Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici/tatici din Timisoara (4)


Recommended Posts

Buna dimineata banatence ! Hop si eu [si-eu] ! N-am mai venit c-am asteptat sa treaca valul [surf]voturilor si sincer n-am mai avut nici un chef din cauza celor intamplate-n jud timis [:(]! Am asteptat sa se mai clarifice treburile pe-acolo ca sa mai am chef de "scris" ! Acum totul e ... spre bine , ca sa spunem asa , chiar daca viata nu-i usoara celor incercati de acele inundatii ! Mama e bine si bunica la fel [:)], asta este un lucru f important ptr mine in prezent si ma [ruga] sa fie bine si lucrurile sa se indrepte cat mai repede-n favoarea tuturor [flo] ! Cel mai rau ma doare ca nu-i voi putea vedea anul acesta , din cauza "carantinei" , a epidemiilor posibile , noi nu riscam nimic , ne punem pofta-n cui si vom vedea la anul , daca totul va fi bine !!!

DORISid="red"> nu-nteleg de ce spui ca alta fetita va fi castigatoarea concursului la 1-3 ani , fetita ta este-n frunte [olala] cu [wow] multe " % id="blue">"...id="size4"> fata de cea de care zici doara , nu ? Hai nu-ti pierde curajul pe care l-ai avut pana acuma , esti o luptatoare [duel]si te-ai batut ca o leoaica ptr cei 3 puiuti [colegi], BRAVOid="green"> id="size5"> ai incredere-n tine si-n continuare totul va fi ok [majoreta]!!!

Felicitari deasemenea mamicilor cu copilasii participanti [copil][copil][copil], GABI ZOEid="red"> si numai bine si un [pup]dulce voua si tuturor ! [;)] [hia]

Sa cante "vinul" [pahar]si sa "curga" muzica[bum][batetoba][cri][harp][cor] si sa faceti un chef sa-l , aud pana aici [disco] ...[:-)))]

Pa Aileene[zana]+Alexandre[RO]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Aileene, cum sa nu fiu necajita si demoralizata, cand, se intampla faze ca asta:[help]

 

Cum va explicati ca desi votarea s-a inchis de ieri, Patricia Ursu avea ieri dupa inchidere, 14, ceva si acum are 15, ceva, iar la Ines au scazut procentele desi votarea e inchisa?

 

Mai trebuie sa argumentez inca o data ca ea va castiga???

 

Doris [mamica] si printesa mea, Ines [copil]

 

Poze cu micuta Ines:

http://community.webshots.com/user/ines_andrada

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabita, hai sa-ti spun ca mi-am revenit, sunt din nou Doris aia vesela si glumeata pe care o stie toata lumea.[olala]

De suparare, aseara, am baut singura o bere, na, ca sa uit![berica]

 

Stii ce ma gandeam?

Ce-ar fi sa le trimit la redactie, un colet, [am] pe care sa scriu:

CADOU PENTRU JURIUid="red">

Stii ce vreau sa pun acolo?

4 perechi de ochelari, din aceea pentru miopi, si o lupa performanta!

 

Si bineinteles sa sciu:[ilp]

 

A se folosi neaparat, pentru bune rezultate folositi si lupa!

Va va influenta mult in alegerea castigatorilor!

 

[:D][:D][:D][:D][:D]

 

 

Doris [mamica] si printesa mea, Ines [copil]

 

Poze cu micuta Ines:

http://community.webshots.com/user/ines_andrada

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doris id="red"> imi pare rau , nu mai stiu ce sa zic !Ai pus prea mult suflet in acest VOT si acum platesti pretul care e f scump , stiu si-mi dau seama ce-i in sufletul tau [:(]!Oricum sa-ti traiasca fetita si sa ai moroc de ea , pentru tine va fi mereu PRIMAid="red"> in toate , te [pup]si pe tine si pe ea , printesa TA pentru care-ai facut maximum ...! Scuze dac-am fost un pic cam "galagioasa" cu sustinerile mele , dar am vrut pur si simplu sa-ti tin galerie , tie si restul mamelor ( adica copiilor vostrii ) ! Numai bine si un gand bun de...departe , tare-as vrea ca intr-o buna zi sa ne putem intalni si sa va cunosc si eu ca tare-mi sunteti dragi , sunteti toate niste luptatoare si va [i] [hia]Aileene
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna la mamici si burtici!

 

Nu am mai postat cam de multishor. Noi am fost la control sapt trecuta si totul e ok. Avem la 35 de sapt 2450gsi ne-a mai crescut DNP-ul cu cateva zile, dar sunt curioasa cum o sa fie cand mergem iar la echo acum miercuri.In rest bebitzul e la locul lui,cu capul in jos, mai avem din cand in cand arsuri.

 

Vad ca va luptati de zor cu voturi si toate cele. Acum am si eu PM si sa-mi spune-ti si mie cum se voteaza ( cand o fi cazul).

O intalnire imi surade si mie numai sa va hotarati mai repede pana nu iese bb afara ca apoi mai asteptam un pic.

 

Va pupam,

 

Amutza + bb[bibe]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doris, ma bucur ca esti mai bine. Dar tin sa te contrazic la pariu: nu cred ca vor acorda premiul Evei la categoria ei, pentru ca a mai castigat si anul trecut. In rest, de acord cu tine. [:D] Hai, ca nu vreau sa ramai singura cu pariul.

 

Aileene si noi ne-am bucura sa vii in vizita [hia][RO]. Poate la anul?

 

Ce cald s-a facut! Vreau la balaceala, macar la iarba verde![beach][marinar][pepsi]

 

Gabi, mamikul Evei si al baietelului din burtic, 30 sapt.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/coada_cometei/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia],

 

Felicitari pentru modul in care va sustineti copilasi!

Doris: geniala ideea! Esti cumva in zodia leu?

 

Giulia: Distractie maxima la botez, vremea tine cu voi. E super la TUNNEL.

 

Aileene: Sunt alaturi de tine! Sa speram ca autoritatile nu vor uita de promisiunile facute si totul se va rezolva cat mai repede cu putinta, pentru ca cei afectati de inundatii sa-si poata relua viata de zi cu zi. Desi ma indoiesc ca vor reusi sa treaca prea usor peste necazul care s-a abatut peste ei!

 

Amutza: cum ti-ai facut PM? Eu ma chinui de ceva timp, dar nu am reusit!

 

[pup],

Mary si bb 22+

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

URAAAAA!!!id="size6">id="red">

AM CASTIGAT!!!id="size6">id="blue">

 

[bum][bum][bum] [bis][cri][harp][cheers][cool][disco][dual][grup][bere][berica][olala][olala][olala][pahar][roker][:p][soc][i][hc][ups][ups][ups][ups]

 

 

Vizitatorii portalului au votat micutii înscrisi la fiecare categorie iar vineri juriul a ales cel mai frumos copil dintre primii trei votati on-line si sa stabileasca clasamentul final. Naturaletea celor mici, dezinvoltura lor au facut ca misiunea juriului sa fie una extrem de dificila.

 

 

Juriul a fost format din Monica Aghiciuc, Alexandru Das, redactor, Adrian Luput, redactor sef , Loredana Ghejan, manager si Ionela Luchian.

La baieti, categoria 0 - 1 ani id="blue">a fost câstigata de George Eduard Colac, în timp ce Alex Cioba id="size3">id="blue">s-a clasat pe locul al doileaid="blue">, iar Raul Danciu pe locul III. La categoria 1 - 3 ani, locul I a fost ocupat de Flavius Hamat, locul II de Mario Cserni, iar locul III de Robert Kohonitz. Caius Belcescu a câstigat locul I la categoria 4-8 ani.

 

La aceeasi categorie, pe locul II s-a clasat Cristian Takacs, iar pe locul III Vlad Iovan.

Cristiana Maria Tapu a fost desemnata câstigatoarea categoriei 0-1 ani la fetite. La aceasta categorie, pe locul II s-a clasat Thea Marconi iar pe locul III, Cella Maria Goleanu.

La categoria 1 - 3 aniid="red">, concursul a fost câstigat de Andrada Bungauid="size3">id="red">. Pe locul al doilea s-a situat Maria Alexia, iar pe locul III, Patricia Ursu.

Eva Rus id="red">id="size3">s-a clasat pe locul Iid="orange"> la categoria 4 - 8 ani, urmata de Teona David, pe locul II, si de Amanda Chincea, pe locul al III-lea.

Cei 18 câstigatori si parintii lor sunt asteptati miercuri, 1 iunie, la redactie, la ora 15, pentru a-si ridica diploma si premiul, reprezentat de hainute.

 

Le multumim tuturor celor care au participat la acest concurs.

 

 

Acesta a fost ultimul material aparut azi.

 

Inca o data, mii de multumiri, [flo][flo][flo] tuturor celor care ne-ati ajutat, votat si sustinut, Timisoarence sau nu,iar dupa data de

1 iunie, va vom trimite pozele sa-i admirati!

 

Intr-adevar, azi e o zi frumoasa atat afara, cat si in sufletele noastre.

E o mare realizare, care nu am fi putut-o avea fara voi, mamici minunate si sufletiste!

[si-eu][dc]

 

Si fiindca am promis si sunt parolista( zodia fecioarei),cine doreste sa se inscrie pe lista pentru schimbarea look-ului???[afro]

 

 

Iar de baut, pe bune o facem lata la a doua intalnire.

As fi vrut sa o organizam de 1 iunie, dar noi vom fi la premiere, dar ce ziceti de data 4(sambata)id="red"> sau 5 (duminica)id="red"> iunie?

 

S-a propus, daca sunteti toate de acord, sa venim singure, fara anexe, [copil][bb] ca s-o facem lata, lata!!!

 

[alcool][alcool][cheers][dual][bere][berica][papica][pahar][pepsi][soc][ups][ups][ups][medic]

 

Sa mai stea si taticii, bunicii cu ei.

Aveti timp sa gasiti doica pana atunci.[grasa]

La locatie ma gandesc eu si va voi comunica!

 

 

 

 

 

 

 

Doris [mamica] si printesa mea, Ines [copil]

 

Poze cu micuta Ines:

http://community.webshots.com/user/ines_andrada

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...