Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

nasterea la Pitesti


Recommended Posts

Nu stiu daca medicul arab e aceeasi persoana cu Ali. Daca e vorba de el, atunci e un om minunat si...nu ia spaga.

Sfatul meu e totusi sa nasti in Bucuresti. In 2003 am asistat la 2 nasteri ale prietenelor mele: o cezariana si o nastere normala si amandoua au avut mari probleme dupa nastere. Cea cu cezariana a mai facut o operatie pt ca nu i-au cusut uterul cu fire care se topesc si a trebuit sa ii scoata firele dupa 1 an (desi doctorul nu a intrat in operatie pana nu i s-au dat 7 mil/lei) iar celeilalte i-a ciuruit colul ( acelasi medic ca la prima).

Nu vreau sa te sperii dar... mai bine te duci la Calinesti.

 

Luminita

[gravi] 29+ cu [copil] Andrei

Tati si mami lui Andrei http://pg.photos.yahoo.com/ph/lumylorv/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul răspuns

acum, fetelor, or fi o gramada de catastrofe in judetean, nu zic nu, dar n-or fi toti!

si in Bucuresti daca nu cunosti pe nimeni si te duci la intimplare dai si acolo peste alte catastrofe.

eu am nimerit in cabinet particular, renumit, in Bucuresti peste o idioata atit de brutala, a tras de mine cu instrumentele alea de departat si a vorbit asa urit ca o sa o tin minte pt controlul ala cite zile oi avea. si acum,dupa 10 ani mi-e frica de cite ori merg la ginecolog. din pacate, asta e situatia. eu cred ca sunt dr buni si dr slabi peste tot. important e sa il gasesti pe unul care sa aiba rabdare, sa iti explice si sa se poarte omeneste cu tine.

M

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

subscriu la mesajul anterior

intr-adevar probleme poti avea oriunde, io am ales sa ma duc la Pletea, pare priceput si constiincios....desi stiu si de problemele pe care le-a avut in trecut...

in final nu prea ai cum sa controlezi ce se va intampla, poti doar sa-ti iei cateva masuri si sa "hope for the best"

mi-a mai trecut frica....am o lista cat casa de intreberi pentru doctor..in fine

daca reusesc sa fac sa ma asculte fara sa comenteze, in fiecare zi , 50 de barbati, majoritatea fiind de o varsta cu parintii mei , e clar ca o sa ma descurc si cu nasterea bebelusului astuia, indiferent daca aceasta nastere va fi normala sau cezariana...in fine va multumesc foarte mult ca m-a ajutat sa ma decid si ca m-ati linistit...ca eram nitel cam panicata.

 

Andreea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...