Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici/tatici din Timisoara (4)


Recommended Posts

[hia],

 

Oana: De cand avem echipa de valoare, imi place si mie sa ma uit cum joaca POLI. Si sotul se mira, nu stia ce microbista se ascunde in mine! " HAIDE POLI!!!!!!!"

 

Doris: Ti-ai facut testul? E cu ochi? Asa ma intreba nasa-mea imediat dupa nunta, de cate ori ii spuneam ca mie greata sau ca am pofte!

 

Giova: Hai ca acus trec si greturile! Si cand te bucuri ca ai scapat de ele, vin altele!!!!!!! Dar dupa 9 luni cine o sa fie "happy"?

 

Gabirus: Felicitari pentru bb2! Cu orice eco poate sa-ti spuna atatea lucruri despre bb? Si eu merg la control saptamana asta, sper sa fie totul OK cu bb! Eu am o problema cu picioarele: ma ustura de mor!!!!!! As umbla desculta pe gresie, daca as scapa de gura lu' Alex! De umflat nu prea mi se umfla ca stau de cate ori am ocazia cu ele cocotate.

 

Oana: Cum stai cu pregatirile? Sunteti pe ultima suta de metri!

 

[pup][pup],

Ne mai auzim,

Mary si bb 23+

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Salutare![hia]

 

Vad ca ati petrecut bine la sfarsitul saptamanii.

Giova,id="red"> sa ne spui cat a mai crescut bb dupa ce mergi la eco!

Silvana,id="orange"> nici tu nu esti hotarata pentru bb2?

Fetelor, mi-a intarziat cam 10 zile, si am niste dureri de sani ingrozitoare!

Eu mai sper sa nu fie decat rezultatul faptului ca fac o pauza de pilule si poate organismul face fite!

Daca s-ar intampla sa fiu insarcinata, chiar nu stiu cum as reactiona,eu nu mai vreau alt copil.

Pe Ines am adus-o pe lume dupa 6 ani de tratamente si o cezariana foarte grea.

Eu inca nu am uitat, nici asta, nici faptul ca pana la 9 luni, nu am dormit nici 2 ore legate intr-o noapte...

Eram ca Zombi![soc]

Nici nu mi-am revenit bine, si s-o iau de la capat...

Nici nu vreau sa ma gandesc!

 

Referitor la intalnirea noastra, vad ca se anunta fetele ca pot veni fara anexe!!!

Uraaaa!!!

Propun sa ne intalnim in P-ta Uniriiid="size2">id="red">, la Fantanaid="size2">id="purple">, la ora 18.id="size2">id="blue">

Ca sa ne recunoastem toate, haideti sa venim cu ceva in mana,nu stiu, dati o idee(o floare mica...)

Cine este de acord, si vine sigur, de preferat fara anexe(sa ne distram si noi,[bere][disco][cool] ca meritam...), sa se anunte ,strigati PREZENT!

 

Doris [mamica] si printesa mea, Ines [copil]

 

Poze cu micuta Ines:

http://community.webshots.com/user/ines_andrada

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, fetelor, ce sa va zic, sunt de rasul lumii! Mai sunt 5 zile pana la botez si noi nu am impartit toate invitatiile [bang].Asta e grav pentru ca azi m-a sunat tipa de la restaurant sa ii spun cate persoane vor fi si eu bineinteles ca nu stiu.

DAR, cel mai grav e ca nu am ce sa imbrac!Am fost sambata sa imi cumpar ceva.Nu am gasit aproape nimic care sa imi placa.Am vazut un compleu dragut, modern, la Leonard, dar nu aveau marimea mea de acum [bang][bang][bang].Am fost in Terra si Kappa.

Unde as putea sa gasesc ceva dragut?

Giova, botezul il facem la Rustic Club.

Ce sa va spun ca tot sambata am fost cu nasa sa ii cumpere rochita Letitiei.Numai naspeturi am vazut.Pana la urma am cumparat saten, danteluta, trandafirasi, panglicuta si ii coase rochita bunica mea care e croitoreasa.Bineinteles, eu ii creez modelul[:D].Abia astept sa fie botezul si sa facem poze.

 

 

http://community.webshots.com/user/oanamucenicu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana: La "A&A CONCEPTION sau COLLECTION" nu ai gasit nimic care sa-ti placa? Magazinul e in TERRA, iar croitoria pe Gh. LAZAR, cum mergi catre sala de sport. Iti modifica pe loc. Eu am vazut modele super si unicat!

La D'ALICIA tot pe Gh. Lazar. Langa salonul de coafura Igiena, din centru, pe langa MERCUR sunt cateva magazine. In BEGA la magazinul de prezentare a creatoarei Elena LASLEAN din Arad. Are modele deosebite. Pe langa BEGA sunt ceva magazine dragute, pe langa CLINICILE NOI!

 

 

Sper sa-ti fie de ajutor,

 

Mary si bb 23+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doris-Alina, nici eu nu sunt hotarata pentru bb2, dar daca as ramane gravida cu siguranta l-as face. Am inceput sa fac lista cu argumente pro si contra bb2. Lucrul cel mai important pentru "contra" ar fi spatiul. Noi locuim cu parintii mei, cei drept avem 3 camere, dar sunt asezate stil vagon si Paul inca doarme cu noi in camera, camera din mijloc fiind de trecere. Celalalt "contra" ar fi problemele care le am la coloana. Coloana mea nu mai suporta o sarcina.

Si acum argumentul pro, care este mai important: va avea un frate/sora, nu va fi singur. Eu am o sora, sotul are 2 frati si o sora, deci amandoi cunoastem sentimentul care leaga doi frati, ceea ce e minunat!

Inca nu stiu ce vom face, anul asta schimb prefixul si ar fi cazul sa iau o hotarare.

Nu ma sperie perioada sarcinii, nasterea sau cresterea lui. Am avut o sarcina foarte usoara, nasterea a fost mai grea dar am uitat in momentul cand mi-au pus mogaldeata in brate si cum locuim cu ai mei am si ajutorul parintilor mei dar si ajutorul mamei sotului.

Oana, nu stiu pe unde ai putea gasii costumas/rochie pentru botez. La Bega ai fost? Am mai ceva dragut la D'Alisia pe str. Ghe. Lazar.

Oana si Mary, haide poli!!

Inca nu stiu sa va spun daca pot veni la intalnire cu sau fara Paul. De venit, vin, dar nu stiu daca singura sau cu Paul.

 

Silvana si Paul

http://photos.yahoo.com/silvana_popovici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, am deschis CAPITOLUL 5id="red">id="Arial Black">! Va invit sa migrati acolo sa continuam barfa.

 

Si Doris, sa nu te prezinti fara rezultatul la test! Cuuum? Ti-a intarziat 10 zile si inca nu ai facut test? Pai eu cred ca umblam in zig-zag pe pereti deja .... Hai, te rog frumos, stii ca nu am voie sa ma stresez! [:D][:D][:D]

 

Gabi, mamikul Evei si al baietelului din burtic, 30 sapt.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/coada_cometei/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...