se pare prea de tot ... doar parerea mea ... eu oricum nu o mai fac, zic ca acum anul e mai important ... na, sper ca n-am suparat pe nimeni :)

Si alta intrebare: de Eryka chiar nu stiti nimic?

Si ca tot incepui cu intrebarile: ai vostri copii cum dorm? Ca al meu doarme in genunchi si mi se pare ciudat de tot. Adica sta in genunchi, curisorul e in aer, e distanta intre burtica si pat de cateva degete, pieptul mai e pe pat ... si doarme asa, n-are treaba.

Si tot eu: pe la 11 luni am vazut gingia sparta si in dreapta si in stanga de cei doi dinti de jos ... dintele din stanga a iesit, cel din dreapta ioc. Cand mai prind - ca nu ma lasa deloc - vad ca-i tot plesnita gingia in stanga, dar dintele tot nu iese. E normal? [?]

Gata cu intrebarile. Va pupic si mai vorbim!!! O zi faina! id="blue">

 

[:o)] Irinusha & [bonjovi] Cris id="blue"> (03.05.04)

poze , pozilici si

poze de vacanta id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Si tot nu ati scapat :)

Ca tot veni luna iunie, nu-i prea devreme sa va propun o intalnire! Barem cu mamicile din Bucuresti. Promit ca o iau pe Madutza pe sus - de vrea sau nu ;) - si venim amandoua, cu copilasii si sotii daca vor, la Bucuresti sa ne vedem si sa ne cunoastem live. Propun o intalnire undeva la aer liber, sa avem spatiu sa ne "desfasuram", sa bem ceva, poate sa si mancam, sa se joace copiii, noi sa stam la o vorba ... nu prea mai stiu Bucuresti-ul, dar sigur gasiti voi un locsor bun. Si ca sa gasim o data buna ptr. mai multe dintre noi, am deschis subiectul asta asa devreme. Eu propun urmatoarele zile: marti 28 iunie, miercuri 29 iunie, joi 30 iunie. Noi ajungem pe 26 iunie, seara, luni avem si noi nevoie de timp sa ne dezmeticim, sa ne salutam familia si prietenii, dar de marti am putea (sper sa nu ma bata Boby ;)) ... vineri am nevoie de timp ptr. pregatirile petrecerii de mot ptr. Cris ... iar a doua saptamana poate plecam si noi undeva ... na, ca sa intelegeti datele propuse. Ce ziceti? Cine vrea, cine poate???? Facem o listuta?

Eu zic saru'mana de rabdare si sper ca se inscriu multe mamici pe listuta de intalnire!!! id="size3">id="blue">

 

[:o)] Irinusha & [bonjovi] Cris id="blue"> (03.05.04)

poze , pozilici si

poze de vacanta id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani, patrick!id="size3">id="blue"> pentru ieri.... sa cresti mare si frumos si sanatos!!

 

irinusha, sa stii ca de vreo doua saptamini lia doarme asa cum zici de cris. la inceput, o tot trageam si-o 'indreptam', da' ea tot la loc se punea!:) asa c-am lasat-o si nici nu m-am mai gindit ca nu-i e comod. o fi vreo moda la copiii de un an:):).

ce fain ca te mai convorbesti cu tutus. si ma bucur s-aud ca-i bine, cu baietii ei.

 

irinel, ai inceput serviciul. of, of, acuma o sa-ti fie un piculet mai greu, dar iti intri tu in rutina. cu cine sta daniel? sint sigura ca ne-ai zis, da' io nu-s pe faza totdeauna:). ma ierti. oricum, pupici.

 

madutza, pupici tie si mariucai. mi-e dor de voi!

 

alina, condoleante, stiu cum e sa pierzi pe cineva asa apropiat - bunicii mei dragi au murit cind au am avut 14 si 15 ani - ei ma crescusera....

felicitari pentru alexandra umblareata. asa-i ce scumpa e?:)

 

lia se perinda peste tot, afara, inauntru, pe pietris, prin iarba, prin noroaie:) - e deja experta. sa stiti ca e foarte precauta cum calca si de-aia pare sigura pe ea. nu stiu cum o fi exersat:).

 

daca scrieti mult nu pot tine pasul cu voi si de-aia imi cer iertare.

 

va pup.

 

oooo, l-am simtit pe simburel in burtica - plip-plip-plip:), azi.

 

mona, [copil] lia (24.04.2004) si simburelu' mic (18fix)

VACANTAid="red">

 

site-ul nostru asa s-a nascut liaid="orange">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Irinusha, si Rebeca doarme la fel si este tare simpatica. O sa pun si o poza in cateva zile...

Ce bine ar fi daca ne-am intalni... Eu sunt mai mult decat pro!

 

Azi noapte iar s-a trezt pitica pe la 2. Nu a mai facut figura asta de ceva timp...

 

Ioana si [copil] Rebeca

 

http://community.webshots.com/user/bebebeca

http://community.webshots.com/user/bebeca2004

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...