Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici/tatici din Timisoara (4)


Recommended Posts

Gabi, puteam sa jur ca tu esti si mai ales ca inainte de a scrie citisem mesajul tau in care spuneai ca ai fost la inghetata. Atunci am zis, gata ea e! Eeee, n-a fost sa fie. Dar iti spun, cateva secunde ne-am intersectat privirile si aveam impresia ca si ea ma cunoaste. Asta e, dar chiar ar trebui sa ne intalnim!!

Albi, multumesc de urari.

Paul acum e pe antibiotic, ieri am fost cu el la control si are puroi in gat (putin, cei drept, dar trebuia antibiotic pentru ca incepuse si febra).

Doris-Alina, imi pare rau ca nu am putut ajunge, dar ai mei sunt plecati la sat si nu am cu cine lasa copilul.

Sa sti ca m-am facut blond nordic. Imi place la nebunie cum imi sta. Nu am mai avut rabdare si m-am vopsit!

Pupam burticile si fetele!

 

Silvana si Paul

http://photos.yahoo.com/silvana_popovici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Oana,id="red">am intrat fuguta sa iti scriu,ca uitasem(batranetea,bat-o vina),daca vii azi dupa-amiaza cu Leti in parc,hai sa ne intalnim la topogan,unde sunt bancile alea doua.Eu cam pe acolo imi fac veacul cu Luana,ca e pasiunea ei topoganul....In rest....cum am scris mai inainte...Ce m-as bucura sa ne vedem.....Numai bine si sper sa nu ploua!

 

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Poze-de-familie

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia],

 

Amutza: multumesc. In sfarsit am si eu PM. Raman datoare: suc, bere, etc.

 

Aileene: LA MULTI ANI! cu intarziere. Ieri am fost foarte ocupata la servici. Mai nou fac niste gafe de ma mir ca nu ma da sefu' afara! Cred ca acum i se formeaza creierul la bb, altfel nu-mi pot explica!

 

Sunt fericita ca a venit sotul acasa. Si bb cred ca este bucuroasa! I-a aratat la tata-su cum stie sa loveasca!

 

[pup],

Mary 25 si bb 22+

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare din nou [:)]

Ce mai ziceti voi frumos si interesant?

 

Aileene, cum ai petrecut ziua de ieri? [bis]

 

Ana, ti-am zis eu! Ca doar e copil destept [;)]

 

Silvana, daca ia antibiotice, o sa-i treaca repede. Trebuie doar sa aveti grija sa treaca de tot si sa nu recidiveze. [flo]

 

Va [pup] pe toate

Albinutza [biz]

 

hey.. I could be wrong ! ..but I least I'm breathing..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

AJUTOR!!!!!!!!!!!!!

 

Pe scurt: Cumnata mea a reusit sa ramana insarcinata dupa un avort spontan suferit in decembrie. Sarcina are aprox. 6 saptamani. Sarcina a fost confirmata atat de testul barza cat si de dr. Are dureri localizate sub buric si la urinat a depistat niste pete maronii, probabil menstruatie peste sarcina. Medicul i-a dat niste medicamnete pentru durere, nu pentru oprirea sangerari (petele maronii!!!!). Nu stiu sa va zic ce medicamente sunt, intrucat ea se afla in Italia. Ieri si-a mai facut o data testul barza, dar in cursul zilei. Testul a iesit negativ.

Acum vine intrebarea de 100 de puncte: Colul uterin este inchis si inainte de a ramane insarcinata? La controlul efectuat de dr, acesta ia spus ca este inchis, cea ce este bine pentru o sarcina!

 

Scuze daca v-am zapacit, dar e super stresata si nu are pe cine sa intrebe. Iar la mine neuronul nu mai functioneaza!!!!!

 

Imi puteti trimite PM daca vreti, ca acum am!

 

 

 

Multumesc anticipat,

Mary

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello!

 

Maine avem premierea de Misse ce suntem [il]. Facem si poze si va aratam ce am facut noi acolo [vampa].

 

Noi suntem bine in rest. Bebe din burta e un haios, face valuri si scoate talpita sa vada toata lumea ca e acolo. [il]

 

Singura chestie care ma deprima este ca la noi in zona s-a luat apa [bang][bang][bang] saptamana asta. Pe caldura asta este exact ce mai lipsea! [mariaj][mariaj][V]

 

Giova, ma bucur ca esti bine. Tine-o tot asa! [dual]

 

Va pupez. Intru mai incolo sa vad ce mai faceti.

 

Gabi, mamikul Evei si al baietelului din burtic, 30 sapt.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/coada_cometei/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MARY25 s-ar putea sa fi pierdut sarcina.

mie dr. mi-a zis ca nu sunt bune durerile si prevestesc pierderea sarcinii, mai ales ca ei i-a si curs sange. mi-a dat sa iau GRAVIBINON, injectii pt. fixarea sarcinii, deoarece anul trecut in ian. am pierdut una la 5 sapt. jumate.

 

de ce nu scrii la Odiseea sarcinii in.... la MAMICI de ian. febr. 2006.

poate stiu mai multe fetele de acolo. ca e si apropiata la sapt. cu noi cele de ianuarie 2006.

 

 

http://community.webshots.com/user/ioananemes

 

 

gio si bb 7+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua prietenelor mele dragi ! Am primit cu mare bucurie-n suflet calduroasele si frumoasele urari de la voi , va [loveyou] si va port in suflet acolo intr-un sertarel , pe care-l voi deschide de fiecare data cu mare placere , voi sunteti raza de soare care-mi lipseste si prin voi , ma simt si eu "acasa" ... , n-are rost sa spun mai mult , simtiti dorul meu nu-i asa ? Ah ce greu e sa fii departe de radacinile tale si de tot ce-a fost o data , chiar daca esti iubit si apreciat la justa valoare , tot mai lipseste parca ... ceva !

Eu o tin intr-una cu veselie , ieri am avut parte de surprize f frumoase , chiar daca cum v-am zis familia mea de-aicia nu e prea mare , o facem lata totusi ! Am invitat-o pe soacra-mea ptr masa de aseara , copioasa ce-i drept ptr o masa de "seara" , dar a fost tot "buchetul" de la aperitiv , pana la desert ca la carte ! Iar cadourile , au inceput cu ingerasul meu cel drag si sotiorul bineinteles ! Am primit o fantana arteziana , care reprezinta un coltisor de satulet mediteranean , din sudul frantei , cu personaje vesele , cu bancute pe care stau batrani asezati , cu copii care se joaca la fantana din care tasneste apa si se stropesc intre ei , si care contine si un felinar si o pendula (ceas) ... "magnifiqe" ce mai am fost in [9cer] , si un buchet de 37 de trandafiri mari si rosii ! Frumos nu ? Iar de la socruta care ma iubeste , ca o "mama" italianca care se gandeste numai la "mancarica" , o, serie de caserole ptr fript carne fara grasime , ptr facut legume pe aburi (tine la silueta mea , ce ziceti de asta [:-)))] ?) si un plat ptr spaghetti , cu o compozitie de flori intr-un cosulet , tare frumos ! Oricum cel mai placut , nu sunt cadourile ci felul in care te privesc cand iti spun LA MULTI ANI [olala] atunci cand vine din inima !

Na hai gata cu laudatul , nu-mi prea place lauda , doar ca am vrut daca tot v-am spus de ziua mea si daca tot mi-ati facut urarile voastre atat de calduroase , sa va spun si restul [:I]!

Dragele mele , ce-i drept ca cu voi nu e plictiseala , subiectul este f frumos si vioi , nimeni nu doarme pe-aicia si ma bucur nespus sa revin de fiecare data , acum oricum nu va mai scapati de mine asa usor , numai ca aveti grija sunt o vorbareata , si cred ca voi umple tare repede paginutele ! Daca vorbesc prea mult sa-mi spuneti , stiu sa si "frenez" [:D]!

Sylvana id="red">cum se simte puiul tau mic ? Sper ca e mai bine cu puroiul din gat !

Maryid="red"> si Giova id="red"> imi pare tare rau de voi ca vi se umfla picioarele , va inteleg prin ce treceti , si eu am avut parte de asa ceva si stiu ca nu e usor , dar puneti-va ceva sub saltea

ca sa dormiti cu picioarele mai ridicate , pe mine ma ajuta acest mic detaliu ![pup]

Ana68id="red"> esti sensibila , ma bucur ca ti-a placut cadoul de ziua mamei pe care mi l-a facut Alexandre , intr-adevar sa-i vezi ce dulci sunt cand stii ca ei au facut ceva si cat de mandrii sunt de faptul asta , mai ales atunci cand ofera , ce mai , te topesti !Un[pup] si tie si lui Luana id="red">si Alexid="blue"> carora le doresc o copilarie cat mai fericita si cat mai luminata de lucruri frumoase si sa va aduca multe bucurii ! Este un lucru pe care-l doresc tuturor copiilor bineinteles , din lumea intreaga ! Eu am avut un tratament f luuuuuung (4 ani) ca sa-l am pe al mic si de-aia sunt nebuna dupa copii !

Va pup dulce de tooooot pe toate [grup] Gabirus Doris Giuliatm Zoe Albi Cosmina2 Viorela Ana68 Mary25 Oanamc Giova Sylvana Amutza id="red"> si va doresc o zi f frumoasa [loveyou][flo][flo][flo][pup][pup][pup][pup]

[hia]Aileeneid="red">+Alexandreid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...