Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru ( 6 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor am si eu o problema poate ma ajutati cu un sfat. De la pranz am o crampa in partea dreapta a burticii. Nu e continua......e ca o lovitura scurta si apoi dispare si reapare. Daca apas usor in zona respectiva ma doare putin. Ce poate fi? Poate fi contractie? Ma gandeam sa iau un no-spa sa nu pateasca BB ceva din cauza durerii. Pupici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Madauid="red"> ti-a trecut crampa? Sper ca da, daca nu suna-l pe T! Raspunsul lui urgent conteaza!Kristinutzaid="red"> ma bucur daca pm ti-a fost de folos...eu am fost ieri la T...bb era bine...avea 5 cm si topaia, isi intindea mainile si picioarele si se pipaia si ma pipaia.[:D] Am fost foarte fericita![9cer] Mi-a zis de Augmentin ca nu face rau lui bebe si ca daca al 2-lea rezultat la urocultura confirma enterobacterul, de simbata sa iau Augmentin de 635 mg la 8 ore timp de 5 zile...Asa ca acum astept sa vina ziua de vineri sa am rezultatul..va pup pe toate si sanatate![zana]

 

Sa nu depunem armele si vom reusi!

Cafeluta draguta

[gravi]11+

[/url]"]Simburica

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a trecut crampa! Oricum l-am sunat ieri pe T pt ca am primit rezultatul de la triplu test, care a iesit ok, (m-a trimis sa ma imbat) si cu ocazia asta l-am intrebat si ce e cu crampa. A zis ca nu e cazul sa-mi fac griji, daca nu e foarte puternica si nu apar sangerari sau alte probleme, e ok. S-ar putea sa fie o colica din cauza ca digestia e o problema la gravidutze. Pot sa iau no-spa, in rest e bine.

Ma bucur pt samburica al tau, sa fie sanataos si sa creasca mare!

Pupici la toata lumea!

 

Madau [gravi] si [fetita] 16+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim Motanitza, si tie la fel! In ceea ce priveste ajunsul la dr T, cred ca singurul ajutor de care ai nevoie este nr de telefon pentru programare pe care il gasesti la rubrica /contact de pe site-ul lui. Daca nu-l stii spune-mi si ti-l dau pe PM

 

Bafta ,

 

Nadina, 29s

 

 

 

SIMODINA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele.

Eu nu-s insarcinata,insa imi doresc sa fiu..[:D]

Luni am programare la dr.Tutunaru.

Eu am pierdut 3 sarcini,iar pana acum n-am investigat serios pt ca medicii la care am fost m-au luat cu alte tampenii in loc sa-mi zica concret ce am si ce trebuie sa fac...cea mai tare insa dintre toate aberatiile pe care le-am auzit a fost "ca trebuie sa pierd 3 sarcini,ca sa ma investigheze mai atent..atunci e o problema"-eram la a doua sarcina pe vremea aia.

Ma rog..acum ca mi-am luat inima in dinti mi-am facut programare la dr.T,luni.

As vrea si eu sa va intreb,e careva din voi care a pierdut sarcini si apoi cu ajutorul dr.a dus-o la capat?

Am facut un set de analize,n-am nika,decat colesterolul cam mare.Marti merg si la Cantacuzino pt zoonoze,iar luna urmatoare pt hormonale,pt ca luna asta iau inca pilule.Si apoi mai vedem ce zice dr...daca trecem la genetice sau nu.

Pupici cu lipici.

 

Judecand prea mult oamenii,uiti sa iubesti!!!

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Hi hi!!!

 

ce mai faci mey Leditia mey?[:D]

 

uite si eu am fost pacienta dr tutunaru, insa nu cu probleme (multam la Dumnezeu), iti doresc sa ti se implineasca dorinta repede-repede si sa fii fericita!!!

 

poate iti spun fetele ceva legat de prob ta...of[V]

iar dr tutunaru e super[cool]

 

supliform ceva?[;)]merge, merge? ca eu...stii tu[sm]

 

te pupacesc mult!

 

[mamica] Mami Gabriela si fetitzuca [copil] Mariuca(31 dec 2003)[:)]id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

uki peste tot dau de tine,da sa pup io fata frumoasa[pup]

uki azi la 17 merg la el,maine la cantacuzino..vedem ce-o fi.Te tin la curent.

Apoi vreau sa fac hormonalele,insa nu pot pana la sfarsitul lunii asteia-inceputul lunii aug. pt ca eu am luat pilule pana acum.

Si apoi om vedea ce-o mai fi..

(cu supli merge super,mi-am luat si-o chestie de masaj din cora,de lemn,ca mergea greu cu stapilopodu' ala,si mai ca nu se mai vede deloc,in schimb am ajuns iar la 47kg,da nu stiu cum)id="size1">

 

Te pupic dulcic scumpa.[pup]..

 

Judecand prea mult oamenii,uiti sa iubesti!!!

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor am mers..e un super om si un super medic..Off de-as fi stiut eu de el acu 3 ani..n-as mai fi pierdut nici o sarcina...

Stiu ca mi-a scris o fata pe pm,in iarna despre el si mi l-a recomandat,din pacate am uitat ce nick avea.Oricum vreau sa-i multumesc din suflet.

Sunt ok,mi-a dat analize..altele decat ce credeam eu,mi-a explicat o gramada de chestii,mi-a facut si-o echo.transvaginala..si mi-a zis sa ma apuc de treaba ca-s ok si cu el nu mai pierd eu nici o sarcina.Fac analizele si merg apoi la el..I-am pus intrebari,m-a contrazis in anumite chestii..explicandu-mi frumos ..ca eu intrebam.. se poate sa fi fost asa?ca (,)cutare dr mi-a zis asa..etc etc..

Super multumita am plecat de acolo si in sfarsit am dat si eu de un om cu suflet..un OM ..Sper sa fie bine si cu analizele..m-a linistit si mi-a zis ca daca iese ceva la analizele date exista tratament si sa nu-mi fac griji..

Off ce bine e sa nu mai fi stresat..tare bine mi-a facut vizita asta la el..mi-a dat o incredere enorma c-o sa fie bine..si un optimism ce n-am mai avut pana acum.

Va pupic dulcic.

 

Judecand prea mult oamenii,uiti sa iubesti!!!

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...