Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru ( 6 )


Recommended Posts

quote:Originally posted by V. Erica

Primit PM-uri. Merci tuturor.Androixid="red">, si mie imi tb vreo 2 (branci la pl.- ca nu stiu cum vine). Eu am vreo 25 saptamani... [bang]Dana, Eric (27.01.2002) si Ruxi (10.01.2005)


id="quote">id="quote">[:D] betooooon, inseamna ca mai am timp!Fetele multumesc pentru branciuri (asta e pluralul [:D]) Andreea mamica lui [bb] Filip StefanPozici cu FilipCum s-a nascut Filip
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns

[:-)))] ce-mi place... auzi...branci... Androix, daca vrei iti fac si programare, numa' sa n-o anulezi!!

poate c-ar trebui sa faceti o lista...[:D] cine trebuie sa ajunga (mai stiu eu si pe altii ...[;)]), si rezervati o zi intreaga[:D]. pariez ca va fi o zi lunga pt dr. T, ca o sa se bucure sa va revada!!!

 

io la bb1 am fost cuminte, la fix 6 sapt la control... ca-mi zisese ca e nevoie de acord pt...[xinpat], si copil cuminte m=am dus... ca dr in cauza (nu T) a facut un pic misto... ca uite, nu mai aveam rabdare, apoi nici nu mi-a dat acordul, ca nu se vindecase cum trebuie... mi-a dat ovule si sa revin peste doua saptamani....[:-)))]

 

Cristina [gravi]21+id="red"> si [copil]Andrei-Razvanid="blue">id="Comic Sans MS">

http://www.andreirazvan.home.ro

http://www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, scurt si direct la subiect.Urmeaza sa nasc cu dr T., cu naturala si epidurala si in caz de necesitate cezariana.ce ar trebuii sa stiu? Costuri etc?ii i-au ceva , sau ii dau bani? Cat costa moasa, neonatologul, anestezistul etc.. Astept pe Pm sau aici date , de la cele care ati nascut cu dansul.

Eliasul ,maternitatea s-a deschis?

 

pupici

 

[pup]

AniS [gravi]si bebelina mea dulce 37+id="purple">

"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uite mai, Cristino, mai,cum faci tu omul sa se simta cu musca pe caciula [alcool]

O facui, o anulai, iar o facui, iar o anulai...pe ea, pe programare [:I]Toate facerile si anularile astea durara 12 saptamani in cap...Sper ca intr-un final sa fac o programare mare si tare si sa nu o mai anulez [bang], ca sunt cu toata lumea in scandal [blabla] pentru treaba asta!

 

Nicoleta [mamica] si [copil] Alexia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Androixo, nu-i asa ca fusei draguta? Nu ma luai de tine, vezi?Desi imi trecuse prin cap la un moment dat, dar deh!musca facea bazzzz-bazzzz tare de tot, asa ca m-am abtinut...Poate ajungem impreuna [:D], dar sper sa nu se intample abia la bb2[:D]

 

Anis, ti-am trimis un pm!

 

Nicoleta [mamica] si [copil] Alexia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma clio ma, nu va ganditi si voi la sentimentele omului... o sa creada ca a gresit el cu ceva, ca a fost asa nasol la nastere ca nu mai vreti sa-l vedeti, de-aia nu va duceti!!! pai e frumos asa....no no no...

 

apropo...io ma duc dupa 15 aug...[:D] daca nu va duceti pana atunci... va iau cu mine[:D]. asa vad si eu piticii mici, cara m-au onorat doar cu o miscare din burtica ultima data [olala]

 

Cristina [gravi]21+id="red"> si [copil]Andrei-Razvanid="blue">id="Comic Sans MS">

http://www.andreirazvan.home.ro

http://www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la burtici!

Eu am lipsit ceva vreme pt ca ma pregatesc de concediu [:D][:D] si trebuie sa las totul in regula la munca.

Am citit ce ati scris si sincer recunosc ca m-a incercat un sentiment de frica. Ca v-am spus ca sunt panicoasa de mor! Da sper sa fie bine in final. Nu pot decat sa am incredere in T, ca altfel o iau pe coclauri [bang]. Mai bine nu ma mai gandesc la asta.

In rest la noi toate bune si frumoase, BB ma burduseste in fiecare zi ( da' are putere nu gluma) am senzatia ca imi face gaura in burtica. Daca acuma face asa nu vreau sa ma gandesc cand o mai creste. Tati zice ca "e nebuna ca maica-sa" Plus ca vezica mea cred ca mai are putin si isi da demisia, ca topaie BB pe ea intr-una.[xx(]

Pe 4 august avem programare la Iosup pt echo de 20 de sapt, sper sa fie totul OK.

Anis, trimite-mi si mie mesajul cu preturile ptr nastere Merci in avans!

Va pup dulce si sa auzim numai de bine [pup][pup]

 

Madau [gravi] si [fetita]Miruna 19+

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Mey mey[biz], stati asa si nu manati[:D]

 

pai hai sa facem o lista si dupa 15 august sa mergem toate la Dr ...

eu vroiam sa scot stiti voi ce...ca deja i-am pacalit pe ai mei, mama si sotz ca am scos steriletus[:D]asa ca sa le vad mutrele

 

si astia se asteapta ca luna viitoare sa fie ceva[gravi]... stiu eu? ma mai gandesc, am ratat "berbecul"[;)]...as vrea "leutz" daca se poate, cine stie[olala]

 

ce ziceti? facem intalneala? coada la dr?[gravi][gravi][gravi][grasa][grasa][grasa]...hmmm?[:D]

 

va pup

 

[mamica] Mami Gabriela si fetitzuca [copil] Mariuca(31 dec 2003)[:)]id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...