Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de martie-aprilie 2004 (57)


Recommended Posts

Clauleid="red"> sunt si eu aici. Vorbeam pe messenger cu o prietena care e disperata . S-a angajat in Bucuresti de luni si n-are timp sa-si gaseasca gazda

Ma rog sunt scumpe ce-a gasit ea, trebuie sa se mute de unde sta acum, vrea macar pentru 1/2 luna ceva...

Naspa tare cu mutarile astea inopinanteid="Comic Sans MS">

 

[bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Laura id="red">chiar naspa situatia[alcool]

Oare ce face ela?? cum o fi in Grecia?? Abia astept sa se intoarca si sa ne povesteasca tot, cu lux de amanunte!

 

Maine mergem la nunta si nu prea am chef, dar chefu vine mancand[:D](sper)id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lauraid="red">, pai Clau ma tot inebuneste la cap sa mergem dupa meci sau sa mergem undeva la un bar care are televizor ca sa vedem meciu...auzi la el ce nebun e[bang]

Sigur il vom pierde, n-avem ce face[alcool]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa aiba la restaurant un televizor...aranjati cu miriri ( de parca n-ar avea de aranjat si altele [:D]) sa-l puna pe un hol sau in vreun separeu ..

Asa am patit si noi la o nunta. Saracii miri de frica sa nu ramana fara invitati au adus un televizor de acsa si au amenajat un separeu pentru vizionat meciul.. De obicei la nunti lumea intarzie, atunci la ora opt erau toti invitatii. Chiar si sotu pe care de obicei il misc greu de acasa ( ca cica asa e de bon ton sa ajungi tarziu )[alcool] atunci ma zorea nevoie mare.id="Comic Sans MS">

 

[bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iubitelor, am plecat acasa .

Sa va plimbati, sa va bronzati, sa va odihniti in acest week end.

Va pup, sa va ne gasim luni sanatoase, voiase si doar cu vesti bune !

Mickysoaraid="red">, sa ai grija de tine si de papusicile tale !id="Comic Sans MS">

 

[bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns la pagina 10...as deschide eu un nou subiect dar cum stiu ca de luni gata internet (am uitat sa va spun, pana luni ma mai lasa Clau) nu ma incumet, iar Mickyyy da sa nasca, cine se incumeta??[:D]

 

Lauraid="red">, [pup]

 

Rayuleid="red">, pe unde te-ai ascuns??[pup]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma bag sa mai deschid subiecte...sau va deschid....da' nu garantez ca o sa mai am timp de listuta; nu se baga nimeni s-o preia?!

 

Gata, mi-am recuperat soacra, asa ca pana duminica n-o sa fiu singura. Malina deja rade-n hohote cu ea si ma ignora de mai bine de-o ora.....se vede ca are experienta de la nepotica pe care o creste de cand s-a nascut!

 

Iar bebitza mica s-a cumintit, in afara de ghionturi, in rest nimic, nici macar contractii neregulate. Mai bine, ca chiar si asa, cu soacra in vizita, tot n-am chef sa nasc in week-endul asta. Iar daca o fi si Daria la fel de puturoasa ca Malina, o sa mai treaca 3 saptamani pana ajung sa nasc!!

 

Hai ca am fugit...pupici si-o seara placuta!id="Comic Sans MS">id="purple">

 

Mickyyyid="red">[gravi] (39 saptamani) si [copil] Malina Ioanaid="purple"> (31.03.2004)

 

id="left">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...