Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de martie-aprilie 2004 (57)


Recommended Posts

quote:Originally posted by ruprich

Claudeluid="red">:Cat timp ii dai siropelele?Referitor la crema cu protectie solara, chiar de curand am citit undeva ca nu sunt indicate, ar provoca cancerul de piele, ca soarele face bine pielii, dar nu in exces.Cu olita felicitari.Am incercat si eu, si in primele 3 zile, cum il puneam, cum facea, dupa care numai vrea sa stea deloc pe ea.Olitele noastre cred ca sunt la fel.


id="quote">id="quote">Ruprichid="red">, eu ii dau siropele alea de vreo luna dar luni mergem la control sa vedem ce zice medicul, sa le mai luam sau ...[:D]Mersi mult pentru raspunsul referitor la crema protectoare...asa stiam si eu[pup]id="navy">id="Comic Sans MS">
Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy"> Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns

laura noi nu mai stiam pe ce luni nu venise, asa ca am scris in cerere palta alocatiei restante. au evidenta, cu conditia sa fi returnat alocatia de la posta. cica procedura este asa daca postasul nu gaseste pers acasa, lasa hartie (la noi nici atat nu a alasat), alocatiea sta la posta o luna-doua, apoi se returneaza.

daca vrei sa o pui pe card trebuie sa stii codul IBAN al cardului. si sa ai si codul numeric personal al copilului pt cereri.

sanatate Dariei, cum o dati din una in alta. [bang][bang][bang]

 

pupici [pup]

Malina si[copil]Danutz id="blue"> (5 aprilie 2004) povestea nasteriiid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai fetelor ma topesc [alcool] Ce cald e afara[alcool] Mai nu stiu daca azi il mai scot pe raul ca tare rosu pe maini si pe picioruse...il prinde repede soarele [alcool] Eu m-am cam ars pe [striptis], ma rog nu chiar pe ele[:D]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor sunt fericita. mi-a venit sotul.sa-l auziti pe claudiu cum striga prin casa :tati,tati...schimbare de planuri:plecam diseara in tara.

Micky multumim ca ne-ai trecut pe listuta;alte date:d.n. 8 martie ,3100 kg, 50 cm- nascut la 36 saptamani.

despre noi: acum are 12 kg,e inalt pt.varsta lui dar nu l-am masurat, are 6 dintisori,spune destule cuvinte,danseaza la orice "adiere" de muzica si rade mai tot timpul.papa bine si doarme la fel; de cand merge nu mai vrea in carucior afara si nici in brate,intra in casa obosit mort.

Micky- tot pt.tine : iti doresc nastere usoara! pana ne intoarcem noi (1 luna) sigur ne povestesti de bb.

[pup] tuturor si numai bine la bebici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Concediu placut Bea id="red">!

Clauleid="red">, ce bine ca te-ai bronzat ! Eu de obicei las dresurile prin august ( cand efectiv nu mai pot de cald ) dar pentru ca in acest an voi merge la mare in iunie voi fi si eu un picut bronzata ( am un ten "galben" nu ma bronzez de loc ) le voi parasi mai repede. Si la noi s-a mai limpezit cerul, dar nu de tot, bate vantul dar e foarte cald.id="Comic Sans MS">

 

[bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa ma culc sau sa nu ma culc...asta e intrebarea[alcool]

Am o lene in mine si un somnnnn de zile mari[bang] Am facut putina ordine prin casa si acum m-a luat somnu...nu m-as culca ca parca vad ca ma trezesc odata cu Raul si apoi pana ii fac papica, pana ne pregatim trece mult timp si ...[alcool]

 

Intrebare intrebatoare[:D]

Am tot citit pe forum cum ca vara, in lunile cu C nu este necesar sa dam calciu la copilasi, ba mai mult e recomandat sa nu-i dam[alcool] Voi le dati??id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Clauid="red">, asa mi-au spus si mie colegele, in lunile fara R nu se da calciu ca se poate depune unde nu trebuie, am uitta s-o intreb pe doctorita, dar acum la raceala Dariei ne-a prescris si calciu. Marti ma duc la ea si am s-o intreb, mai ales ce eu inca ii fac Dariei brazica cu Ca.id="Comic Sans MS">

 

[bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lauraid="red">, am intrebat ca aveam mustrari de constiinta pentru ca luna asta am uitat efectiv sa-i dau calciu[bang][bang][bang] Dar el papa multe lactate si branzeturi...sper ca n-o fi bai [:D]

Iar am ramas numai noi doua??[:D]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...