Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori,cu cine sunteti"compatibili"?


Recommended Posts

Dragi pestisori, Cu ce zodii va intelegeti cel mai bine si cu care nu? Care sunt calitatile si defectele noastre (voastre)? Influenteaza ascendentul,zodia si implicit caracterul? Eu sunt peste cu ascendent in leu si nu pot spune ca sunt prea visatoare,in schimb sunt devotata (job-ului, prietenilor, familiei); exigenta (cu mine in primul rand , dar si cu ceilalti); individualista (nu-mi place sa depind de nimeni); chibzuita cu banii (nu-mi place sa raman fara, sa am datorii, si vreau sa castig EU cat mai multi ca sa imi pot permite tot ce vreau, singura); extrem de directa si de sincera...si lista ar putea continua...Concluzia mea e ca nu prea par a fi ceea ce astrologic vorbind se cheama "peste"...Dar pana la urma se zice ca suntem "infernul" zodiacului, adica le avem pe toate...Voi ce spuneti?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns

...pai de ce nu ne intrebi acolo?Suntem toti pestisorii adunati si cu siguranta fetele iti vor raspunde.

 

pupicei pe aripioare![:D]

 

 

 

 

Emilly cu gaza ei[9cer]id="size1">

Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)id="violet">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...