Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de martie-aprilie 2004 (57)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Lauraid="red">, eu le-am gasit pe net, la plesneala...uite pe site-ul asta http://www.otaglass.cz/galerie.htm ...si mie tare mult mi-au placut!

 

Oanaid="red">, Raul se joaca cu o macara (la inceput) apoi cu o tastatura si la umra cu fusta lu buna-sa[:D]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clauid="red">, eu am vazut pozele! Scump foc Raul! Ca de obicei! Are o fata ghidusa, se vede ca e tot timpul pus pe shotii. Spor la treaba! Stiu cum e cand muncesti la casa... vraiste, nebunie, praf, mizerie, etc. Dar ce fain e dupa ce termini...

 

Rayuid="red">, da, asteptam poze!!! Si te-ai zgarcit tare mult la vorba in ultima vreme... pai...

 

Veveid="red">, asteptam si de la tine vesti de la Iasi si poze cu frumuseii!

 

Elaid="red">, drum bun si distractie placuta (inca o data iti urez). Abia asdtept sa ne spui cum a fost cand te intorci si sa vedem pozele. Iti doresc sa fie cuminte Cristina si sa se simta bine, ca atunci sigur si voi va simtit bine. (multumesc de compatimiri pt. Mia - deci tu ma intelegi cel mai bine de aici, ca vad ca nici papusica ta nu e mancacioasa...)

 

Codrutaid="red">, ma bucur ca ai scris, imi era dor de tine. Ma bucur si ca Tudor e bine la gradi. Vezi ce baiat mare ai?? Felicitari si pt.operele de arta. Eu inca nu le-am luat carioci/ creioane colorate. La mine e mai complicat, mi-e teama ca si le baga unul altuia in ochi... Dar vreau si eu sa le iau si sa stam fiecare langa cate unul, sa avem grija sa nu si le bage in ochi. Eventual in high chair, dupa ce mananca. E o idee buna. Si vezi ca aici sunt dinalea "washable" care ies la spalat, deci nu e problema si daca se murdaresc. Eu inca nu i-am lasat deloc sa se joace/plimbe cu pixuri/creioane. Mi-e teama de si mor ca si le baga in ochi. Doamne fereste...

 

[bis] LA MULTI ANI copilasi dragi si scumpi! Sa fiti sanatosi in primul rand si sa aduceti parintilor numai bucurii!!! [bis]

 

Simona si gemenii Mia & Lucas (25 Martie 2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai am ajuns pe pagina a doua de subiecte ( cred ca pentru prima oara in istoria acestui subiect ) ! Pai e frumos fetelor ? Sau si la voi se incarca greu paginile ? Eu tot incerc de la ora opt !id="Comic Sans MS">

 

[bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor ,am vazut ca nu a mers DC-ul pana acum.

Mama ce zi am avut ieri sa vina soarele ca turbeaza Alex daca nu ies cu ea.

Ela drum bun si vreme superba.

Codritu i-as lua si eu creioane ,pana acum a mazgalit cu pixurile mele

Laura dai o cafeluta?

 

Oana si Maria Alexandra(17.04.2004)id="red">

Martie-Aprilie

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oanaid="red">, acum o prepar ( pe cea de a doua ). Pentru mine un trei in unu ( ca e mai slaba ) Tu cum o vrei ?

Sa stii ca acelasi sentiment il am si eu: sa se incalzeasca fratilor odata ca ma albeste fiica mea ! Ei nici chiar asa, dar e mai bine la plimbare decat in casa ![:D]

Gata la cafea !id="Comic Sans MS">

 

[bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...