Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru ( 6 )


Recommended Posts

quote:Originally posted by utocatalina

Crstinaid="red"> mercic....eu sunt pacienta lui inca cu o luna inainte sa ramin...cred ca faptul ca am ramas i-o datorez si lui...eu merg la el aproape sapt...cred ca l-am terorizat deja..noroc ca are nervii tari[:D]..ca la cit sunt de nebuna![ups]Pupici tie si Mariei![pup]Cafeluta dragutaid="size2">id="blue">[gravi][/url]"]Simburica mititicaid="size2">id="blue">[copil]13+Sa nu depunem armele si vom reusi!id="red">


id="quote">id="quote">pupici tie si samburicii[copil]Cristina si bebe Maria[copil]"Heaven is not a place, it is a feeling bebe Maria
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Kehleyrid="red">,

 

Cazul meu: prima nastere - ceza cu ALT medic (la cerere), a doua nastere (dupa 3 ani)cu dr. T - ceza (nu exitau alte inconveniente, teoretic puteam naste si normal dupa o ceza, insa n-am vrut).

 

Dana, Eric (27.01.2002) si Ruxi (10.01.2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by V. Erica

Kehleyrid="red">,Cazul meu: prima nastere - ceza cu ALT medic (la cerere), a doua nastere (dupa 3 ani)cu dr. T - ceza (nu exitau alte inconveniente, teoretic puteam naste si normal dupa o ceza, insa n-am vrut).Dana, Eric (27.01.2002) si Ruxi (10.01.2005)


id="quote">id="quote">Mersi [flo]. Asa un raspuns speram sa primesc [:D].
Luminous beings we are, not this crude matter.id="blue">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna

Imi puteti spune va rog ce program are dr. Tutunaru saptamana viitoare? Sora mea este insarcinata in 6 sapt. si are trimitere la spitalul Elias. Ar vrea sa mearga la dr.T si am vrea sa stim cand il gasim saptamana viitoare, daca poate veni la 7 dim. Este prima data cand merge la control. Multumesc mult.

Va doresc nastere usoara si BB frumosi si sanatosi.

 

Ileanaid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by ileana_marius

BunaImi puteti spune va rog ce program are dr. Tutunaru saptamana viitoare? Sora mea este insarcinata in 6 sapt. si are trimitere la spitalul Elias. Ar vrea sa mearga la dr.T si am vrea sa stim cand il gasim saptamana viitoare, daca poate veni la 7 dim. Este prima data cand merge la control. Multumesc mult.Va doresc nastere usoara si BB frumosi si sanatosi.Ileanaid="blue">


id="quote">id="quote">Mai bine il suna si-l intreaba,pt ca Eliasul e in renovare si sta si pe la Municipal.Pupici.Judecand prea mult oamenii,uiti sa iubesti!!!POZE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In mod normal il gasesti in elias in fiecare dimineata de luni pana vineri. Dar cum zice si Leti cel mai siguri afli chiar de la el la telefon.

[alcool]dati-mi si mie un branci sa-l sun sa ma programez ca nu am fost nici acum la controlul de 6 saptamani care s-au facut 10 [alcool]

 

Andreea mamica lui [bb] Filip Stefan

Pozici cu Filip

Cum s-a nascut Filip

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Androix

[alcool]dati-mi si mie un branci sa-l sun sa ma programez ca nu am fost nici acum la controlul de 6 saptamani care s-au facut 10 [alcool] Andreea mamica lui [bb] Filip StefanPozici cu FilipCum s-a nascut Filip


id="quote">id="quote">tz tz tz...uite un branci de la mine si poate din branci ajungi exact cu mana pe telefon..ha?ce zici?[alcool]Hai fuguta la dr. ca poate i s-o fi facut si dor de tine de cand nu te-a vazut[:D]Pupici cu lipici.[pup]Judecand prea mult oamenii,uiti sa iubesti!!!POZE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...